LG, G3′ün Arayüzünü Diğer Android Cihazlarına Dağıtacak

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
LG, G3′ün Arayüzünü Diğer Android Cihazlarına Dağıtacak

LG G3′ün bu kadar beğenilmesinin en büyük etkenlerinden biri ise yenilenmiş kullanıcı arayüzüydü. Tamamen yenilene arayüz daha ‘flat’ bir tasarıma, daha sadece ikonlara ve daha pastel renklere sahip. Bu haliyle Google’ın standart arayüzüne de oldukça benziyordu. LG’nin kullanıcıya sunacağı yeni cihazlarında da bulunacak. Yeni arayüzle birlikte bu cihazlara yeni kamera ve Smart Keyboard gibi uygulamalar da yer alacak. Yeni cihazlarda bulunacak bu cihazların eski cihazlara verilip verilmeyeceği ile ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

0MG90

0MG90

Üye
Verecek mi vermeyecek mi anlamadım? Sonda bilgi bulunmuyor yazıyor?

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
G2 ye kesin vermez ona vermezsede diğer eski cihazlara zaten vermez

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
G2 ye kesin vermez ona vermezsede diğer eski cihazlara zaten vermez
Eğer samsung gibi yaparsa sadece bildirim panel geçişler ayarlar menüsü birkaç özellik kilit efektleri. G3 uygulamalarını vermeyebilir.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Kardeş son cümlede ne dediğin anlaşılmıyor

Fenomenon

Fenomenon

Üye
valla kimse LG'yi güncelleme konusunda beğenmiyor ama en başarılısı aslında LG.
adamlar hiç satamadıkları optimus G'ye kitkat verdi. samsung en çok sattığı s3'e güncelleme vermedi.
lg g2'de bulunan knock on özelliğini en alt seviye cihazına dahi verdi.
2013 yılında çıkan orta ve alt seviye cihazları unutmadı.
helal olsun LG'ye. ama fiyat konusunda g2 dışında f/p ürünü yok ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: parberk99, bilaldemir34 ve Dede
foreverthe

foreverthe

Üye
Bana böyle arayüzler çok nasıl desem çocuksu gibi geliyor yanlış anlaşılmasın ama iOS 7'de öyle mesala oysa iOS 6 öyle miydi ? Telefondan karizma akıyordu resmen jilet gibiydi :(

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
adamlar hiç satamadıkları optimus G'ye kitkat verdi. samsung en çok sattığı s3'e güncelleme vermedi.
Şunu fark ediyorum ne sony ile kıyaslıyorsun nede htc ile çünkü onlar lg den daha iyi güncelleme olarak buda işinize gelmediği için lafı yiyen marka sürekli samsung bak xperia z hala güncelleme alıyor. Daha benim bilmediğim eski modellerde var fakat sony i pek takip etmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bana böyle arayüzler çok nasıl desem çocuksu gibi geliyor yanlış anlaşılmasın ama iOS 7'de öyle mesala oysa iOS 6 öyle miydi ? Telefondan karizma akıyordu resmen jilet gibiydi :(
Lg işte her zamanki gibi tw özentiliği içinde akıp gidiyor bence arayüz güzelliği olarak saf android > ios7> touchwiz

fk555897

fk555897

Üye
Başlıkta diğer Android'leri görünce bütün Android'lere verilecek diye düşündüm ama sadece LG'lere dağıtılacakmış.

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
foreverthe

foreverthe

Üye
Başlıkta diğer Android'leri görünce bütün Android'lere verilecek diye düşündüm ama sadece LG'lere dağıtılacakmış.
Aynen bende dedim noluyor ? LG uçtu gitti filan meğersem değilmiş :ehe

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Şunu fark ediyorum ne sony ile kıyaslıyorsun nede htc ile çünkü onlar lg den daha iyi güncelleme olarak buda işinize gelmediği için lafı yiyen marka sürekli samsung bak xperia z hala güncelleme alıyor. Daha benim bilmediğim eski modellerde var fakat sony i pek takip etmiyorum.
sony m2 t2 gibi modelleri 4.4 kitkat olmasına rağmen 4.3 ile çıkardı. ondan sonra 4.4 kitkat güncellemesi verdi. amaç sadece "bakın ben güncelleme verdim" demek.
htc de kötü. one'a kitkatı hemen verdi. tüm markalardan önce davrandı. ama tek bir telefonla olmuyor. diğer telefonlara baktığı falan yok. kuzenim zamanınca desire c almıştı. 1 tane güncelleme dahi gelmedi cihaza.

0MG90

0MG90

Üye
sony m2 t2 gibi modelleri 4.4 kitkat olmasına rağmen 4.3 ile çıkardı. ondan sonra 4.4 kitkat güncellemesi verdi. amaç sadece "bakın ben güncelleme verdim" demek.
htc de kötü. one'a kitkatı hemen verdi. tüm markalardan önce davrandı. ama tek bir telefonla olmuyor. diğer telefonlara baktığı falan yok. kuzenim zamanınca desire c almıştı. 1 tane güncelleme dahi gelmedi cihaza.
Allah aşkına, Desire C bende de var, hangi firma giriş seviyesi telefona Android güncellemesi veriyor? ve sadece M7 almadı One Max ve Mini de aldı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Allah aşkına, Desire C bende de var, hangi firma giriş seviyesi telefona Android güncellemesi veriyor? ve sadece M7 almadı One Max ve Mini de aldı
diğer kuzenim optimus L5 II aldı. ona güncelleme geldi. hem de g2'de olan knock on özelliği geldi :)
300 TL'lik L3 II dahi güncelleme aldı.

0MG90

0MG90

Üye
diğer kuzenim optimus L5 II aldı. ona güncelleme geldi. hem de g2'de olan knock on özelliği geldi :)
300 TL'lik L3 II dahi güncelleme aldı.
Ne güncellemesi aldı onuda yaz?
Desire C'de ona bakılırsa 3 iyileştirme güncellemesi aldı

KayraBey

KayraBey

Üye
Tamam yeter yahu :D

Invoke

Invoke

Üye

optimus g hangi cihazlarla birlikte cikti? S3ile kiyaslanacak cihaz degil. Cikis sureleri de Yakin degil. Yakin zamanda Helen xz be zaman aldi kitkati? HTC one be zaman aldi? G2 Yi sattiktan sonra hadi hatirlari kalmasin diye g optimus g ye portlayip itelediler, guncelleme diye. Oncesinde yoktu guncelleme falan.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

burak1011

Üye
Lg g2 için bu yılın sonuna doğru kapsamlı bir güncelleme yayınlayacak mis. İçinde g3un tüm yazılımsl özellikleri olacakmış. gözümüz aydın:) ayrıca 2015başı gibi de android l yi verecekmiş.

Üst Alt