Samsung Galaxy s5 Lollipop Root Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s5 Lollipop Root Acil Yardım
Merhaba MaxiCep Ailem Cümleten Hepinizin Bayramını Kutluyorum Nice Mutlu Huzurlu Bayramlara, Şimdi Samsung Galaxy S5 G900FQ Telefona Sahibim 5.0 lolipop güncellemesi çıktığında Polanya Sürümünü Telefona Yükledim Ve Telefon Sm G900FQ iken Sm G900F Oldu Root Bana Çok Gereken Bir Şey Rootsuz telefon kullanmadım hiç nerde ise Her türlü siteden root yapmak için yöntemler denedim hepsi olumsuz odin hep fail hatasi verdi Ne Yaptı İsem Bir Türlü Root Edemedim Videolar da Millet yapıyor aynı işlemi yapıyorum odin hep fail veriyor telefonun Ana Bant Sürümü G900FXXU1B0E5 Arkadaslar Lütfen Yardım Edin Şu Telefonu Rootlim knox sayacı 4.4.2 de root yapınca gitti zaten sayaç umrumda değil lütfen bilgisi olan yardimci olacak arkadaşlar lutfen bilginizi benimle paylaşın şimdiden teşekkür ederim MaxiCep Ailem

hakanxxx

Üye
googleden cfroot diye arat cfroot dosyasini indirdikten sonra odin programiyla flashla telefon acildiktan sonra supersu telefonda cikacak root olmus demektir daha sonra ozel romlar yuklemek istiyorsan googleden twrp recovery arat s5 icin odinle flashla tamamdir

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Hocam onu biliyorum cf root dosyasını indirip denedim twr recervoy da denedim odin fail veriyor

artistsefa

artistsefa

Üye
Kardeşim henüz lolipop için root çıkmadı beklemen lazım bende de s5 g900h ırak rom lu var son güncelleme den sonra root olmuyor çıkarsa bilgi veririm buradan

Üst Alt