İpucu Garanti sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Garanti sorunsalı
Lg g3 alacagım fakat bulundugum yerde 32 gblık versiyonlarının fiyatı 2000 1850 tl falan internette biraz araştırma yaptım 1700 tl 1600 tl civarı telefonlar var fakat ben garantili telefon istiyorum adı duyulmamış garantiye sahip telefonları istemiyorum

Bir kaç siteye baktım

Distribütör Garantili (Brightstar)
Gençpa - (genpa degil)
İthalatçı Firma Garantili
Resmi Distiribütör Garantili
Lg Türkiye Güvencesi.

Link atmak yasak degilse linkleride gönderebilirim

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Linkleri at sen.

• Beğen
Tepkiler: AngvanLee
AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi

Hangi garantilere güvenebilirim

caps6

caps6

Üye
n11 ve gittigidiyordan alacaksan almadan önce mağazayı araştır ve kesinlikle yorumları oku arkadaşım n11 den telefon aldı neredeyse 3 hafta oldu imei kaydını yapmadılar.

fk555897

fk555897

Üye

Hangi garantilere güvenebilirim
Bu ilanlar sanırım garanti konusunda pek güvenilir değil ama teslimat çoğunda hızlıymış kullanıcı yorumlarına göre. 100 TL için sanırım ithalatçı firma garantili bir telefon almak istemezsin. Hepsiburada.com'da LG Türkiye garantili telefon 1.800 TL bence aradaki farka değer. Bir sıkıntı olduğunda arkasında servisi olur en azından.

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Bu ilanlar sanırım garanti konusunda pek güvenilir değil ama teslimat çoğunda hızlıymış kullanıcı yorumlarına göre. 100 TL için sanırım ithalatçı firma garantili bir telefon almak istemezsin. Hepsiburada.com'da LG Türkiye garantili telefon 1.800 TL bence aradaki farka değer. Bir sıkıntı olduğunda arkasında servisi olur en azından.

Peki bunun garantisi kvk ve genpa gibi mi ?
Sizin verdiğiniz ilanda da ithalatçı firma tarafından garantilidir yazıyor

Üst Alt