Youtube geçmişi tüm cihazlarda çıkıyor lütfen yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
    Konu Sahibi
Youtube geçmişi tüm cihazlarda çıkıyor lütfen yardım!
Wifi ile benim internetime giren tüm android cihazlarda youtubede izlediğim videoların aynısı önerilen kanal olarak çıkıyor arkadaşlar. Üstelik her zaman tıklayıp da izlediklerim değil birkaç ay önce bir iki gereksiz video izlemiştim onlar çıkıyor direk karşıma benim internetime kim bağlanırsa bağlansın telefonundan youtubeye girince direk karşısına o videolar geliyor lütfen yardım edin ve beni bu durumdan kurtarın bu youtube geçmişini pcden nasıl tamamen silebilirim youtubeden izleme arama geçmişini sildim , tarayıcıydan çerez vs. herşeyi sildim ccleanerden internet geçmişini sildim ama olmuyor bilgisi olan var mı lütfen acil yardım edin başka ne yapabilirim??
Durum resimdeki gibi bakabilirsiniz mobilde daha fazla çıkıyor bunlardan :(((

• Beğen
Tepkiler: Palyatif 18

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
YouTube IP tabanli calisiyor olabilir modemi kapatip bi 10 sn bekle (fisten cek garanti olsun) sonra tekrar ac eger videolar surekli ayni tarz ama farkli videolarsa buyuk ihtimal sizin aga bagli birileri izliyordur

by_lion

Üye
bunlar zaten heryerde cikiyor sadece sende degil turkiyede en cok izlenen videolar bunlari youtube oneriyor senin izlediklerin degil

kartalbey65

Üye
bunlar zaten heryerde cikiyor sadece sende degil turkiyede en cok izlenen videolar bunlari youtube oneriyor senin izlediklerin degil
Hayır herkeste çıkmıyor mesela bende şuan yok ama eskiden aynı videolar önerilen olarak vardı şuan ise o tür şeyleri YouTube dan izlemediğim için yok .

Kyusuf01

Üye
Kardeş öncelikle sen ne biçim videolar izledin anlamadım gördüğüm kadarıyla erotik içerik izlemişsin bu senin gmail hesabına bağlı olanlarda görünür

• Beğen
Tepkiler: Palyatif 18
0MG90

0MG90

Üye
Müzik klipleri izle sürekli bu sefer bunlar öneri olarak çıkmaz, aklıma başka bir şey gelmedi :D

turancen

turancen

Üye
Bu videolar bendede çıkıyor, hesabımı girince kayboluyor :D sana tavsiyem, sürekli kullandığın bilgisayarın varsa bir hesap gir, gözükmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: ondiegoribas
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ondiegoribas
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Beyler Bu Videoların Aynısı Bende de Çıkmıştı. İzlemediğim Halde Çıktı. Onun İçin Sıkıntı Yok...

hikmet366

hikmet366

Üye
YouTube hesabı aç düzelir kardes

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
    Konu Sahibi
YouTube IP tabanli calisiyor olabilir modemi kapatip bi 10 sn bekle (fisten cek garanti olsun) sonra tekrar ac eger videolar surekli ayni tarz ama farkli videolarsa buyuk ihtimal sizin aga bagli birileri izliyordur

deneyeceğim bakalım ne olacak sonucu yazarım buraya cevap verdiğin için tşk.

yok ben bunları bir kere izlediğim için çıkıyor sııtı da orada zaten bi kere izledim birdaha kurtulamadım
Hayır herkeste çıkmıyor mesela bende şuan yok ama eskiden aynı videolar önerilen olarak vardı şuan ise o tür şeyleri YouTube dan izlemediğim için yok .

aynn herkeste çıkmıyor
Kardeş öncelikle sen ne biçim videolar izledin anlamadım gördüğüm kadarıyla erotik içerik izlemişsin bu senin gmail hesabına bağlı olanlarda görünür

gmail hesaba bağlı olanlar gözükür ama gmaili kapatıyorum bir başka hesap açıyorum veya gizli sekmeye giriyorum yada cep tel den izlesem bile birisi ne zaman wifime bağlanıp youtubeye girdiğinde karşısına bunların harmanlanmasıyla oluşan bir öneri grubu geliyor çok rahatsızım bu durumdan bunları nasıl sıfırlayabilirim acaba ?
Müzik klipleri izle sürekli bu sefer bunlar öneri olarak çıkmaz, aklıma başka bir şey gelmedi :D

aynen bunu denedim biraz da lsa düzelme oldu en azından başta değil de 4 veya 5. sırada çıkıyor artık :) ama çok gıcık bi durum kesin bi çözümü yok mu acaba sıfırlama gibi ?
Bu videolar bendede çıkıyor, hesabımı girince kayboluyor :D sana tavsiyem, sürekli kullandığın bilgisayarın varsa bir hesap gir, gözükmeyecektir.

evet hesabı girince kayboluyor ama sıkıntı bende değil hangi cihaz olursa olsun biri benim wifime bağlanıp da youtubeye girerse bu videolar çıkıyor karşısına anında benim şu anki hesabımdakiler çıkmıyor onlarda maalesef :(
YouTube hesabı aç düzelir kardes
bende düzeliyor ama benim internetime bağlananlarda bunlar çıkıyor direk sıkıntı orada
Millet gizli sekmede , normal sekmede , telefonda , kendi hesabımda => bunlara tek tekk girip yeni yeni birsürü videoya tıkladım bu şekilde biraz da olsa sorun çözüldü çözüldü derken 1. sırada değil de 5-6. sıralarda çıkıyor artık belki yakında tamamen gider ( inş.) aynıı sorunu yaşayanlar da bunu yapabilir ama kesin çözümü hala bulamadım bilen varsa yazsın lütfen çok işimize yarayacak!

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Kardeş Bu Kadar Takıntı Yapma. Bende de Çıkıyor.

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Bu Kadar Takıntı Yapma. Bende de Çıkıyor.
benim için sorun yok kerdeş ama eve bi misafir olur kuzen akraba vs . wifi şifremi verince youtubeye girdiğinde direk bu geliyor karşısına maalesef sıkıntı orada işte olmuyor böyle :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
benim için sorun yok kerdeş ama eve bi misafir olur kuzen akraba vs . wifi şifremi verince youtubeye girdiğinde direk bu geliyor karşısına maalesef sıkıntı orada işte olmuyor böyle :)

Sen de Haklısın Kardeş. Ama Bilmiyorum ya. Telefondaki İnterneti Paylaşıma Aç ve Bilgisayar İle Bağlan. Öyle Bir YouTube a Gir. O Zaman Çıkacak mı Bir Bak...

Palyatif 18

Üye
Wifi ile benim internetime giren tüm android cihazlarda youtubede izlediğim videoların aynısı önerilen kanal olarak çıkıyor arkadaşlar. Üstelik her zaman tıklayıp da izlediklerim değil birkaç ay önce bir iki gereksiz video izlemiştim onlar çıkıyor direk karşıma benim internetime kim bağlanırsa bağlansın telefonundan youtubeye girince direk karşısına o videolar geliyor lütfen yardım edin ve beni bu durumdan kurtarın bu youtube geçmişini pcden nasıl tamamen silebilirim youtubeden izleme arama geçmişini sildim , tarayıcıydan çerez vs. herşeyi sildim ccleanerden internet geçmişini sildim ama olmuyor bilgisi olan var mı lütfen acil yardım edin başka ne yapabilirim??
Durum resimdeki gibi bakabilirsiniz mobilde daha fazla çıkıyor bunlardan

Palyatif 18

Üye
Okuyan sıkıntısını bana yazsın

Deathwings3

Deathwings3

Üye
Hort :locked:

Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Herkes de çıkıyor...farklı gmail hesabı aç bir de öyle gir bakalım...sonuç ne olacak...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende Tam Yorum Yapıcam Ulan Kaç Yıllık Konu sonra Fark Ettim :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Erkin_Cankut

Üst Alt