Tavsiye Xperi z2 ve lg G3 kullananlar bi bakabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Xperi z2 ve lg G3 kullananlar bi bakabilirmi
Arkadaslar z2 almistim ama degistirmek istiyorum iade edip lg 3 almayi dusunuyorum sizce ne yapmaliyim kararsizda kaldim lg ve z2 kullanicilari telefonlar hakkinda yorum yapabilirmi lutfen

archh

Üye
Neden z2 yi değiştirmek istiyosun ki?

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Bataryasi sabitmis bunun olurse batarya servis parali degistirir diye cik oyun oynuyom

BelaMonte

BelaMonte

Üye
alırken anlamadın mı bataryasının sabit olduğunuı? (su geçirmez olduğunu bildiğin halde) iade edebilir misin bilmiyorum ama takas yapabilirsin, üzerine para alabilirsin belki

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Biliyirdum aslinda ama sarza takili iken oyun oynasam veya internette dolassam sarzi dolmak yerine azaliyor sorunmu var aceba

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Çok oyun oynuyorsan g3 alırsan 2k ekran destekli oyunlar yayınlanınca 2k ekranı g3ün donanımı yeterli gelmeyecektir.z2 dursun

mcnpl4

mcnpl4

Üye
internette sarj aleti bagliyken dusuyorsa sorun olabilir. ama serviste para alirlar diye degistirmek anlamsiz. batarya parasini isterler ayni parayi g3 bataryasi icin de verirsin

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
Tsk ler arkadaslar dursun bakayim. Simdi soyle bi sorun var sarjdayken clas of clans oynarken sarzi dolmak yerine bosaliyo normalmi aceba

fk555897

fk555897

Üye
Z2'nin bataryası sorun çıkarmaz. Bence telefonunu hiç değiştirme. Ayrıca Z2 oldukça sağlam bir telefon.

Invoke

Invoke

Üye
Bataryasi sabitmis bunun olurse batarya servis parali degistirir diye cik oyun oynuyom

Böyle sebep mi olur yahu. Cihazı kaç liraya aldınız? Z2'ye para veren adam batarya parasını mı kafaya takıyor? :eek:
Biliyirdum aslinda ama sarza takili iken oyun oynasam veya internette dolassam sarzi dolmak yerine azaliyor sorunmu var aceba

Hayır, normaldir.Batarya da öyle hemen ölmez.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34, hookword, TeknoÖmer ve 1 kişi daha
umutku84

umutku84

Üye
Z2yi bırakıp G3 almak akıl mantık işi degil. Adamlar bataryayi yaparken onu düşünerek yapıyor hemen ex olmaz. G3 kullanıyorum çok memnunum ama Z2de en az G3 kadar iyi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
alırken anlamadın mı bataryasının sabit olduğunuı? (su geçirmez olduğunu bildiğin halde) iade edebilir misin bilmiyorum ama takas yapabilirsin, üzerine para alabilirsin belki
s5 te su gecirmez ve batarya cikiyor :-)

MaxipmaN

Üye
bataryası çıkmayan telefonlar 2-3seneye çöpe mi gidiyor?

chun02

chun02

Üye
Kesinlikle değiştirme telefonun gayet iyi bende z2 kullanıyorum ve arkadaşımda da g3 var sürekli kıyaslıyoruz z2 KAMERA,Batarya,Stabillik de Ses Kalitesinde ve Sağlamlık da kesinlikle Z2
g3 ise sadece ekran çözünürlüğünde geçiyor ama oda donanımı bence zaten yetersiz daha 2k için bunu çoğu incelemeler dede zaten söylüyorlar
Her türlü Sony Z2 :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bataryasının sabit olması sorunsa hiç değiştirme. Öldüğü zaman servis değiştirir.

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
İlgi ve alakaniza TSK ederim arkadaşlar. Ben clash of clans oynuyorum. s3 de sarzdayken oyun açıkken sarj oluyordu azda olsa fakat z2.de. Sarzdayken oyu. Açık durumda sarj dolmak yerine boşalıyor su bende bunu sıkıntı yaptım. galiba bu tur telefonlarda bu boyle oluyor

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Xperia Z2 kullanıyorum. Telefon şarj da iken oyun oynasanız dahil batarya boşalmak yerine doluyor fakat bu sağlıklı bir yöntem değil. Bataryanın 3 yıllık ömrü varsa bu şekilde en fazla 1 yıl gider. Tek derdiniz konuda belirttiğiniz gibi bataryanın çıkmaması ise Allah başka dert vermesin. G3 alırsanız Z2 den sonra tam bir pişmanlık yaşayıp akıllı telefon kullanmamaya tövbe edersiniz bence.