GTA Vice City Modern Mod Mobile (Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary v1.07)

Sponsorlu Bağlantılar

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
GTA Vice City Modern Mod Mobile (Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary v1.07)
Oyun Adı : GTA Vice City Modern Mod Mobile (Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary v1.7)
Test Telefonu : Samsung Galaxy S5
Hazırlayan : Sedat Bozkurt (Z@gor TurkLAND)

DİKKAT! Bu mod sadece Android 4.2.2 ve önceki sürümlerde çalışır.

Herşeyden önce bu modun oluşmasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

GTA Vice City Modern Mod adından da anlaşılacağı gibi GTA Vice City'nin modernleştirilmiş halidir. Bu mod'u kurduğunuzda 30 modern araç Gta Vice City' nin orjinal arabalarının yerine geçiyor. Yenilenen Vice City'de kafanıza göre takılıp oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

GTA Vice City Modern Mod Mobile Trailer
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
GTA Vice City Modern Mod Mobile Gameplay
GTA Vice City Modern Mod Mobile Kurulum

================ BAŞLICA ÖZELLİKLERİ ====================
- Gps-Haritası ve Hud Yenilendi.
- Sheel Benzin İstasyonu.
- Opel Oto Galeri, Media Markt, Algida, Pepsi, Pizza Hut ve McDonald's işyerleri eklendi.
- Araçların tamamına yakını değiştirildi ve yerlerine tanınmış markalara ait çeşitli modeller eklendi.
- Geliştirilmiş yüksek kalite grafikler ve efektler, HQ yol kaplamaları ve çok daha fazlası..

================ UYARILAR VE ÖNLEMLER ====================
Orjinal dosyaların yedeğini almadan kesinlikle kurulum yapmayın.
En iyi performans için oyunu yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı ve oyunu oynarken diğer uygulamaları kapatmanızı öneririz.
Oyunda zaman zaman çökmeler yaşayabilirsiniz bu sebeple oyunu sık sık kaydetmeyi unutmayın. Takıldığınız görevler için save dosyalarından yararlanabilirsiniz.
Oyunda kasma problemi yaşarsanız ayarlardan görüntü ayarlarını varsayılan olarak ayarlayın.

================ KURULUM ====================
1 - Bu oyun modunu oynayabilmeniz için cihazınızda GTA Vice City Android 1.07 sürümü kurulu olmalıdır.
2 - Google Play Store'a girin ve oyunu satın alıp cihazınıza indirin.
3 - İndirme tamamlandıktan sonra telefonunuzu USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın.
4 - Android/Obb/ klasörünün içindeki "com.rockstargames.gtavc" obb dosyasının yedeğini alın.
5 - Oyunu cihazınızdan kaldırın ve internet bağlantınızın kapalı olduğundan emin olun.
6 - GTA Vice City Modern Mod Mobile APK dosyasını cihazınıza kopyalayın.
7 - Oyunu kurun ve bir defaya mahsus açıp kapatın.
8 - Yedeğini aldığınız "com.rockstargames.gtavc" obb dosyasını bilgisayarınızdan kopyalayın ve "Android/Obb/ klasörünün içine yapıştırın.
9 - GTA Vice City Modern Mod Mobile SD klasörü içindeki "com.rockstargames.gtavc" klasörünü kopyalayıp "Android/Data/" klasörünün içindeki orjinali ile değiştirin.
10 - İyi oyunlar.

========================== ÖZEL TEŞEKKÜRLER =============================
- TXDF**ker İçin Nick7
- KamScript İçin Kam Nickli Arkadaşa

TEK LİNK İNDİRME BAĞLANTILARI

Not: Tekerlek modu oyunda çökmelere neden olduğundan kaldırıldı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OLMUYORRR, ALİgenc6655, MAERKEK ve 4 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Z@gor
Hasand.

Hasand.

Üye
bir zamanların efsane oyunu teşekkürler

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
oyunun orjinal hali bende yok onuda mi indirmem gerekli?

Aiden Pearce

Aiden Pearce

Üye
teşekkürler mutlaka deneyeceğim

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
teşekkürler gtasa yapacakmisin

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
Denendi ve herzaman ki gibi sorunsuz çalışıyor.teşekkürler :)

• Beğen
Teks@s

Teks@s

Üye
genaral mobile 4g de obb dosyaları olmadan oyun sessiz olarak çalışıyor,obb dosyalarını ekleyince ekran kararıyor bazen geliyor fakat bu seferde donma yapıyor,denemekten vazgeçmiycem farklı sürümlerle deniyip çalıştırmaya çalışacağım,bu oyunu çok beğendim türkçe mod olması sebebiyle teşekkür ederim,başka oyun modlarıda türkçe bekleriz...

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
genaral mobile 4g de obb dosyaları olmadan oyun sessiz olarak çalışıyor,obb dosyalarını ekleyince ekran kararıyor bazen geliyor fakat bu seferde donma yapıyor,denemekten vazgeçmiycem farklı sürümlerle deniyip çalıştırmaya çalışacağım,bu oyunu çok beğendim türkçe mod olması sebebiyle teşekkür ederim,başka oyun modlarıda türkçe bekleriz...

Merhaba, obb dosyasını winrar ile açın ve içeriğinde yer alan audio klasörünü "com.rockstargames.gtavc" klasörü içine kopyalayın ses sorunu çözülecektir. Eğer problem devam ederse audio'nun a harfini büyültün veya büyükse küçültün sorun ortadan kalkacaktır. İyi oyunlar.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
teşekkürler deniycem bu gece işteyim nasılolsa sonucuda bildiricemki başkalarıda faydalansın emeğinize saygı..
Merhaba, obb dosyasını winrar ile açın ve içeriğinde yer alan audio klasörünü "com.rockstargames.gtavc" klasörü içine kopyalayın ses sorunu çözülecektir. Eğer problem devam ederse audio'nun a harfini büyültün veya büyükse küçültün sorun ortadan kalkacaktır. İyi oyunlar.
harikasın arkadaşım dehasın audio dosyasını değiştirmeden dataya kopyaladım obb yide yerine attım oyun çalıştı sorunsuz genaral mobil 4g de arada kasma ve donma yapıyor o kadarbravo size emeğe saygı duyarım çok teşekkürler başarılar ve sağlık dilerim...

• Beğen
Teks@s

Teks@s

Üye
Z@gor, BAŞARDIM, oyunu tam kapasite kasmadan TÜRKÇE ALTYAZILI olarak çalıştırdım.Tabi sizin gibi ustadan tüyolar alarak,resim ve video cepten nasıl siteye konuyor inanın bilmiyorum,izninizle youtuba videosunu koyucam inanmanız için bir gün sonra.Şimdi gelelim nasıl yaptığıma, önce baştan bilinen kurulumunuzu yaptım,save gameyi çıkardım oyundan,obb klasöründeki audio dosyasını zarchiverle oyunun data klasörüne kopyaladım ,sonra siteden gta vice cityv1.0.3 türkçe apk 'yı indirdim bana bu apknın içindeki american.gxt dosyası lazımdı,bu apk yı zarchiverle arşiv olarak açtım american.gxt dosyasını telimin herhangi bir klasörüne kopyaladım,daha sonra kurulu oyunun data klasöründeki TEXT dosyasının içindeki american.gxt orjinal ingilizce dosyasını sildim bazı yerlerde es dosya yöneticiside kullandım tabi,sildiğim dosyanın yerine apk dan çıkardığım ismi aynı olan fakat içeriği türkçe olan american.gxt dosyasını ekledim ve son aşama gta city modern modun apk sının içindeki american.gxt dosyasını zarchiverle açıp sildim. Ve oyun hazır,teli kapayıp açtımki oyun randımanlı çalışsın diye, Ve Ve heycanla beklenen oldu,Tam kapasite türkçe altyazılı full çalışıyor,Çok daha zevkli oldu oyun,tabi sizin yardımlarınızla,başarmanın zevki bir başka anlatılmaz,Umarım anlatabildim,bu yöntemle arkadaşlarda başarabilir yeni apk ve dosyalarını keşke siteye yükleyebilsemde vatandaş fazla uğraşmasa.TEŞEKKÜRLER...

Son düzenleme:
olcay 38

olcay 38

Üye
note 10.1 calisir mi tesekkurler

OLMUYORRR

Üye
KARDEŞİM BEN LG G3 KULLANIYORUM YAPAMADIM BI VIDEO CEKERMISIN YA DEDIKLERINI YAPTIM FAKAT OYUNDA NEW GAME DIYORUM ALTTAKI KUTUCUK DOLUYOR OYUN KAPANIYOR LUTFEN BIR VIDEO CEK VE CEVAP VERRSEN SEVINIRIM SIMDIDEN TESEKKURLER YORUMUN SONUCA ULASACAGINI DUSUNUYORUM !!!
KARDEŞİM BEN LG G3 KULLANIYORUM YAPAMADIM BI VIDEO CEKERMISIN YA DEDIKLERINI YAPTIM FAKAT OYUNDA NEW GAME DIYORUM ALTTAKI KUTUCUK DOLUYOR OYUN KAPANIYOR LUTFEN BIR VIDEO CEK VE CEVAP VERRSEN SEVINIRIM SIMDIDEN TESEKKURLER YORUMUN SONUCA ULASACAGINI DUSUNUYORUM !!!

Üst Alt