En Güzel Arayüz Yarışması (Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
symbian bunların yanında süs kalır süper hepsi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Katılımcı arkadaşlara başarılar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Anil-D
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Hem tabletle hem telle katilabilir miyim :D

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye

Bu da benim telden

abandonware

abandonware

Üye

Bende yarışmaya katılmak istiyorum :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Peki basit bir ara yüzüm var ama katılıyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: kahraman333333, EmekHırsızı, Ali Kurtaran ve 3 diğerleri
najanaja

najanaja

Üye
Kardeş şimdimi açılır bu konu benim için kötü bi zaman :-( akrabalar geldi pek pc başına geçemicem tellede uğraşmaya pek vaktim yok ne zamandır da bekliyodum özellikle pc için :-) bu yarışmayı kaçıracam sanırım :-(

byAndroid

byAndroid

Üye
Yarisma icin bisey onercem bence her dalda bi yarisma olsun mesela pc platformu farkli android farkli..... Cunku ayni oldugu zaman fikirler cok degisir yani telefon pc kadar kisilestirilemez pc ss atan arkadas daha avantajli olur diye dusunuyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş şimdimi açılır bu konu benim için kötü bi zaman :-( akrabalar geldi pek pc başına geçemicem tellede uğraşmaya pek vaktim yok ne zamandır da bekliyodum özellikle pc için :-) bu yarışmayı kaçıracam sanırım :-(
Telefon arayüzü gönder. :)

Yarisma icin bisey onercem bence her dalda bi yarisma olsun mesela pc platformu farkli android farkli..... Cunku ayni oldugu zaman fikirler cok degisir yani telefon pc kadar kisilestirilemez pc ss atan arkadas daha avantajli olur diye dusunuyorum
O zaman ayrı ayrı konular açmak gerekir. Bence bu telefon üzerine olsun. başka bir arkadaşamızda pc üzerine yapsın.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ben de Buradayım

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran ve Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
çekişmeli bir yarışma olacak

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve Rock Ve Roll
byAndroid

byAndroid

Üye
10 kisi tamamlasada yarisma baslasa heyecanlandim valla [emoji1]

najanaja

najanaja

Üye
Ben hazırlayana kadar katılım dolar :-) gece vakti dolmuş zaten :-) zaten şimdi yatcam sabah erken kalkıyom e direkt saat 3 e kadar çalışıyom ben anca yarın akşamüstü hazırlayabilirim yer ayırırsanız :-D

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Ben hazırlayana kadar katılım dolar :-) gece vakti dolmuş zaten :-) zaten şimdi yatcam sabah erken kalkıyom e direkt saat 3 e kadar çalışıyom ben anca yarın akşamüstü hazırlayabilirim yer ayırırsanız :-D
10. sıraya yerini ayırdım. :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt