Tavsiye Xperi z2 ve lg G3 kullananlar bi bakabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Şarjdayken neden oyun oynuyorsun onu anlamıyorum, bırak şarj olsun

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Telefonu ilk aldığımda bende büyülenip şarjdada bakardım ama gereksiz. Çıkma avantajı uzun otobüs veya seyehat yapıyorsan hemen yedek bataryayı çıkarır hop takarsın ve güne yeni başlamış gibi %100 den devam edersin :oke:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Telefonu ilk aldığımda bende büyülenip şarjdada bakardım ama gereksiz. Çıkma avantajı uzun otobüs veya seyehat yapıyorsan hemen yedek bataryayı çıkarır hop takarsın ve güne yeni başlamış gibi %100 den devam edersin :oke:
Z2 kullanıyorsan 3000 mAh batarya yetmiyorsa, yedek batarya yerine powerbank taşırsınız hocam :) Teknoloji çağında bu tür konularda sınırsız çözüm var :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve B.A.R.O.N
enes-1907

enes-1907

Üye
kardeşim ilk baştan hiç telefon almamış olsan bile sana z2 önerirdim nedenine gelirsek bataryayı kafaya takıyorsun batarya değişeceği zaman atıyorum g3 ün batarya 60 lira orjinal alıp kendin takıyorsun z2 ninde 60 lira ama zaten takmaya para almıyorlar sadece batarya parasına değiştiriyorlar..Ayrıca pil kamera su geçirmezlik premium malzeme hepsinde sonyde daya iyi.
G3 ün tek önde olan yanı 2 k ekran var ki bnce bu avantaj deil pili z2 den dşük hemde 2 k ekran dünyanın pilini harcar.Birde işlemci var oda 0.2 ghz benchmarklarda fark bile yaratmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher