Lüsid Rüya Görmeyi Öğrenmeye Hazırlık

Sponsorlu Bağlantılar

reaurora

reaurora

Üye
bu daha hazırlık yazısı mı :zong:

• Beğen
Tepkiler: -Empat-

Serhan

Serhan

Üye
Bu bende olabilse ilk işim apple store yı soymak sonrada elime bir füze alıp bütün şehirleri yok etmek :D

• Beğen
BrainHacker

BrainHacker

Üye
"bu mesaj silinmistir"

Son düzenleme:
  • Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
okuyamadım sonra okurum takipte kalsın :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu konuyla ilgileneceğim adını bile yeni öğrendim ama bunu birkaç kere yaptım. Ama uykumda olmuyor uyuyakaldığım zaman oluyor mesela tv izlerken ya da kitap okurken uyuyakaldığımda içim geçtiğinde rüyalarıma hükmedebiliyorum birkaç kere yaşadım bunu teknikleri varmış demekki şimdi bunu okursam uyuyakalır yine rüyalarla raks ederim uykum var çok uzun :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve -Empat-
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bende onceden bi kac kere oldu farkettikten sonra uyandim hele birisinde farkettim ama gercekmi ruya mi ayiramadim o zaman hemen uyanmadim ama ruya oldugunu anlasaydim cok cilgin olacakti :ehe

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve -Empat-
___kaptan___

___kaptan___

Üye
bende onceden bi kac kere oldu farkettikten sonra uyandim hele birisinde farkettim ama gercekmi ruya mi ayiramadim o zaman hemen uyanmadim ama ruya oldugunu anlasaydim cok cilgin olacakti :ehe
Ben bi kaç kez yaşadım bilmeden gelişti herşey rüya mı gerçek mi ayırt edememenin cevabı şudur ki herşey çok gerçekçi an ve an yaşıyorsun ve rüya mı yoksa gerçek mi bilemiyorsun rüya olsa böyle olmaz diye düşünüyorsun öyle olunca bunlar gerçekmiş gibi herşeyi canlı kanlı yaşıyorsun korkular kalp atışların vs çok gerçekçi bişey yani :eller: Ah bir de astral seyahati başarsam olacak ama bişeyleri ya yanlış yapıyorum ya da bişeyler ters gidiyor :bilmm :allalla:

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve -Empat-
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Ben bi kaç kez yaşadım bilmeden gelişti herşey rüya mı gerçek mi ayırt edememenin cevabı şudur ki herşey çok gerçekçi an ve an yaşıyorsun ve rüya mı yoksa gerçek mi bilemiyorsun rüya olsa böyle olmaz diye düşünüyorsun öyle olunca bunlar gerçekmiş gibi herşeyi canlı kanlı yaşıyorsun korkular kalp atışların vs çok gerçekçi bişey yani :eller: Ah bir de astral seyahati başarsam olacak ama bişeyleri ya yanlış yapıyorum ya da bişeyler ters gidiyor :bilmm :allalla:
ayni dedigin gibi oldu abi ama bi kere, astral seyahat da kafayi cok takiyorum ama daha hic denemedim bi kac yil icinde deniyecegim

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
ayni dedigin gibi oldu abi ama bi kere, astral seyahat da kafayi cok takiyorum ama daha hic denemedim bi kac yil icinde deniyecegim
Astral seyahat daha çok konsantre gerektiriyor ama işte başarmak ulaşmak zor biraz :bilmm

lisismaysıpin

Üye
bende bir iki kere denemiştim sonra annemkızdı tehlikelidir diye bıraktım ama tekrar deniyeceğim
:tşk:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Link ölü ve ben hala anlamadım ne yapmamız gerektiğini

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ilk mesajı alıntılayasım geldi :ehe

kaganakbdk

kaganakbdk

Üye
Bende uzun süredir uğraşıyorum. Ancak sadece 2 kere oldu (Çalışma sürecim 9 aya yaklaştı.)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Bende uzun süredir uğraşıyorum. Ancak sadece 2 kere oldu (Çalışma sürecim 9 aya yaklaştı.)
Umarım daha iyi sonuçlara ulaşırsınız, çalışmalarınızın sonuçlarını burada paylaşırsanız ilgilenen arkadaşlara düz yazıdan daha fazlasını aktarmış oluruz :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Rezervasyon.

Üst Alt