Xposed / Modüller KitKat SD Card fu ll Access v1.2 (KK Hafıza kartına fu ll erişim)

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Tesekkurler valla kardesim apkleri nereye kuruyor tel hafizasinami
Galiba onlar tel hafizasina cunku bu program data lari ve obb leri tasimak icin yapilmis apk tasimiyo galiba bende pek bilmiyorum onemli olan benim icin o kocaman obb dosyalarini tasimasi

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

Anil-D

Anil-D

Üye
Galiba onlar tel hafizasina cunku bu program data lari ve obb leri tasimak icin yapilmis apk tasimiyo galiba bende pek bilmiyorum onemli olan benim icin o kocaman obb dosyalarini tasimasi
baya isime yaricak bu pro saolun anlatiminiz icin [emoji2]

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Data ile oyunu esitliyordur.
Zaten apk yer kaplamiyor dedigin gibi :)

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
baya isime yaricak bu pro saolun anlatiminiz icin [emoji2]
Rica ederim bende bi yerde bulmustum adama dua etmistim o kadar aramama ragmen obb dosyasini tasiyacak program bulamadim bu en basarli program yapana helal olsun link2sd felan bos bende o programdan bisi anlamadim onun yaptigini telefon kendiligindende yapiyo sd karta tasiyo zaten tek sorun obb ler tasinmiyordu o da bu program sayesinde cozuldu

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Rica ederim bende bi yerde bulmustum adama dua etmistim o kadar aramama ragmen obb dosyasini tasiyacak program bulamadim bu en basarli program yapana helal olsun link2sd felan bos bende o programdan bisi anlamadim onun yaptigini telefon kendiligindende yapiyo sd karta tasiyo zaten tek sorun obb ler tasinmiyordu o da bu program sayesinde cozuldu
aynen iyimiş [emoji106]

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
GL to SD uygulamasıda ayni işi data/obb taşıyor ama kitkat ile denemedim :)

Foldermont işe yaradı bilgi için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve Anil-D
byAndroid

byAndroid

Üye
Rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
:tşk:

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
Boyle olucak en sonda sag taraftaki seyin yesil olmasi lazim ustune tiklayinca oluyo zaten yesil olmazsa olmaz
Usta telefonumda 500 mb yer var yüklemek istediğim oyun walking the dead 1.5 gb bu oyunu nasıl yüklerim
300-500 mb lik oyunu taşıma işini kaptıkta mesele telefon hafızasına sığmayan oyunu hafıza kartına kurmak

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Usta telefonumda 500 mb yer var yüklemek istediğim oyun walking the dead 1.5 gb bu oyunu nasıl yüklerim
300-500 mb lik oyunu taşıma işini kaptıkta mesele telefon hafızasına sığmayan oyunu hafıza kartına kurmak

Data dosyasını elle tasıyabılırsın hafıza kartına sonra uygulama üzerinden oyuna baglarsın.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
Aybars1979

Aybars1979

Üye
bende kitkat tablet var 8gb hafıza sizlere ömür, sd kart var. önerdiğiniz proğramlar root suz işe yaramıyor sanırım. root nasıl atarım yardımcı olabilecek varmı?

AHMED...

AHMED...

Üye
Data dosyasını elle tasıyabılırsın hafıza kartına sonra uygulama üzerinden oyuna baglarsın.
Tam anlamadım bahadır mesela walking the dead kur diyorsun data veya obb dosyasını hafıza kartına mı at diyorsun

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Tam anlamadım bahadır mesela walking the dead kur diyorsun data veya obb dosyasını hafıza kartına mı at diyorsun

Tel hafızasında yer yoksa pc den data dosyasını hafıza kartına uygun konuma at.
Sonra aynı klasorden tel hafızasına uygun konuma boş olarak aç ve uygulamaya girip bağla dersen oyun data dosyasını görecektir :)

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
Xposedi kurdum biraz kurcalıyorum google playdan direk hafıza kartına kurma gibi bir modül varmı üstad bide chromenin download klasörünü hafıza kartı nasıl yapabilirim :) yardım eden birini buldum mu fena soru sorarım :D kusura bakama bu işlerde cahilim :)
Tel hafızasında yer yoksa pc den data dosyasını hafıza kartına uygun konuma at.
Sonra aynı klasorden tel hafızasına uygun konuma boş olarak aç ve uygulamaya girip bağla dersen oyun data dosyasını görecektir :)
Allah razı olsun :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Xposedi kurdum biraz kurcalıyorum google playdan direk hafıza kartına kurma gibi bir modül varmı üstad bide chromenin download klasörünü hafıza kartı nasıl yapabilirim :) yardım eden birini buldum mu fena soru sorarım :D kusura bakama bu işlerde cahilim :)

Allah razı olsun :)

Yanlız linkteki konudan faydalanman gerekıyor. Data dosyalarını baglamak için

FolderMount Premium v2.7.5 Patched (oyun-uygulama data-obb hafıza kartına taşıyın) - MaxiCep

Chrome için linkteki modülü kullanabilirsin.

[Xposed] Downloads2SD v1.0.8 - MaxiCep

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
Sağolasin bahadır :) Allah razı olsun

• Beğen
palpolisi

palpolisi

Üye
hafiza kartina yonlendiriyordum terminal emulatorle 0 i kodla 1 yapiyordum hersey hafiza kartina gidiyordu yarin bi pcde not almistim bakim[emoji2] bende isler kesat root olamiyor
Bunu nasıl yapıyorsun resimle göstermen mümkün mü samsung S4 te mümkün mü?