Haber Microsoft'tan Yeni Telefon mu geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
:hmmm

Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
n1 satışa sunulduğu anda bitiyor 5 dakika içinde aldın aldın yoksa birdahaki sefere
bu koşullarda nokianın bu tabletin üst modellerini çıkaracağı kesin
yanlış hatırlamıyorsam 4dakikada 20bin adet satmıştı galiba n1 büyük başarı

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Akıllı Telefon yaparsa 10 katı appleyi bile devirir samsung htc vs batar.
Ne hayaller kuruyorsun be kardeşim çok ilginç.
Nokia markası afrika ve asya'da tutulan marka çünkü mesela Hindistan'da daha çok kişi "cep telefonu" değil "nokia" diyormuş cep telefonlarına. Yani bizim cep telefonu tabiri onlarda "nokia". Ehh böyle durumda adamlar ne yapsalar satarlar.
Ama sana bir şey söyleyeyim. Avrupa ve Amerika'da nokia çoğu insan için eskide kalmış çöp marka. Bunu ben demiyorum ama artık nokia devri bitti bu ülkelerde. Mesela almanların nokia'yaya kinli olduğunu biliyor muydun? Yada çoğu avrupalının lumiaları nokia olduğu için almadığını.
Her yer Türkiye veya çin falan değil bunu unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: skynet
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Şimdi almanların niye nokia'yaya kinli olduğunu anlatayım merak edenlere. Nokia daha symbian, n95 zamanlarında Almanya'da fabrikası vardı. Devletten özel para alıyorlardı daha çok Almanya'da iş yapsınlar diye. Yani teşvik primi alıyorlardı. Şimdi nokia ne yaptı? Aldı parayı aldı parayı sonra vurdu fabrikaya zinciri hadi bana eyvallah deyip gerisinde 10 binlerce işsiz bırakıp gitti.
Böyle şeyleri kolay kolay unutmazlar Avrupa'da.

Emre

Üye
Ne hayaller kuruyorsun be kardeşim çok ilginç.
Nokia markası afrika ve asya'da tutulan marka çünkü mesela Hindistan'da daha çok kişi "cep telefonu" değil "nokia" diyormuş cep telefonlarına. Yani bizim cep telefonu tabiri onlarda "nokia". Ehh böyle durumda adamlar ne yapsalar satarlar.
Ama sana bir şey söyleyeyim. Avrupa ve Amerika'da nokia çoğu insan için eskide kalmış çöp marka. Bunu ben demiyorum ama artık nokia devri bitti bu ülkelerde. Mesela almanların nokia'yaya kinli olduğunu biliyor muydun? Yada çoğu avrupalının lumiaları nokia olduğu için almadığını.
Her yer Türkiye veya çin falan değil bunu unutmayın.
Şuan Android Kullanan çoğu eski nokiacı c1 telefon çıkınca görürsün,
hep merak etmişimdir htc 8s ne kadar sattı lumia 520 ne kadar sattı ikiside windows phone aynı özellikler açıkla bakalım çakma n9 kasalı lumialarmı çok satmış yoksa htclermi windows phone olması yetiyormu?
Ben bir WP7 kullanıcısıyım HTC WP7 Trophy. Eskiden tanıdığım windows mobile ile herşey yapabilirken sözüm ona son model Mango'lu WP7 ile en basitinden arama sürelerini dahi göremiyorum.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
hep merak etmişimdir htc 8s ne kadar sattı lumia 520 ne kadar sattı ikiside windows phone aynı özellikler açıkla bakalım çakma n9 kasalı lumialarmı çok satmış yoksa htclermi windows phone olması yetiyormu?
Çok kolay söyleyim. Ben Avrupa'da bulunduğum vakitte çoğu genç insanın elinde htc 8x ve 8s gördüm. Nokia hemen hemen hiç yoktu. Ama hiç reklam yoktu htc tarafından hep nokia reklamı gördüm. Böyle iken htc'nin sokakta çok daha yaygın olması bence herşeyi açıklıyor.

Emre

Üye
Çok kolay söyleyim. Ben Avrupa'da bulunduğum vakitte çoğu genç insanın elinde htc 8x ve 8s gördüm. Nokia hemen hemen hiç yoktu. Ama hiç reklam yoktu htc tarafından hep nokia reklamı gördüm. Böyle iken htc'nin sokakta çok daha yaygın olması bence herşeyi açıklıyor.
yakında microsoft yazılı wpnin ne kadar sattığını göreceğiz merak etme.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
O ikinci alıntın benden değil onu nerden buldun? Ben ne wp7 nede o htc'yi kullandım. Hele o yazıyı hiç yazmadım.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto

Emre

Üye
ya bir şey soracağım sana sen sürekli şu yıldan sora nokia sürekli android çıkaracaksın diyorsun kanıtın varmı varsa ispatlada görelim
zamanı gelene kadar konuşmam.
evet yeni sistem geliştiriyor android değil

Emre

Üye
ile zaten kendini ele verdi muhemelen qt ile
çünkü kanıtın yok o zaman hepsi palavra bunların
ben sadece yeni sistem geliştirdiğini duydum bu kadar.

Üst Alt