(Android) GTA SAN ANDREAS [cleo mod] (Hile)

Sponsorlu Bağlantılar

EmReRoĞlU

Üye
Uçan araba hilesi var mı ben göremedim de?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

QuicCcK

Üye
Uzantı yüklanemedi diyo kardeş linkde.kardeş ben indirdim 8 tane dosya var attım hepsinde sdcard/data/com.rockstargames.gtsa dizininin içine sonra cleo hilesine girdim daha hala install yazıyo nasıl halledebilirim yardımcı olabilir misin kardeş ?

reaurora

reaurora

Üye
ya ben beceriksizim yada programda bir sorun var. Şu hile menusunu bir turlu acamadim. scriptleri attim, program succesful dedi ve oyuna girince carl şişmanladi gucu artti ama su hileleri bir turlu goremedim. var mi yapan :Dya ben beceriksizim yada programda bir sorun var. Şu hile menusunu bir turlu acamadim. scriptleri attim, program succesful dedi ve oyuna girince carl şişmanladi gucu artti ama su hileleri bir turlu goremedim. var mi yapan :D

• Beğen
A N D Y

A N D Y

Üye
ya ben beceriksizim yada programda bir sorun var. Şu hile menusunu bir turlu acamadim. scriptleri attim, program succesful dedi ve oyuna girince carl şişmanladi gucu artti ama su hileleri bir turlu goremedim. var mi yapan :Dya ben beceriksizim yada programda bir sorun var. Şu hile menusunu bir turlu acamadim. scriptleri attim, program succesful dedi ve oyuna girince carl şişmanladi gucu artti ama su hileleri bir turlu goremedim. var mi yapan :D
menüyü açmak biraz zor oyunun hem altina hemde ustune 3 4 saniye tut parmağını dene ben ilk yapana kadar 3 4 dk uğraşmıştım :D

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Hemen deniyorum emeğine sağlık.Bende çalıştı :) emeğine sağllık paylaştığın için

mirac788

Üye
benimki 1.02 veriyon adam şişmanlamadı ayrıca menüyü acamadım

turancen

turancen

Üye
Araba hilesi için

Silah ve can hilesi içi

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Kardeşim dediğin herşeyi yaptım yükledim succesfull da dedi oyuna girdim yamayı çalıştıramadım. 1.03 versiyonu yüklü. Oyunun data dosyaları Obb şeklinde. Acaba bu yüzden mi çalışmadı. Çünkü data klasörüne yüklü değil.Android/Obb klasöründe.

turancen

turancen

Üye
Önemli not: Root olmadan bu hile çalışmamaktadır.
Gta san andreas Hile programı inndir

Kurulum: İndirdiğini dosyanın içinde android klasörünü, telefonun dahili hafızaya atın, çıkan ekrana evet basın, cleo.Apk yi telefondan yükleyin, root için izin ver düğmesine dokunun, çıkan ekranda, gta san andreas install dokunun, işlem bittiğinde completed succesfull yazısı çıkınca, gta san andreas açıp ilk mesajdaki videodaki gibi hileleri aktif edebilirsiniz
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
arkadaşlar gta san andreas cheater çıkmış markette paralı

market linki:

turancen

turancen

Üye
Burdaki hile çalıştı bende, artık gerek kalmadı başka hile programlarına :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
cheater rootsuz telefonlar için en iyi hile programı

mirac788

Üye
hala acamadım yaaaa

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Telefonum rootlu bu arada. Galaxy s4 Android 4.3 yüklü..

Üst Alt