Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•
Ana Özellikler:
# S5 UI arayüzü
# S5 Çerçeve
# S5 açılış animasyonu
# S5 Sesleri
# S5 kilit ekranı
# S5 Ayarlar(Yuvarlak simgeleri ile)
# S5 S-Planner
# S5 TouchWiz başlatıcısı (4x5 ve 5x5 tema görünümü)
# S5 S-Tarayıcı
# S5 Hesap makinesi
# S5 Dosya yöneticisi
# S5 Müzik çalar
# S5 Video oynatıcı
# S5 Not uygulaması
# S5 SMS / MMS uygulaması
# S5 Dialer & Eskort'da UI ile İletişim
# S5 Hava Widgeti
# S5 Klavye(ek dilleri ile)
# S5 S Voice (Eklenti)
# S5 My Dergisi (Eklenti)
# S5 Görev yöneticisi
#S5 Hızlı bağlantı ve S Bulucu (Eklenti)
# S5 Ultra Güç Tasarruf Modu(UPSM maneger ile)
# S5 Araç kutusu
# 8 kilit ekranı açılış efekti
# 4 yollu yeniden başlatma menüsü
ve daha fazlası ...

11 saat beklemede kullanılan şarj sadece %5

Çalışanlar / Çalışmayanlar:
Çalışanlar:

- Aramalar
- Wi-Fi
- Küresel Konumlama Sistemi(GPS)
- 3G
- SMS / MMS
- Kamera
- KİLİT EKRANI etkileri
- Uygulamalar ve fonksiyonlarının çoğu
- Tüm sensörler
- Otomatik rotasyon
- Android 4.4.2
- Aşağıdaki "Çalışmayanlar" dışında kalan her şey çalışıyor

Çalışmayanlar:
Çalışmayan bir şey yok

Diğer hatalar:
- Orada burada bazı grafik hatası

• İşte kendi telefonumdan görüntüler:

Blekota V11 Video:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ROM GÜNCELDİR VE STABİLDİR.
ROMU BU ADRESTEN İNDİREBİLİRSİZİNİZ:

ROMU YÜKLEMEDEN ÖNCE UYGULAMALARI YEDEKLEME:
ROMU KURDUKTAN SONRA ESKİ UYGULMALARI KAYIPSIZ GERİ GETİRMEK İÇİN ŞU KONUYA BİR GÖZ ATIN:

TELEFONA PHİLZ TOUCH RECOVERY NASIL YÜKLENİR:

İLK ÖNCE ROMU TELEFONUNUZA YÜKLEYİN.
ROMU DAHA KOLAY YÜKLEMEK İÇİN PHİLZ TOUCH RECOVERY LAZIM.
PHİLZ TOUCH'U 2 FARKLI YÖNTEMLE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

1. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKMEZ): ÖNCE BU DOSYAYI TELEFONA YÜKLEYİN:
SONRA TELEFONU RECOVERY MODA ALIN.(TELEFON KAPALIKYEN SES AÇMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN)

2. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKİR):BİLGİSAYARINIZA ODİN PROGRAMINI İNDİRİN:

DAHA SONRA TELEFONUNUZU KAPATIN VE AYNI ANDA SES KISMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN VE ÖNÜNÜZE EKRAN GELİNCE BİR KEZ SES AÇMA TUŞUNA BASIN.
TELEFONU DOWLOAD MODUNA ALDINIZ ŞİMDİ TELEFONU BİLGİSAYARA USB KABLO İLE BAĞLAYIN BU DOSYAYI BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN:

ŞİMDİ ODİN PROGRAMINI AÇIN VE PDA BUTONUNA TIKLAYIP İNDİRDİĞİNİZ DOSYAYI SEÇİN VE START BUTONUNA BASIN.

TELEFON YEDEĞİ NASIL ALINIR(ESKİ ROMA DÖNMEK İÇİN):
ŞİMDİ TELEFONUNUZ YENİDEN BAŞLAYACAK.YENİDEN BAŞLADIKTAN SONRA TEKRAR TELEFONU KAPATIN.BU SEFER SES AÇMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN.TELEFONU RECOVERY MODUNA ALDINIZ. ŞİMDİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALMAK İÇİN BACKUP AND RESTORE KISMINA BASIN VE BACKUP(YANİ DOSYA YEDEĞİ ALIN) YAPIN(BİRAZ ZAMAN ALABİLİR).EĞER ÇOK ÖNEMLİ DOSYA VE RESİMLERİNİZ VARSA BİLGİSAYARA YEDEKLEYİN.(EĞER YEDEKLEME ALAMAZSANIZ ÖNEMLİ OLAN DOSYALARI BİLGİSAYARA ATIP YEDEKLEYEBİLİRSİNİZ.

ESKİ ROM DOSYALARI NASIL SİLİNİR:
ŞİMDİ RECOVERY MODDA WİPE DATA/FACTORY RESETE TIKLAYIN VE CLEAN TO İNSTALL A NEW ROM'A TIKLAYIN.

ROM NASIL YÜKLENİR:
ŞİMDİ RECOVERY MODDA İNSTALL ZİP'E TIKLAYIN TELEFONUN İÇİNE ATTIĞINIZ BLEKOTA S5 LİTE V10.0 ROM DOSYASINI BULUN VE TIKLAYIN ROMU YÜKLERKEN BENİM TAVSİYEM GOOGLE UYGULAMALARINA VE SAMSUNG SERVİCE'YE TİK KOYUN DİĞERLERİNE İSTEĞE BAĞLI TİK KOYABİLİRSİNİZ VE ROMU YÜKLEYİN.

ALDIĞINIZ BACKUP YEDEĞİ NASIL YÜKLENİR(Eski roma geri dönmek için):
ROM YÜKLENDİKTEN SONRA EĞER ROMU BEĞENMEZSENİZ VE BACKUP'TAN YEDEK ALDIYSANIZ ÖNCE WİPE YAPARAK YÜKLÜ OLAN ROMUN DOSYALARINI TEMİZLEYİN. ŞİMDİ RECOVERY MODDA BACKUP AND RESTORE'DE RESTOREYE BASIN UYGULAMALARINIZ VE ÖNCEKİ ROMUNUZ YENİDEN YÜKLENECEKTİR.(BİRAZ ZAMAN ALABİLİR)

KERNEL VE MODEM NASIL YÜKLENİR (HAT SORUNU OLANLAR İÇİN):
KERNELİ YÜKLEMEK İÇİN İLK ÖNCE KERNELİ TELOFONUN İÇİNE ATIN.TELEFONU RECOVERY MODA ALIN VE İNSTALL ZİP'E TIKLAYIN KERNEL DOSYASINI BULUN VE ÜZERİNE TIKLAYIP YÜKLEYİN.RAM KULLANIMINI AZALTAMAK İÇİN YUKARIDA VERDİĞİM APK DOSYASI LİNKİNİ KULLANIN.
EĞER HAT SORUNU YAŞARSANIZ MODEM DOSYASINI KERNEL DOSYASINI YÜKLEDİĞİNİZ GİBİ YÜKLEYİN.

KLON İMEİ(HAT) SORUNU OLANLAR İÇİN KERNEL VE MODEM:
ÖNCE KERNEL DOSYASINI PHİLZ TOUCH RECOVERY'DEN TELEFONUNUZA FLASHLAYIN

KERNEL:
EĞER SORUN DÜZELMEZSE MODEM DOSYASINI CWM'DEN TELEFONA FLASHLAYIN
MODEM:
SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDE SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR CEVAPLANDIRMAYA ÇALIŞIRIM.

RAM KULLANIMINI NASIL DÜŞÜRÜLÜR:

RAM KULLANIMINI 100 MB CİVARINDA DÜŞÜRMEK İÇİN KERNELİ YÜKLEDİKTEN SONRA BU UYGULAMANIYI YÜKLEYİN:

DİĞER KONULARIMIZ:

ÖNEMLİ NOTLAR:
NOT1:KONUYU İZİNSİZ ALMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
NOT2:KERNEL DOSYASINI YÜKLEYİNCE TELEFON ROOTLANIR AYRIYETTEN ROOT ATMANIZA GEREK YOK.

Konu anlatımı ve linkler bana aittir.
TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK SORUNLARDAN BEN VE MAXİCEP SORUMLU DEĞİLDİR.
:maxicep:
EMEĞE SAYGI...

BU KADAR EMEĞE BEĞENMEDEN GEÇMEYELİM ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: veliahht, uzman47, arafat__ ve 54 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler, başlığa sürüm eklendi, diğer benzer konulardan ayırt edilebilsin.

• Beğen
Tepkiler: deadwarder ve burak1553
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Son düzenleme:
ss06

ss06

Üye
Restart problemi falan varmidir acaba gunluk kullanim icin idealmi performans olarak nasil.bilgi verebilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: burak1553
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Restart problemi falan varmidir acaba gunluk kullanim icin idealmi performans olarak nasil.bilgi verebilirmisiniz

Ben 2 gündür kullanıyorum v 6.1 sürümü biraz donuyordu v7 daha stabil 1 saat oyun oynayınca donmalar oluyor ama fast reboot yaparsanız 20 saniye içinde eski haline dönüyor ben 4.3 orjinal türkiye romunu kullandım ondan bile stabil gibi geldi bana

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ss06
ss06

ss06

Üye
Ben 2 gündür kullanıyorum v 6.1 sürümü biraz donuyordu v7 daha stabil 1 saat oyun oynayınca donmalar oluyor ama fast reboot yaparsanız 20 saniye içinde eski haline dönüyor ben 4.3 orjinal türkiye romunu kullandım ondan bile stabil gibi geldi bana

Ultra güç tasarrufu modunu kullandım 8 saat internet ve ekran kapalıydı % 3 şarjı gitti
Sagolun verdiginiz bilgiler ivin tesekkurler

taner.ia

Üye
Arkadaşlar yaklaşık yarım saattir kullanıyorum ilk izlenim gerçekten şaşırtıcı.Bildiğin stabil bu rom.Araştırdıkça sorunlar çıkabilir belki ama 4.4.2 bir romu denediğime değdi gibi bu sefer.pişman etmedi şimdilik.Eğer bir sorun gözüme çarparsa yine yazıcam.paylaşan arkadaşa teşekkür ederim :D

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
güzel rom

• Beğen
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yaklaşık yarım saattir kullanıyorum ilk izlenim gerçekten şaşırtıcı.Bildiğin stabil bu rom.Araştırdıkça sorunlar çıkabilir belki ama 4.4.2 bir romu
denediğime değdi gibi bu sefer.pişman etmedi şimdilik.Eğer bir sorun gözüme çarparsa yine yazıcam.paylaşan arkadaşa teşekkür ederim :D

Facebooktaki videoları oynatamama sorunu facebook'a gelen güncellemeyle düzeltildi. :)

Son düzenleme:
ss06

ss06

Üye
Facebooktaki videoları oynatamaması haricinde bir sorununu bulamadım ;)
Arkadaşlar yaklaşık yarım saattir kullanıyorum ilk izlenim gerçekten şaşırtıcı.Bildiğin stabil bu rom.Araştırdıkça sorunlar çıkabilir belki ama 4.4.2 bir romu denediğime değdi gibi bu sefer.pişman etmedi şimdilik.Eğer bir sorun gözüme çarparsa yine yazıcam.paylaşan arkadaşa teşekkür ederim :D
Dagolun arkadaslar verdiginiz bilgiler icin en kisa surede yukleyip deneyecem bende insallah

tomm

tomm

Üye
Kardeş benim merak ettiğim şu ki ultra güç tasarrufu modu ne işe yarıyor ve bu rom için s3 te çalışıyor mu?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş benim merak ettiğim şu ki ultra güç tasarrufu modu ne işe yarıyor ve bu rom için s3 te çalışıyor mu?

Ekranı siyah beyaz yapıyor ve pili daha az harcıyor ama şarjı daha uzun kullanmak için kerneli yükleyip deneyin Kullandıktan sonraki görüşünüzü buraya yazabilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
tomm

tomm

Üye
Ekranı siyah beyaz yapıyor ve pili daha az harcıyor ama şarjı daha uzun kullanmak için kerneli yükleyip deneyin Kullandıktan sonraki görüşünüzü buraya yazabilirsiniz :)
Bu aralar 4.3 romunu deniom bu romu da denicem tabi kardeşim şimdi pc ye indirecem

• Beğen
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bu aralar 4.3 romunu deniom bu romu da denicem tabi kardeşim şimdi pc ye indirecem

Bencede dene benim şimdiye kadar kullandığım en iyi rom türkiye 4.3 romuda dahil
;)

• Beğen
tomm

tomm

Üye
Bencede dene benim şimdiye kadar kullandığım en iyi rom türkiye 4.3 romuda dahil
;)
;) Tamam kardeşim bir ara denicem
Ultra güç tasarrufu modunu merak ediom onu denemek istiom

• Beğen
alperen262014

alperen262014

Üye
bu rom işi nasıl yapılıyor root atma gibimi detaylı anlıyabileceğim bi dilde açıklarmısınız bana :eller: Kardeşim usb kablosunu bozmuş usb kablosuz bunları yapabilirmiyim yardımcı olurmusunuz :eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller:

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
bu rom işi nasıl yapılıyor root atma gibimi detaylı anlıyabileceğim bi dilde açıklarmısınız bana :eller: Kardeşim usb kablosunu bozmuş usb kablosuz bunları yapabilirmiyim yardımcı olurmusunuz :eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller::eller:

Bu romu telefona indirin telefonu recovery moduna alıp eski rom dosyalarını silin ve bu romu açın şarjın daha uzun gitmesi için kernel dosyasını odinden yüklemeniz gerek yani kernel için usb kablosu lazım

alperen262014

alperen262014

Üye
Bu romu telefona indirin telefonu recovery moduna alıp eski rom dosyalarını silin ve bu romu açın şarjın daha uzun gitmesi için kernel dosyasını odinden yüklemeniz gerek yani kernel için usb kablosu lazım
kernel şartmı ve bu konulara yabancıyım yedek filan nasıl alınır rom dosyası nasıl silinir ?

Üst Alt