Samsung T800 taplet Önerileriniz Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung T800 taplet Önerileriniz Arkadaşlar
Arkadaşlar tapleti teknosadan alacağım ve samsungun T800 modelini düşünüyorm ve siz maxicep ailesine sormak istedim Nasıl bi ürün alternatif önereceginiz varmidir tabiki teknosadaki ürünlerden olmasını rica ediyorum çünkü Axsess ile taksitle alacağım .

Son düzenleme:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bilen kişi yok mu :)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Up up upp

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Up

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Öncelikle taPlet değil de taBlet olduğunu söyleyeyim :D sonra ne diyon la sen demesinler. Dediğin tablet ekranı, inceliği ve parmak izi gibi üst düzey özellikleriyle ünlü. Benim tercihim Galaxy Note pro 12.2 olurdu yalnız oda baya tuzlu. Bu tablete alternatif iPad Air ve üstü olur. Çünkü geri kalanlarda multitasking yok. Yani bence sabredip Unpacked 2015 episode 2 bekle yeni GALAXY Note ile yeni Note Tablet gelecektir.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle taPlet değil de taBlet olduğunu söyleyeyim :D sonra ne diyon la sen demesinler. Dediğin tablet ekranı, inceliği ve parmak izi gibi üst düzey özellikleriyle ünlü. Benim tercihim Galaxy Note pro 12.2 olurdu yalnız oda baya tuzlu. Bu tablete alternatif iPad Air ve üstü olur. Çünkü geri kalanlarda multitasking yok. Yani bence sabredip Unpacked 2015 episode 2 bekle yeni GALAXY Note ile yeni Note Tablet gelecektir.
[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] ppppppppp

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Yorum için teşekkür ederim bunların sim kart takılan türü yok galiba demi ? Lolipop aldimi acaba

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yorum için teşekkür ederim bunların sim kart takılan türü yok galiba demi ? Lolipop aldimi acaba
Hepsi aldı yani Note ve Tab S serisi. Türkiye için ne yazık ki bilmiyorum. Şu sıralar Tab A serisi çıktı daha premium malzeme ve iPad boyutunda inceliğide iPad Air gibi onada bir bak istersen.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Link verebilirmsn acaba hangi ürün

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Ayiyeten sim kart takılan i yok degil mi

Üst Alt