FolderMount Premium2.6 pro (oyun ve uygulamaları hafıza kartına taşıma)

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
FolderMount Premium2.6 pro (oyun ve uygulamaları hafıza kartına taşıma)
Evet arkadaşlar dahili hafıza sorunu olanlar için harika bir uygulama

FolderMount Premium 2.6 pro !

Bu gün size tüm uygulamaların data yada obb dosyalarını hafıza kartı üzerinden çalıştırmayı anlatacağım

öncelikle cihazda maalesef root yetkisi olması lazım

şimdi ben pes2012 yi nasıl taşıdığımı anlatacağım

1 uygulamayı indirin ve kurun

google play;

premium pro versiyon için;

2 öncelikle hafıza kartınıza taşıyacağınız uygulama önceden olması gereken yerde olmalı ve çalıştığından emin olun!

uygulama oldukça kolaydır ve Türkçe dir

1.AŞAMADA;mümkünse türkçe karekter kullanmadan bir isim verin sonra telefonun dahili hafızasında o uygulamanın data dosyası yada obb dosyasını bulun ve seçin!

2.AŞAMADA;ben 2012 yi seçtim ve yukarıdan onayladım ve otomatik taşıma işini ve kendisi hafıza kartına kurmasına evet dedim

3.AŞAMADA;gördüğünüz gibi seçili yerden onayladım ve uygulama yeşil oldu sonuç başarılı demektir.

hepsi bu kadar data ve obb dosyası telefonunuzun dahili hafızasında imiş gibi görünebilir ama dosya hafıza kartında dır ayarlar depolama bölümünden hafıza durumunu kontrol edebilir siniz

Hadi kolay gelsin bol eğlenceler.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
teşekkürler

corus54

corus54

Üye
Nfs obb dosyadini taşı işlemini yaptı okey ama bu seferden oyuna girince download hatası verdi bunu nasil cozerim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Nfs obb dosyadini taşı işlemini yaptı okey ama bu seferden oyuna girince download hatası verdi bunu nasil cozerim

bir yanlışlık yapmadığından emin misin bu uygulama kusursuz diye biliyorum,öncelikle bu işlemi yapmadan önce çalıştırdınız mı oyunu eğer öyle ise ;
3. aşamada sağ altta bulunan bir ikon var ona bas uygulamayı devre dışı bırak ve oyunu tekrar çalıştır.
şimdi uygulamayı aç obb dosyasına girdiğinde oradan nfs oyunun klasörünü seçiyorsun(sakın o klasörün içine girme) kurulumu ve taşıma işlemini proğrama bırak sorulan sorulara evet diyeceksin ve uygulama yeşil renkte olduğundan emin olmalısın yani sol altta ki ikona basıp aktif edeceksin!

Son düzenleme:

mutluozsoy123

Üye
Selamunaleykum.uygulamaları hafıza kartima değilde telefonumun medya depoladığı alana yüklemek istiyorum.10 GB alan var iki GB sistem hafızası var.yada 10 GB depolama alanından alıp sistem hafızasına ekleyebilir mıyız.yardımcı olursanız çok iyi olur.

Üst Alt