FolderMount Premium v2.7.5 Patched (oyun-uygulama data-obb hafıza kartına taşıyın)

Sponsorlu Bağlantılar

xxcngxx

xxcngxx

Üye
xposed installer yükledim modülüde yükledim 2de1 bana framework yükle dedi onuda yükledim yüklenmedi diyo sizce telefonda mı arıza var bende mi anlamadım galaxy s4 kullanırken bunlar ile hiç karşılaşmamıştım :S

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
xposed installer yükledim modülüde yükledim 2de1 bana framework yükle dedi onuda yükledim yüklenmedi diyo sizce telefonda mı arıza var bende mi anlamadım galaxy s4 kullanırken bunlar ile hiç karşılaşmamıştım :S
Programın içinde yükle guncelle bölümü var ordan guncelle yap.

• Beğen
Tepkiler: xxcngxx
xxcngxx

xxcngxx

Üye
yaptım ama sürekli xposed sürüm güncel değildir diyo yüklüyorum hatta şuanda yükledim baştan başlattım yine aynı sonuç neresinde ne var anlamadım acaba xposed i recovery menüden yüklesem olur mu fark eder mi ?tamamdır cihazda herşeyi recovery ile zipleyip kurmak gerekiyo hallettim dediğinin modülü kurdum ve şuan taşıma işlemi gerçekleşiyor gerçekten çok teşekkür edeim kafa patlattınız benim için allah razı olsun arkadaşlar iyi ki varsınız

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama sürekli xposed sürüm güncel değildir diyo yüklüyorum hatta şuanda yükledim baştan başlattım yine aynı sonuç neresinde ne var anlamadım acaba xposed i recovery menüden yüklesem olur mu fark eder mi ?tamamdır cihazda herşeyi recovery ile zipleyip kurmak gerekiyo hallettim dediğinin modülü kurdum ve şuan taşıma işlemi gerçekleşiyor gerçekten çok teşekkür edeim kafa patlattınız benim için allah razı olsun arkadaşlar iyi ki varsınız

Onemli degil dostum hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: xxcngxx
byAndroid

byAndroid

Üye
Olum o kadar anlatim yaptim neyse konuyu duzenlemis olur ve resimli anlatim super olur bence atiyorum resimleri ugrastimla o kadar [emoji22]

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve xxcngxx
byAndroid

byAndroid

Üye

[emoji41]

byAndroid

byAndroid

Üye
Bahadir usta bi gelsene sana soru sorcam

byAndroid

byAndroid

Üye
Neyse o onemli deil simdi ben bazi programlari freedomla full yapiyorum apk kaydedip baska cihazda kurdugumda free surum oluyor nasi kopyalicaz uygulamayu full yapiyor ve onu kopyalamam lazim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Neyse o onemli deil simdi ben bazi programlari freedomla fu ll yapiyorum apk kaydedip baska cihazda kurdugumda free surum oluyor nasi kopyalicaz uygulamayu fu ll yapiyor ve onu kopyalamam lazim
Uygulamayı senin cihazın icin full yapiyo satin alma yapıyorsun.

Uygulamalarida nasil full yapıp paylasiyorlar bilgim yok. Genel olarak yabancılar yapiyor modu ve paylasimi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Uygulamayı senin cihazın icin fu ll yapiyo satin alma yapıyorsun.

Uygulamalarida nasil fu ll yapıp paylasiyorlar bilgim yok. Genel olarak yabancılar yapiyor modu ve paylasimi
Bilen varmi ki acaba yaa nasi yapiyorlar merak ettim acikcasi mesela retricayi pro yaptim freedomla baska cihaza apkyi attigimda free surum oluyo

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bilen varmi ki acaba yaa nasi yapiyorlar merak ettim acikcasi mesela retricayi pro yaptim freedomla baska cihaza apkyi attigimda free surum oluyo

Retrica zaten prosu mevcut :)

Bilgim yok yabanci forumlarda biraz takilman lazim belki yardımcı olabilirler :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Retrica zaten prosu mevcut :)

Bilgim yok yabanci forumlarda biraz takilman lazim belki yardımcı olabilirler :)
Ya mevcutta simdi cevremdeki arkadaslar bizim gibi tecrubeli deil bende proyu gorunce sasiriyolar olum parami verdin diye bende aciklasam anlamayacaklar aciklamiyorum

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ya mevcutta simdi cevremdeki arkadaslar bizim gibi tecrubeli deil bende proyu gorunce sasiriyolar olum parami verdin diye bende aciklasam anlamayacaklar aciklamiyorum
Tamam işte prosu var zaten resim uyg. Bölümünde indirip arkadaşlarına servis yapabilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Neyse ben tam sorunumu anlatamadim tesekkurler yinede

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Neyse ben tam sorunumu anlatamadim tesekkurler yinede
Ben sorununu anladım ve cevabinida verdim zaten sanirim cevabı begenmedin o yuzden anlasilmadigini dusunuyorsun.
Zaten konu dişi sohbet ediyoruz uyarı gelebilir.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben sorununu anladım ve cevabinida verdim zaten sanirim cevabı begenmedin o yuzden anlasilmadigini dusunuyorsun.
Zaten konu dişi sohbet ediyoruz uyarı gelebilir.
Ya oyle deil ordan burdan indirince uygulamayi guncellemek icin konuyu takip etmek grekiyo o da cok zor benim dedigim yontemle google olayden guncellenebiliyo sorun cikmiyo

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ya oyle deil ordan burdan indirince uygulamayi guncellemek icin konuyu takip etmek grekiyo o da cok zor benim dedigim yontemle google olayden guncellenebiliyo sorun cikmiyo
Senin dedigin yöntem senin cihazda geçerli diger cihazlara yukleyebilirsen uygulamayı guncelleyemezsin uygulama degistirildigi icin ;)

byAndroid

byAndroid

Üye
Senin dedigin yöntem senin cihazda geçerli diger cihazlara yukleyebilirsen uygulamayı guncelleyemezsin uygulama degistirildigi icin ;)
Onuda yazdiktan sonra caktim sma imzayi degistirmedikten sonra sorun olmuyor bildigim kadariyla

byAndroid

byAndroid

Üye
Usta bide titanyum backup full surum var mi lint atar misin lazim suan

Üst Alt