Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları Kulubü ( Her Türlü Yardım ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

kartal2378

kartal2378

Üye
Kerneli ustte paylasti atkadaslar.indir ve rom kurar gibi kur.beofla 6.4 beta kernel

• Beğen
Tepkiler: SkywaLKing

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Kerneli ustte paylasti atkadaslar.indir ve rom kurar gibi kur.beofla 6.4 beta kernel
Merhaba hocam boeffla config v2 sorunsuz çalışıyordu. Bugün açtığım da izin ayarları ile ilgili bir Problem olabilir diyor. Supersu dan baktığım da bir sorun yok izinler tam. Config silip yeniden kurdum ama yine aynı hatayı alıyorum. Ne yapılması gerek acaba? Şimdiden teşekkürler

Ekran görüntüsü

kartal2378

kartal2378

Üye
Merhaba hocam boeffla config v2 sorunsuz çalışıyordu. Bugün açtığım da izin ayarları ile ilgili bir Problem olabilir diyor. Supersu dan baktığım da bir sorun yok izinler tam. Config silip yeniden kurdum ama yine aynı hatayı alıyorum. Ne yapılması gerek acaba? Şimdiden teşekkürler

Ekran görüntüsü
Bu hata hakkinda hic bir bilgim yok dostum.yazdigi gibi sil tekrar kur ve superuser izinlerini yeniden ver bakalim olacakmi.

vgkarahan

Üye

Burdan en bastan 3 olani indir hafiza kartina rom yuklerkenki gibi at recovery den flashla dostum.o kadar.bir de linkte boeffla config v2 uygulamasini yukle ayar yapican programla.ses cpu falan filan ayarlari programdan oluyor.ok
bu ne ise yariyo

vgkarahan

Üye
E kernel iste [emoji4] boeffla kernel
kusura bakma ama rom bilgim cok fazla degil ben rom dosyasini cwmden flashlayip telefonu kullanmaya basliyom bu dedigin tam olarak ne oluyo anlayamadimbi de sey ya sen romdan once megawipe dosyasini flashlayinca daha temiz kurulum yapiliyomus demistin o dosya nerde
E kernel iste [emoji4] boeffla kernel
sey ya sen romdan once megawipe dosyasini flashlayinca daha temiz kurulum yapiliyomus demistin o dosya nerde

kartal2378

kartal2378

Üye
Megawipe sitede cok kereler paylasildi.blekota v7 konusunda aradigin herseyi bulabilirsin mesela doatum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Lumia 1320 ile takas etsem mi ki önerir misiniz
Samsungdan her ne kadar tiksinsem de denemek lazım :)
Daha önce motorola moto g kullandım nasıldır ona gore

alperen262014

alperen262014

Üye
Benide ekle kardeş 16 gb çakıl mavisi

djonier

Üye
S3 icin lolipop rom kuruyorum hepsi logoda reset atiyor nedeni nedir?

personable

personable

Üye
S3 icin lolipop rom kuruyorum hepsi logoda reset atiyor nedeni nedir?
Sistemi tamamen temizleyip kurulum yapınız kerneldr dahil bütün wipe işlemlerini uygulayınız öle deneyiniz

Son düzenleme:

djonier

Üye
Denedim bu sefer tam aciliyor yine reset atiyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S3 hala alınabilir mi? Custom romlar cihazı stabil yapıyor mu?

kartal2378

kartal2378

Üye
dn4 romu herkese tavsiye ederim arkadaslar

Üst Alt