LG G3 7500 mAh batarya

Sponsorlu Bağlantılar

hilenteg

hilenteg

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 7500 mAh batarya
Selam arkadaslar lg g3 icin fazlaca buyuk bi batarya aldim ona ozel kapagi ve kilifida geliyo beraberinde. Bi sorun var ki ilk kullanimda ayni gidiyo sanki, merak ettigim bizim cihaz 3 amper icin ayarlanmis 7.5 ampere nasil adapte olacak. Yorumlari eksik etmeyin lutfen :)

Amperenin olcumu boyle :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Kalibrasyon yapmalısın, çok önemli.

hilenteg

hilenteg

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapiliyo acaba :) battery stats sifirladim ancak sonuc degismedi.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Durum çubuğunu nasıl öyle yaptın, hangi rom?

• Beğen
Tepkiler: Gundillac
theyunus

theyunus

Üye
Bataryanin resmini de koyabilirmisiniz çok merak ettim nerden bulabiliriz

hilenteg

hilenteg

Üye
    Konu Sahibi
Bataryayı bulursam atarım resmini :) rom yanlış hatırlamıyorsam broken os olması lazım :) status bara bişey yapmadım ki :D

theyunus

theyunus

Üye
Batarya aldım demedin mi kardeş
Aynı gidiyor vsss
Şimdi bulursam diyorsun
Bulursam bende alır bende koyarım

turancen

turancen

Üye
Bende merak ettim bataryayı ama sanırsam arkadaş bizle maytap geçiyor herhalde.

hilenteg

hilenteg

Üye
    Konu Sahibi
Beyler sakin olun cevap gelene kadar g3 ü sattım. Napayım batarya kaldı ama başucumda değil ya bulmam lazım önce ;)

hilenteg

hilenteg

Üye
    Konu Sahibi
Unutmadan söyliyim ebaydan yazarsanız direk bulurdunuz ürünü 18 dolar olması lazım yanlış hatırlamıyorsam

huseyinkaya72

Üye
ebay dan 7500 mAh bataryayı aldım. 9 dolara. kalibrasyonunu yaptım. kullandım.
olumlu yönleri:
1. batarya süresi 2 kata yakın artı.
2. telefon orjinal bataryada olduğu gibi ısınmadı. hatta hiç ısınmadı diyebilirim.Not: çok işlem gücü gerektiren bir oyun oynamadım. sadece normal kullanım. ama tel elimden düşmedi.

olumsuz yönleri:
1. kalın bir batarya. bayaryayla gelen arkası genişletilmiş uyduruk bir kapağı kullanmak gerekli. eminim ki bir kaç defa batarya kapağını çıkarsam kapak dişleri ölecek.
2. fiyatından da belli olduğu gibi çin malı. ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum. hele çin malı bataryaların patladığını düşünürsek. ama uzun yolculuklarda yedek olarak işe yarayabilir.

Not: amazon.com da zerolemon marka 8500 mah batarya var yüksek kaliteli ve arka kılıfı daha iyi gibi görünüyor. youtube da videoları var. ama 60 dolar.

• Beğen
Tepkiler: hilenteg