nokia 6630 format

Sponsorlu Bağlantılar

sevgi

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6630 format
arkadaşlar
nokia 6630 telefonuma format atmak istiyorum
bu nasıl olacak
diğerleri gibi *-3-yes tuşlarıyla olmuyor
birde camcoderpro 6630 için varmı varsa neren bulabilirim?
birde kutu içeriğinde gelen usb kablo ile version yenilenebilirmi?
saygılar

Alive

Alive

Üye
Originally posted by sevgi@Oct 22 2005, 04:45 PM
arkadaşlar
nokia 6630 telefonuma format atmak istiyorum
bu nasıl olacak
diğerleri gibi  *-3-yes tuşlarıyla olmuyor
birde camcoderpro 6630 için varmı varsa neren bulabilirim?
birde kutu içeriğinde gelen usb kablo ile  version yenilenebilirmi?
saygılar
[post=196798]Quoted post[/post]​

Merhaba sevgi hanım..Keyifler nasıllar görüşmeyeli..Öncelikle sizi tekrar aramızda görmekten pek mutlu olduğumu belirtmek isterim..Sevgili sevgi hanım..Konumuza gelmeden önce ne kadar güzel isminiz var demekten kendimi alamıyorum..Neyse 6630 a format atmak istiyorsunuz zatialiniz anladığım kadarıyla..Aşama aşama anlatıyorum..Öncelikle telefon rehberini sim hafızasına kopyalıyorsunuz..Daha sonra *#7370# ya da *#7780# yaparak telefonunuza format atabilirsiniz..Umarım aydınlatabilmişimdir..Neyse yakın zamanda görüşmek üzere..(umarım:) Bu arada nodu elmalılı hamdi yazar kuran meali..Halledebildinizmi aceba ;)

Bu arada diğer soruları görmedim onlarıda cevaplandırayım..İsterseniz msniniz varsa size camcoder proyu bulup gönderebilirim..

Diğer sorunuza cevap versiyonu kendiniz yükseltemezsiniz.Flash kablosu gerek..Oda çok pahalı.Ayrıca kücük bir yanlışınızla telefonunuz Finito olabilir..O yüzden bilen bir telefoncuya giderek 5-10 milyona yükseltebilirsiniz..Ve ayrıca eğer telefonunuz garantiliyse ücretsiz Kvk bayiinden yeniletebilirsiniz versiyonu..

Sevgilerimle,

A L I V E

matiasDelgado

Üye
arkadaşım telefon kapalıyken bascan [*-3-yes]bu tuşlara birde açma kapama tuşu na fakat kilit kodunu bilmen gerek birde telefonun şarlı olsun.ve format atarken hafıza kartın sim karttı cıkar attıktan sonra tekrar tak sana kolay gelsin.

xamax30

Üye
olmuyo kardşim yaa yine kilit code soruyo bu bende n 70 var o programıdattım f expoler ee yine olamdıı
:(

as52

Üye
yıldız3arama tuşukapatmatuşudene

casper_7387

casper_7387

Üye
slm xamax30 arkadaşım sana benden bir kıyak bildiğim kadarıyla çoğu telefonda format attıktan sonra kilit kodu 12345 olarak geçerlidir benden bu kadar başka sorun olursa bende maxicep üyesi olarak yardımlarimi esirgemem şimdili kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

olmuyo kardşim yaa yine kilit code soruyo bu bende n 70 var o programıdattım f expoler ee yine olamdıı
:(

slm xamax30 arkadaşım sana benden bir kıyak bildiğim kadarıyla çoğu telefonda format attıktan sonra kilit kodu 12345 olarak geçerlidir benden bu kadar başka sorun olursa bende maxicep üyesi olarak yardımlarimi esirgemem şimdili kolay gelsin :oke::oke::oke:

ino3838

ino3838

Üye
!!!! 6630 aa FORMAT === * arama tuşu 3 basılı tutun ve telefonu acın tabı oncede sım ve hafıza kartını cıkarmanızda fayda var deneıdkten hemen sonra yazdım kesın sonuc verıyo;);)

BRK DDN

Üye
saol un kardeşler ben attım telefonum gidicek die ödüm koptu şöyle attım:
* (yıldız)a 3 ve arama yuşuna aynı anda basarak teli açtımmm şifre istedi benim kendi şifrem vardı onu girsimm sizz 12345 die girin ve yes diin iki sanie içinde telefonunuz hayır olacak

• Beğen
Tepkiler: enesdpü

furkan_007

Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin hiç bi şey olmuo birisi bana doğru şeyi gönderebilirmi

nbp75

nbp75

Üye
en iyisi versiyon atmak

kaan2222

kaan2222

Üye
arkadaşım bendede 6630 var bir kersinde telefonu açtım telefon açılamıyor satıcınıza başvurun yazıyodu.Format attım yani *3 aramatuşu açma tuşuna basıp 5-6 sn bekledim problem kalmadı.Yani tuşlara basılı tutman gerekir o yüzden yapamıosundur.

bydvd

bydvd

Üye
arkadaşlar ben yaptım oldu sağolun
telefon şarj yapın
hafıza kartını ve sim kartını çıkarın
telefonu kapatın
kapalı şekilde aynı anda
* ( yıldız ) 3 . yes ve açma kapama tuşuna basılı tutun
telefon açılıncaya kadar bekleyin tam olarak telefon açıldığında bırakın
ve şunu söylüyeyim telefonunuzda yüklü programlar varsa hafıza kartı yani çalışmaya bilir
araçlar/görev yöneticisinden kaldırın yada programı silin
ve tekrar yükleyin

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin hiç bi şey olmuo birisi bana doğru şeyi gönderebilirmi

arkadaşLar ne güzeL anlatmıs ama bende tekrarLayayım :)

önce rehberenizi yedekLeyin. Daha Sonra Hafıza Kartınızı Çıkarıp Telefonunuzu Kapatın.

Daha Sonra
arma tusu + yıLdız + 3 + acma kapama tusu

bu 4 tusa 15-20 sn basık TuTun. Daha Sonra il ve saat sorar gereken ayarlamaLarı yapın ve teLefonunuz FormatLanmıtır :)

bugra_selduz

bugra_selduz

Üye
la symbian 8.0 we üstünde format atarken hard format *3 yeşil de atarken eller birleşme yazısına kadar elini hiç ayırmıcan eğer yapamıosan tuşları tam basamıon demektir we yedeklemek için de rehber sim e gerek yok menü ekstra hafıza seçenek telçhafızsaını yedekle deyince hepsi kalır bişi olmas tabi format attıktan sonra menü ekstra hafıza karrttan geri yükle demek gereki we yeniden başlatır bu kadar yani bundan kolay bişi yok

alive snde hiç kız görmemiş gib iamma yağ çektin ha

nurkale

Üye
benim bildiğim *#7370#

thunder_doom

Üye
ya abiler ii sölüyonuz hoş sölüyonuzda kesin mi bu dedikleriniz??:ehe

ha bide telefonun şarjının fulllenmesimi gerekiyo

çoooo..k saolun yaptım oldu *-3-yes ve on-off tuşuna 10 sn. basılı tuttum saat tarih falan istedi saolun varoln :D

mc zerem

mc zerem

Üye
ben denedım oldu hemde çok guzel

ACMİLANO

Üye
YAW ARKADAŞLLAR BEN İNTERNETTEN TEMA YÜKLÜYOM AMA TELEFONA AKTARMA BAŞLAYINCA BENİM TELEFON TEMA KABUL ETMİYO NAPABİLİRİM????????????????:(:(:(:@:nono::aman2: BİDE TELEEFONU ŞUAN HATSIZ KULLANIYOM HAT YOK DİE OLABİLİRMİ AMA OYUN YÜKLÜO Bİ TEMA YÜKLEMİYO FORMAT ATTIM GENE AYNI.:2agla::(:2agla: Nokia 6630 MODEL...

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
la symbian 8.0 we üstünde format atarken hard format *3 yeşil de atarken eller birleşme yazısına kadar elini hiç ayırmıcan eğer yapamıosan tuşları tam basamıon demektir we yedeklemek için de rehber sim e gerek yok menü ekstra hafıza seçenek telçhafızsaını yedekle deyince hepsi kalır bişi olmas tabi format attıktan sonra menü ekstra hafıza karrttan geri yükle demek gereki we yeniden başlatır bu kadar yani bundan kolay bişi yok

alive snde hiç kız görmemiş gib iamma yağ çektin ha

Nedir BU Kendini BeğeLmis TavırLar ?

benim bildiğim *#7370#

o soft formattır.

ya abiler ii sölüyonuz hoş sölüyonuzda kesin mi bu dedikleriniz??:ehe

ha bide telefonun şarjının fulllenmesimi gerekiyo

çoooo..k saolun yaptım oldu *-3-yes ve on-off tuşuna 10 sn. basılı tuttum saat tarih falan istedi saolun varoln :D

Şarja Gerek Yok. Olur Tabi Yalanmı SöyLüyoruz :ehe

ben denedım oldu hemde çok guzel

:oke:

YAW ARKADAŞLLAR BEN İNTERNETTEN TEMA YÜKLÜYOM AMA TELEFONA AKTARMA BAŞLAYINCA BENİM TELEFON TEMA KABUL ETMİYO NAPABİLİRİM????????????????:(:(:(:@:nono::aman2: BİDE TELEEFONU ŞUAN HATSIZ KULLANIYOM HAT YOK DİE OLABİLİRMİ AMA OYUN YÜKLÜO Bİ TEMA YÜKLEMİYO FORMAT ATTIM GENE AYNI.:2agla::(:2agla: Nokia 6630 MODEL...

Hatsızda İnternetten Tema Yüklüyorsunuz ? :S
Afedersiniz Kafanızmı İyi :ehe
Hatlıya Alıp Deneyin (:

cinin

Üye
olmadı ya

Üst Alt