FreeStore_StoreDroid v9.0 (playstore ucretli/ucretsiz dosya indirme)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
FreeStore_StoreDroid v9.0 (playstore ucretli/ucretsiz dosya indirme)
Uygulama ile google playde bulunan ücretli uygulamaları ücret odemeden indirebilirsiniz.

Kullanım:
Google play de istediğiniz ücretli/ucretsiz bir uygulamayı acin ve paylas butonuna tıklayın sonrasında freestore seçin indirme işlemi başlayacaktır.
Indirilen dosya FREESTORE isimli klasör içine inecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994, Reşwan, lonelyxizm ve 7 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
root gerekiyormu ?

doganoglu66

doganoglu66

Üye
Benim telefonda google play store sürümü 4.9.13 olmuş paylaş butonu yok galiba bulamadım :angry:

• Beğen

musti50

Üye
Benim telefonda google play store sürümü 4.9.13 olmuş paylaş butonu yok galiba bulamadım :angry:

Yok kardes bende öyle sandim assagi orta tarafda paylas butonu varAdmin kardes eski version 1.6 arasindaki farki ney

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Teşekkürler :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardes bende öyle sandim assagi orta tarafda paylas butonu varAdmin kardes eski version 1.6 arasindaki farki ney

Eskisiyle farkli yükleniyor yani ikisinide ayni anda kullanabilirsin. Birde blackmarket gibi kullanılabiliyor kendi icinde kategorileri filan var

musti50

Üye
Eyvallah kardes appi acdim 10tane reklam birden geldi :/

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
abi yok facetune yukledim acılmıyor nexus 5 te bozuk apk yukluyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
He tamda face adresini buldum indirdim sen mesaj atmışsın:) nba indirdim data istiyor android data içine atıyorum çalışmıyor

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
He tamda face adresini buldum indirdim sen mesaj atmışsın:) nba indirdim data istiyor android data içine atıyorum çalışmıyor
Data gerektiren oyunlari webden indirmek daha mantıklı bence datasiyla beraber :)

yalandunya3535

Üye
Yeni güncelleme ile play storede paylaş kısmı çıkmıyor artık yada ben göremiyorum

Üst Alt