Haber Microsoft'tan Yeni Telefon mu geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'tan Yeni Telefon mu geliyor?
RM-1072 kod adlı yeni Lumia akıllı telefonun kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor.
Windows Phone uygulamaları reklam ağı AdDuplex verilerinde yeni bir Lumia akıllı telefon ortaya çıktı.

AdDuplex kurucusu Alan Mendelevich tarafından da test edilen cihaz uygun fiyatlı orta düzey bir Lumia akıllı telefon olacak.

Tanıtım tarihi henüz netleşmeyen RM-1072 kod adlı akıllı telefonda 5- inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran yer alacak.
Dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisinden güç alacak telefonun arka bölümünde 8.7MP çözünürlüklü PureView kamera bulunuyor. Söz konusu kameranın Lumia 920/Lumia 925 ile aynı kamera modülünün olması muhtemel görünüyor.

Bütçe dostu olacağı açıklanan akıllı telefonda ayrıca 1GB RAM, 8GB dahili depolama, microSD kart desteği, 2.200mAh kapasiteli pil, çift SIM kart sürümü ve 0.9MP ön kamera yer alacak.

Telefon 275$ dolar seviyesinde fiyatlandırılacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nextman, kartal076 ve Krnl386

pirenuri

pirenuri

Üye
Ne zaman amiral gemisi çıkartacaksın be MS? :(

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
0.9 ön kamera nedir Allah aşkına sene 2015

• Beğen
Tepkiler: sedat5453, Yağız Ryan, mtoyanik ve 1 kişi daha

skynet

Üye
Şu ön kamera konusunda biraz htc den örnek alsalar keşke

• Beğen
kartal076

kartal076

Üye
Harbiden dalga geçer gibi özellik birleşimi yapıyorlar.. 0.9 kamera nedir kendini zor görür zaten. Özçekim olayından dolayıda artık insanlar ön kamera kullanmak istiyor

• Beğen
Tepkiler: Quantal Quetzal ve Aybin.Kilic
Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
Resmen dalga geçiyorlar ön kamera harbiden berbat bir kalitede olur

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve key43
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bunun 920 den farkı ne Allah aşkına

• Beğen
pirenuri

pirenuri

Üye
Bence bu şekilde çok fazla telefon çıkarmayı bırakmalılar. Samsungu geçtiler haa. Canı sıkılınca telefon çıkarıyorlar. 9xx 7xx 5xx 15xx çıkar yeter. Az elite takıl bu ne sıkıldıkça telefon çıkartıyorlar. Sinir bozucu bi durum. Hayır güven vermiyorlar ki . Tüketicinin güveninin kaybederlerse alırlar bi yerini. Yakında kırmızı 535 mavi 535 diye ayrı satacaklar . Satış politikası mı dersiniz tüketiciye hitap etme mi dersiniz bilmem ama bence saçmalık

• Beğen
StRonK

StRonK

Üye
Bana kalsa durmadan telefon çıkararak telefon pazarında daha fazla yer edinmek istiyor, zamanında nokia kraldı bunun sebebi ise gene bana göre her cebe göre telefon üretmesiydi ve kalitesiydi amaçları bu olabilir

• Beğen
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Orta seviye olmuş ya

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Çok komiksin microsoft ya hala düşük cihazlar çıkartıp duruyorsun rakiplerin aldı başını gidiyorlar gerçekten komiksin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, B.A.R.O.N ve Aybin.Kilic
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
çıkarttıkları cihazlara bakınca ikiz gibi sadece birkaç özellik değişik örn bu cihaz 920 ve 925 den pek bir farkı yok son dönemde araba kişiselleştirme gibi olmuş

• Beğen
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Çok komiksin microsoft ya hala düşük cühazlar çıkartıp duruyorsun rakiplerin aldı başını gidiyorlar gerçekten komiksin.

Sürekli amiral çıkartan bir marka biliyor musun? Herhalde her seviyeden ve her cebe uygun cihaz yapacaklardır.

• Beğen
Bay H

Bay H

Üye
Acer'ın da MWC de Windows tabanlı bir telefon tanıtacağı dillendiriliyor. Bakalım mwc de neler göreceğiz.

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Sürekli amiral çıkartan bir marka biliyor musun? Herhalde her seviyeden ve her cebe uygun cihaz yapacaklardır.
Yorumumda sürekli amiral gemisi çıkartılıyor diye bi cümle kurmadığımı düşünüyorum. Her cebe uygun telefon bir yığın var zaten.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Çok komiksin microsoft ya hala düşük cihazlar çıkartıp duruyorsun rakiplerin aldı başını gidiyorlar gerçekten komiksin.

Kardeşim kusura bakmada ben kimsenin elinde yani gördüklerimle kıyasla lumia 930 görmedim ? Üst seviye amiral gemisine çok yakın bir cihaz görmedim kimsenin elinde ? Lumia 1520 çok az tek tük gördüm 920 bak bu amiral gemisi eski tamam bunu çok gördüm ama nedense gördüklerime kıyasa en fazla 620 , 625 , 520 , 525 , 720 , 820 , 920 , 925 hep eski veya alt seviye cihazlardı en çok gelir ya orta , alt düzey telefon yada ucuz bütçeli orta düzey telefonlardan geliyor araştırmadan yorum yapmayınız lütfen :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen yeni cihazlara karşı değilim ama bu şekilde olmamalıydı.
İşlemci sürekli S400 , ram 512 - 1 gb , rom 8 gb pil 1000-2400 mah .
Azıcık çıtayı yükseltme zamanı geldi yani.
Misal : S600-800 işlemci, Ram 1-1.5 , 16 gb rom + hafıza kartı , pil 2000-3000 gibi giriş ve orta seviye cihazları görmek istiyoruz artık.
Yoksa birbirinin kopyası cihazlarla da bir yere kadar der kullanıcılar.
Nokia gitti ama kafa ve zihniyet aynı.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43, StartTheGame, Murat Alper ve 1 kişi daha
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ya şöyle adam akıllı bi amiral gemi çıkartsalarda 930 da ucuzlasa.

Üst Alt