GTA San Andreas Modern Mod Mobile 2016 (Cleo Modlu Rootsuz Yeni Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
Oyunu telefona kurdum. İndirip direk kırdum. Ama mail ve şifre yazıyorum açılırken oyun kapanıyor nedeni ne olabilir? Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleme:
Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu telefona kurdum. İndirip direk kırdum. Ama mail ve şifre yazıyorum açılırken oyun kapanıyor nedeni ne olabilir? Yardımcı olabilecek biri var mı?

Mail ve şifre ekranına bir şey yazmayın bu kısımlar aktif değil siz "offline" yazan yere dokunun oyun açılacaktır. Eğer siyah ekranda kalır ve herhangi bir şekilde oyuna giremezseniz bu durum cihazın donanımını yetersiz olduğu içindir çünkü bu mod ciddi anlamda donanımlı bir cihaza ihtiyaç duyar.

yusufesen00006

Üye
sa kardeim telefonum asus zenfone 6 lütfen yardım edermisin kac gündür ugrasıyorum olmuyor ... google play den para istiyor ücretsiz link varsa atarmısın ?

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
sa kardeim telefonum asus zenfone 6 lütfen yardım edermisin kac gündür ugrasıyorum olmuyor ... google play den para istiyor ücretsiz link varsa atarmısın ?

Mod ücretsiz ve full sürümdür zaten. Kurulum adımlarını doğru bir şekilde uyguladığın takdirde online bağlantı vb. extra şeyler istemeden mod cihazına kurulur.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Siyah ekranda kalıyor oyun, Zenfone 5 :/

Quanet19

Quanet19

Üye
Sadece Cleo ve Modlarını Kurtarabilirsin Modern Modun Önceki Sürümü İle, Başka Seçenek Yok Maalesef Bende de Zenfone 2 Var
Siyah ekranda kalıyor oyun, Zenfone 5 :/
Zenfone Modellerinde Açılmıyor Maalesef, Eski Modern Mod Datası, 1.08 OBB Dosyaları ve Bu Modun Apk Dosyası İle Oyunu Cleo Destekli Oynayabilirsin..

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve Z@gor

ruckheim

Üye
bir sürü link var hangisini indirecegim

Terzoo98

Terzoo98

Üye
Sedat abi bu modu henüz denemedim, oyunda çökmeler var mi cihaz zenfone 6,

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Sedat abi bu modu henüz denemedim, oyunda çökmeler var mi cihaz zenfone 6,

Mod Zenfone modellerinde çalışmıyor kardeşim fakat Quanet19 arkadaşımız yukarıdaki mesajında bir yöntemden bahsetmiş istersen o yöntemi bir dene.

Terzoo98

Terzoo98

Üye
Mod Zenfone modellerinde çalışmıyor kardeşim fakat Quanet19 arkadaşımız yukarıdaki mesajında bir yöntemden bahsetmiş istersen o yöntemi bir dene.
Gta 5 mod paketini sorunsuz zenfone 6 da oynuyorum hic bir sorun yok

Terzoo98

Terzoo98

Üye
, arkadaşlar Menü geçiş butonları fixlendi, yani düzenlendi isteyen arkadaşlara özelden link verilecektir.

55EnGizli

Üye
Zagor şuan bende gta yok direk senin linklerden kurabilirmiyim
Bu arada telefonum note 4 kasarmı acaba

55EnGizli

Üye
Oyunda araç indirme teleport fln nasıl yapılıo bilen varmı

yusufesen00006

Üye
sa kardeş oyunu kurdum ancak 2 de bir atıp duruyor 2. ülkede benzin liigin yanındaki garaja gidince takılıyor ve hiç gelmiyo bida yardım pls :S

Quanet19

Quanet19

Üye
sa kardeş oyunu kurdum ancak 2 de bir atıp duruyor 2. ülkede benzin liigin yanındaki garaja gidince takılıyor ve hiç gelmiyo bida yardım pls :S
O Tip Çökmelere Yapılacak Çözüm Yok Maalesef Bazen Orjinalde Bile Oluyor

55EnGizli

Üye
Şu oyuna araba nasıl yuklenio bilen varmı
Su linkteki arabayı oyuna nasıl yukleyebilirim

welat935280

welat935280

Üye
Modern combat 4 yüklenemedi hatasi aliyorum anlayan varsa bi el atsa lg g3 android 6.0

olcay 38

olcay 38

Üye
J2 de çalışır mı ona göre indircem boştan yere fatura çok gelmesin bide

Üst Alt