GTA San Andreas Modern Mod Mobile 2016 (Cleo Modlu Rootsuz Yeni Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

omerboz54

omerboz54

Üye
Zagor gerçelden bu yapdığın olmadı 6.0 uyumluluğu olmadığını başdan söylemen gerekiyordu 4gb internetim heba oldu sayende ya bug fix ver yada konuyu düzenle

• Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4

55EnGizli

Üye
Zagor gerçelden bu yapdığın olmadı 6.0 uyumluluğu olmadığını başdan söylemen gerekiyordu 4gb internetim heba oldu sayende ya bug fix ver yada konuyu düzenle
İndirmen gereken 1.7 gb nası 4 gb heba oldu onu anlamadım

Peocawe

Peocawe

Üye

oyunu indirirken, oynayacakken, konuyu okurken her şey iyi güzel zagor bir tane. ama adamın en ufak bi konuda ki eksikliğinde yerden yere vurma çabası.

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Yaw mantıklı kardeşim oyunu oynamak için oyunun kendisi gerekmiyormu az düşünde yaz lütfen

Hayır gerekmiyor. Apk ve data indirdiğin klasör içinde zaten mevcut. Konuda herşey ayrıntılı olarak yazılmış yetmediyse birde videolu anlatım yapılmış. E daha ne? Bence sorun sende. Ayrıca mod her cihazda çalışacak diye bir şey yok. Orjinal oyun bile çoğu cihazda çalışmıyorken bir moddan fazla bir beklenti içine girmemek gerek. Ve bir nokta daha var biz bu modları hobi amaçlı hazırlayıp paylaşıyoruz indirip indirmemek insanların kendi iradesine kalmış bir durum. Umarım yeterince açık olmuştur yine de anlayamadığın bir nokta varsa [email protected] adresine mail gönder forumu sürekli takip edemiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xmustx

Tuncayket

Üye
Abi allah rızası için biri kurulumu detaylı anlatsın allah rızası için bi türlü yapamadım
Lütfen bi mesaj atın

55EnGizli

Üye
Yaw mantıklı kardeşim oyunu oynamak için oyunun kendisi gerekmiyormu az düşünde yaz lütfen

Kardeşim ben acımdan söylüyorum adama sanane sanamı söyledim uza lafkalabalığı yapma eksiğini yada yapması gerekeni tavsiye ettim seni hiçmi hiç ilgilendirmez
Kardeş okumaada bilmiosan biz ne yapalım sadece 1.7 gb lik rar yetio

SHS

SHS

Üye

Kardeşim ben acımdan söylüyorum adama sanane sanamı söyledim uza lafkalabalığı yapma eksiğini yada yapması gerekeni tavsiye ettim seni hiçmi hiç ilgilendirmez

Üslubumuza dikkat edelim, saygı çerçevesinde yorum yapalım

55EnGizli

Üye
obb yok kardeşim lazım deil com.rockstars klasörünü android/dataya atacan
Abi allah rızası için biri kurulumu detaylı anlatsın allah rızası için bi türlü yapamadım
Lütfen bi mesaj atın
Anlatabilirim istersen

ANIL

ANIL

Admin
Nasıl yani obb hiçbir şekilde gerekmiyormu ?

Senin obb olarak bahsettiğin burada data olarak geçiyor. Oyun içinde olmasa zaten boyutu 1.7GB olmaz ki bu rar dosyasını çıkardığın zaman boyutu artacaktır. Arkadaşların dediği gibi buradan hariç başka bir dosya indirmene gerek olmaması lazım.

omerboz54

omerboz54

Üye
Senin obb olarak bahsettiğin burada data olarak geçiyor. Oyun içinde olmasa zaten boyutu 1.7GB olmaz ki bu rar dosyasını çıkardığın zaman boyutu artacaktır. Arkadaşların dediği gibi buradan hariç başka bir dosya indirmene gerek olmaması lazım.
Benim bildiğim ana oyun dosyaları .obb içinde saklanır ve apk buna bağımlı çalışır ama mod la bu bağımlılık kalkdıysa bu belirtilmeli belkide benim gibi yapan çokdur

Quanet19

Quanet19

Üye
Benim bildiğim ana oyun dosyaları .obb içinde saklanır ve apk buna bağımlı çalışır ama mod la bu bağımlılık kalkdıysa bu belirtilmeli belkide benim gibi yapan çokdur
Kardeşim OBB Olmadan Android/Data/com.rockstargames.gtasa Klasörünün İçine Atacaksın Dikkatli Okusan Defalarca Sormazsın, Rockstar Oyunu 6.0'ile Uyumlu Yapmadıysa Adamın Suçu Ne?

• Beğen
Tepkiler: Z@gor
Anil-D

Anil-D

Üye
kardesim zaten 6.0 suan hicbir uygulama %50 olsun hadi uyumlu sen tutupda denemen zaten 6.0 da hata sen böyle yaparak insanlarin sefkini kırıyorsun wifiden indirseydin ozaman google playden satin al oda çalışmiyor 6.0 da 5.1.1 neyi yetmedide gectin 5.1.1 de ben akici oynuyorum şahsen zagor abinin dedigi gibi istersen indirirsin

• Beğen
Tepkiler: Z@gor
omerboz54

omerboz54

Üye
kardesim zaten 6.0 suan hicbir uygulama %50 olsun hadi uyumlu sen tutupda denemen zaten 6.0 da hata sen böyle yaparak insanlarin sefkini kırıyorsun wifiden indirseydin ozaman google playden satin al oda çalışmiyor 6.0 da 5.1.1 neyi yetmedide gectin 5.1.1 de ben akici oynuyorum şahsen zagor abinin dedigi gibi istersen indirirsin
1.si orijinal oyun tamamen olmasada uyumlu (arada lag var onu inkar etmem)
2. Bu zorgorun elinde
3. Yorum yapman şart değil bu konuda herkezinki 6.0 değil okuyan zaten benimki 6.0 değil yani sorun yok der atlama herşeye körü körüne

55EnGizli

Üye
Abi mod iyi guzelde bi ara şu sniper sorununu hallet abi

PoleStar25

Üye
@Z@gor
Selamün aleyküm arkadaşlar bi türlü oyunu açamadım indirme işlemlerini yaptım söylenilen yerlere attım fakat durduruldu hatası alıyorum telefon ise z2 obb dosyaları mevcut degil data dosyalarınıda obb sdcarda data dahili hafıza data her yeri denedim olmadı daha önce gta yüklü değildi yardımcı olacak arkadaşlar mesaj alıntısı yaparak cevap verirseler sevinirim.
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar....

Üst Alt