FolderMount Premium v2.7.5 Patched (oyun-uygulama data-obb hafıza kartına taşıyın)

Sponsorlu Bağlantılar

djdeycan

djdeycan

Üye
Ben bişey yaptım şimdi bu program bende çalışıyor asphlat 8 i taşıdım sorun yok fakat asphalt 8 i sildim ben burdanda sildim hileli versiyonunu yüklücem fakat boş klasoru obb kısmında kalmış root explorer filan bile işe yaramıyor foldermount ile kontrol ettiğimde monte edildi diyor kısaca foldermount monte edildi dediği için bu uygulama bunu kullanıyor ve kaldıramıyor nasıl düzelir ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Foldermount içinden basılı tut sil bu kadar

djdeycan

djdeycan

Üye
Sıkıntı orda değil ordan sildim telefonu pc ye bağlayınca obb kısmında boş bi asphalt8 klasörü var o silinmiyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Hatamı veriyor peki yoksa tepkimi vermiyor

djdeycan

djdeycan

Üye
tamamdır hallettim foldermount dosyayı hala kullandığından dolayı silemiyordu haliyle folder mount ile sanki dolu dosyaymış gibi tekrar hafızakartına taşıdım sonra telefonu açıp kapattım sizin önerinizle daha sonra uygulamadan girip sildim sonra dosya tekrar restart attım cihaza silemediğim klasörüde silmiş oldum çözüldü teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama v2.7.3 sürümüne guncellendı

corus54

corus54

Üye
Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama v2.7.5 Patched sürümüne güncellendi.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Neobir1907

Neobir1907

Üye
Dosya yöneticisine gir, apk dosyası indirdiysen tıkladığında yükler.
Uzantisini yazarsan yardımcı olabilirim.
Dosyalarimdan girince oldu bildirimden cubugundan basinca olmuyormus tesekkurler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Neobir1907

Neobir1907

Üye
Tahmin ettim bazen bildirim panelinden apk ya tıklayınca zopper widget açılıyor bendede :D
Dostum cok tesekkurler uygulama 10 numara 5 yildiz calisiyor. (Samsung Galaxy Grand 2 Gt-S710 cihaz.)

• Beğen
Kayahan14

Kayahan14

Üye
teşekkürler bahadır abi deniyim bi :tebessüm:

• Beğen
eren3546

eren3546

Üye
bende 2.8.2 v kullaniyorum lolipop ve 4.4.2 sorunsuz calışıyor hele bide hafıza kartınız 64gb y se ..

xmustx

xmustx

Üye
Teşekkürler

sefilcoban

sefilcoban

Üye
Tabletin sd kartındaki klasörü harici sd karta taşıdım başarılı ama harici sd kartıma taşıdığı klasörün adını veriyor vede taşıdığı klasörün kısa yolu olarak göründüğü için karttaki diğer dosyaları göremiyorum taki foldermount uygalamasına girip çifti devre dışı bırakıncaya kadar... Buna bir çözüm varmıdır?

xmustx

xmustx

Üye
Ben hot reboot etmeme rağmen hafıza kartındakileri gördüremedim :D

Üst Alt