Haber Microsoft'tan Yeni Telefon mu geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Nokia Adı Artık Geri gelmeyecek kardeşim anlaşma gereği üreti o modelleri, Microsoft Lumia ve asha adıyla ne yaparsa yapsın.

Nokia adı geri gelmeyecek diye bişey yok 2015 in son çeyreğine kadar telefon çıkartamayacak o kadar Nokia yaptı mı en iyisini yapar bknz : Nokia N1 tamam bi zamanlar tokezledi ama şimdi beli düzeltti yaparsa Nokia yapar :)

Emre

Üye
Nokia adı geri gelmeyecek diye bişey yok 2015 in son çeyreğine kadar telefon çıkartamayacak o kadar Nokia yaptı mı en iyisini yapar bknz : Nokia N1 tamam bi zamanlar tokezledi ama şimdi beli düzeltti yaparsa Nokia yapar :)
Windows Phone Üretmeyecek.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Windows Phone Üretmeyecek.

İstediği platformda uretebilir sozleşmesinde öyle,olmadığını açıkladı ve 2016 nın ilk çeyreği Windows Phone ve Android mobil telefon çılaracağını açıkladı

Emre

Üye
İstediği platformda uretebilir sozleşmesinde öyle,olmadığını açıkladı ve 2016 nın ilk çeyreği Windows Phone ve Android mobil telefon çılaracağını açıkladı
Windows Phone İnşallah Üretmez Kendi İpini Tekrar
Çeker, Microsoft Lumia Var Zaten Endişelenmeyin Nokia İsimliler'de Wp10 Alacak'tır.
2016 Q4 Çeyreğinde 2017 Doğru Büyür.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Nokia Adı Artık Geri gelmeyecek kardeşim anlaşma gereği üreti o modelleri, Microsoft Lumia ve asha adıyla ne yaparsa yapsın.
n1 ile bir ölçüde döndü ve c1 adında yeni bir telefon çıkaracağına dair söylentiler var
nokia geride durmayacak orası kesin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Valla Nokia cihaz üretsin isterim ben,hele de yılların tecrübeli firması yeni fikirler geliştirirse mükemmel olur.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
nokia artık microsoftmu oldu yoksa hala varmı

Emre

Üye
nokia artık microsoftmu oldu yoksa hala varmı
> > > > Bunlar Microsoftun Değil Nokianın'dır.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
iyi cihazlar bekliyorum ben

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Vallahi ben Nokia'nın Windows Phone sistemi ile de telefon çıkarmasından yanayım. İkisini de seviyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
ON9

ON9

Üye
Hayatımda Nokia dan başka bir cihaz kullanmamış biri olarak Ne çıkarırsa çıkarsın farketmez diyorum
;)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Nokia yapsın markalar telefon görsün ;)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
2gb ram istiyonuz ne yapcanız 2gb ramı 512 mb ile uçuyor millet 2gb ile aya mı çıkcanız ?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hayatımda nokia kadar rezalet firma görmedim. Kullanıcıya hep aynı özellikteki telefonları eşek yükü fiyatla satan terbiyesiz bir firmadır. İPhone 3Gs çıktığında dengi olan N97 nin çok reklamını yapmıştı ama iphone uygulamalarının yanında o symbianın dandik uygulamaları şaka gibiydi. Kendini kandırdı durdu. O video çekemeyen, mms yollayamayan diye dalga geçtiği iphone(Sene 2007) ne durumda, nokia ne durumda? Microsoft satın aldı da millet ucuz telefon gördü. Nokiaya kalsa o dandik telefonları millete kitlerdi. Microsoftun bu ucuz telefon politikasını da sonuna kadar destekliyorum. Ne kadar maddi olarak kötü birini görsem elinde lumia 520 falan var. Herkesin hakkı iyi telefon kullanmak. Eski nokianın yaptığını da Apple yapıyor şimdi. Umarım onların sonu da Nokiadan farksız olmaz. Eyyorlamam bu kadar. Yaşasın Microsoft ve ucuz telefonları.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Rainesto, wpfurkan ve 1 kişi daha

Üst Alt