FreeStore_StoreDroid v9.0 (playstore ucretli/ucretsiz dosya indirme)

Sponsorlu Bağlantılar

kemal272727

kemal272727

Üye
Merhabalar iyi günler hersey iyi güzelde dr wep virüs buluyo bilader kafam karıştı doğrusu yardimci olursan sevinirim?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar iyi günler hersey iyi güzelde dr wep virüs buluyo bilader kafam karıştı doğrusu yardimci olursan sevinirim?
Uygulamada reklam var o yuzden uyarı veriyor dr.Web. Reklam görmek istemiyorsanız yuklemeyebilirsiniz.

kemal272727

kemal272727

Üye
Aydınlattiğin teşekkürler kardeşim sağol virüs yok yani buna sevindim :-)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

lonelyxizm

Üye
denedim.oluyo sanırım.iniyo şuan.para kesmez sanırım.tşkler şimdiden.

• Beğen

lonelyxizm

Üye
tekrar tşkler.hiç bi sıkıntı yok.gayet güzel bir uygulama.sonuç mükemmel.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler Gta'yı deneyeyim

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Çok hızlı iniyor :D Daha sonra lisans hatası falan verirse ne yapmam lazım, yeniden apk mı kurayım yoksa verileri mi sileyim?
Yaklaşık 1 saat inmesini bekledim, rar uygulamasından baktım dosyanın içi boş çıktı, bilgisayara taktım baktım o dosya gözükmüyor ama telefondan gözüküyor? @Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Çok hızlı iniyor :D Daha sonra lisans hatası falan verirse ne yapmam lazım, yeniden apk mı kurayım yoksa verileri mi sileyim?
Yaklaşık 1 saat inmesini bekledim, rar uygulamasından baktım dosyanın içi boş çıktı, bilgisayara taktım baktım o dosya gözükmüyor ama telefondan gözüküyor? @Bahadir_fb

bağlantı kesilmiştir o yüzden rar boş olabilir

KayraBey

KayraBey

Üye
Arşivinde bulunan dosyaları indirebilirsiniz sadece. Marketteki uygulamanın adını kullanarak arşivinden dosyayı indirmenize müsaade ediyor.

Üst Alt