Samsung Galaxy S5 Navigasyon ses problemi

Sponsorlu Bağlantılar

fatih7478

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S5 Navigasyon ses problemi
Selam arkadaslar Samsung Galaxy S5 telefonuma Navigon navigasyon yüklüyorum ama ses alamiyorum önceden versiyon yükseltmeden önce gayet basarili bir sekilde ses aliyor ve kullaniyordum ama yeni versiyon ciktiginda yükseltmek istedim versiyonu herseyi yükledim navigasyon actim rotayi verdim cok az bi sekilde konustu ve ses tamamen gitti simdi ne yaptimsada ses alamiyorum navigasyon programindan sildim yeniden yükledim simdi tekrar yeni versiyonu cikti Navigon 5.2.6 belki onu yüklerim düzelir diye hesap ettim ama malesef yine ses alamiyorum navigasyon gayet basarili bir sekilde calisiyor sadece ses gelmiyor konusmuyor böyle bir problemle karsilasan bir arkadasimiz varsa yardimci olursa cok sevinirim saygilarimla...

NextWorld

NextWorld

Üye
Ses dosyaları kurulu olduğu dizinde var mı diye kontrol edin
varsa programda muhtemelen ses ayarı vardır tekrar bakın
yoksa programın suçu iade ediniz:ah

fatih7478

Üye
    Konu Sahibi
Ses dosyaları kurulu olduğu dizinde var mı diye kontrol edin
varsa programda muhtemelen ses ayarı vardır tekrar bakın
yoksa programın suçu iade ediniz:ah

ses dosyalarinin oldugu dizinde hicbir problem yok seslerin hepisi yüklü...ayrica programda ses ayarlari bölümü hic bulamadim öyle bir bölüm yok zaten programi buradan indirmistim programdada bir sorun oldugunu zannetmiyorum cünki ayni programi arkadasimin Samsung S4 telefonuna kurdum gayet basarili bir sekilde calisti ve ses hersey normal calisiyor bu ne bicim bir is anlamadim önceden kullaniyordum hersey güzeldi ses te vardi ama simdi yok yanlislikla biryeremi bastim onuda bilmiyorum ama programda girmedik dokunmadik biryer birakmadim ses ile alakali hicbirsey bulamadim

NextWorld

NextWorld

Üye
Bilmiyorum o zaman bende satın aldın zannettim:kop:
İstersen dosyaları bi daha kopyala dene mutlaka bi yerde hata vardır.
Yoksa çalışır ...

fatih7478

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum o zaman bende satın aldın zannettim:kop:
İstersen dosyaları bi daha kopyala dene mutlaka bi yerde hata vardır.
Yoksa çalışır ...

cok sagolun tesekkürler biryerde ufak bir hata var ama bakalim saygilar...

NextWorld

NextWorld

Üye
:rica:

Üst Alt