Öneri Beyler bi bakar mısınız

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler bi bakar mısınız
Sa arkadaşlar. Bende bi lumia 820 var içinde Windows 10 yüklü. güncelleme yapmaya kalktığımda güncelleme yüklenmeye hazırlanıyor diyor yüzde 100 oluyor sonra hata veriyor ne yapabilirim?

Hata bu: güncellestirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Webde arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80091007)

Teşekkür ederim

4MaGuS

4MaGuS

Üye
telefonu sıfırla yedek kurma ve güncelleme tarat güncelleme kurduktan sonrası yedeği kur istersen

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Trojan89

Trojan89

Üye
Bence en son sürümü kendin indir, pc üzerinden yükle.

• Beğen
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Bence en son sürümü kendin indir, pc üzerinden yükle.

Kardeş sen android kullandığın için anlamamışsın konuyu galiba . Win10 daha yayınlanmadı önizleme sürümü yüklenebiliyor sadece . Arkadaşta bu sürümlerden birini yüklemiş . Şimdi de yeni bir sürüm gelince güncellemek istemiş ama indirmesine rağmen güncelleme yüklenmemiş . Sen çok alakasız birşey söylemişsin .
Sa arkadaşlar. Bende bi lumia 820 var içinde Windows 10 yüklü. güncelleme yapmaya kalktığımda güncelleme yüklenmeye hazırlanıyor diyor yüzde 100 oluyor sonra hata veriyor ne yapabilirim?

Hata bu: güncellestirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Webde arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80091007)

Teşekkür ederim

Telefonu sıfırlayıp denemelisin başka bir çözüm yolu yok zaten . Telefon güncellemeyi başlatacağı aşamada bir çakışma oluyor ve hata veriyor .

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
telefonu sıfırla yedek kurma ve güncelleme tarat güncelleme kurduktan sonrası yedeği kur istersen
Kardeşim anlamadım açıklar mısın bi daha
Kardeş sen android kullandığın için anlamamışsın konuyu galiba . Win10 daha yayınlanmadı önizleme sürümü yüklenebiliyor sadece . Arkadaşta bu sürümlerden birini yüklemiş . Şimdi de yeni bir sürüm gelince güncellemek istemiş ama indirmesine rağmen güncelleme yüklenmemiş . Sen çok alakasız birşey söylemişsin .

Telefonu sıfırlayıp denemelisin başka bir çözüm yolu yok zaten . Telefon güncellemeyi başlatacağı aşamada bir çakışma oluyor ve hata veriyor .
Telefonu sıfırladım aynı sonuç

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

O halde windows device recovery tool ile en son yazılımı yüklemeyi dene . Denim yüklenecek yani 8.1 . Daha sonra istersen tekrar windows 10 yüklersin .

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
4MaGuS

4MaGuS

Üye

telefonu sıfırla ama sıfırlarken meil hesabı girdikten sonra yedek arıyor ve kurulsun mu diye soruyor ya sen onu yapma sıfır kurulum yap yani hiç bir uygulama kurulmasın ama sadece windows insider uygulamasını kurman gerekiyor onu kurup güncelleme tarat güncellemeyi sorun olmaz diye düşünüyorum, bu arada şuan aklıma geldi bazen bende de oluyordu şey dene ekran kapanma süresini iptal et güncellemeyi bu şekilde ara yine olmazsa yapabilirsen farklı bir nette yine aynı şekilde aramayı dene bunlar olmazsa telefonu sıfırla

• Beğen
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
telefonu sıfırla ama sıfırlarken meil hesabı girdikten sonra yedek arıyor ve kurulsun mu diye soruyor ya sen onu yapma sıfır kurulum yap yani hiç bir uygulama kurulmasın ama sadece windows insider uygulamasını kurman gerekiyor onu kurup güncelleme tarat güncellemeyi sorun olmaz diye düşünüyorum, bu arada şuan aklıma geldi bazen bende de oluyordu şey dene ekran kapanma süresini iptal et güncellemeyi bu şekilde ara yine olmazsa yapabilirsen farklı bir nette yine aynı şekilde aramayı dene bunlar olmazsa telefonu sıfırla

Güncellemeyi indirmede sorun yok . Güncellemeyi tam yükleyecekken hata veriyor diyor :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeyi indirmede sorun yok . Güncellemeyi tam yükleyecekken hata veriyor diyor :)
Hayır hayır güncelleme var diyorr hazırlıktan sonra hata veriyor daha indirmiyor
Kardeşim ekran süresi en az 30 sn var

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Hayır hayır güncelleme var diyorr hazırlıktan sonra hata veriyor daha indirmiyor

Kardeşim ekran süresi en az 30 sn var

Kardeş hazırlıktan sonra hata veriyor diyorsun ? İndirmeden önce bir hazırlık aşaması yokki ? İndirdikten sonra güncelleme yüklenmeye hazırlanıyor diyor ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş hazırlıktan sonra hata veriyor diyorsun ? İndirmeden önce bir hazırlık aşaması yokki ? İndirdikten sonra güncelleme yüklenmeye hazırlanıyor diyor ?
Tamam işte orda hata veriyor son yazdığın yerde

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Tamam işte orda hata veriyor son yazdığın yerde

Kardeş bir dediğin bir dediğini tutmuyor :) güncelleme hazırlık aşamasında hata veriyorsa zaten güncelleme indirilmiştir yüklenmeye hazırlanıyordur . Yani arkadaşın önerisi güncelleme indirirken işe yarar . Sen tam olarak kendini ifade edemediğin için hepsi birbirine girdi :) Bende o yüzden arkadaşa indirmede sorun yok tam yükleyecekken sorun oluyor dedim .

4MaGuS

4MaGuS

Üye
aynı şeyi bende bir çok kez yaşadım %100 de hata veriyor ekran kilit süresini iptal edince bende sorun çözülmüştü yani daha önce denediğim bir şeyi yazıyorum denesin bir olursa olur olmazsa sıfırlayacak

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler kusura bakmayın ama ben hiç bir şey anlamadım
aynı şeyi bende bir çok kez yaşadım %100 de hata veriyor ekran kilit süresini iptal edince bende sorun çözülmüştü yani daha önce denediğim bir şeyi yazıyorum denesin bir olursa olur olmazsa sıfırlayacak
Ekran kilit süresi nasıl iptal oluyor

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Sıfırlamış zaten işe yaramadı diyor . Gerçi arkadaş biraz acemi galiba yanlış anlatmışta olabilir :)

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Sıfırlamış zaten işe yaramadı diyor . Gerçi arkadaş biraz acemi galiba yanlış anlatmışta olabilir :)
anladım zaten ben %100 den hemen sonra hata verirse söylediğim şey geçerli yani hazırlanıyor falan kısmında değil o şekilde sizin dediğiniz doğru oluyor tam ifade edemedi kendisini

Üst Alt