FreeStore_StoreDroid v9.0 (playstore ucretli/ucretsiz dosya indirme)

Sponsorlu Bağlantılar

merkez-1

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
reflex

reflex

Üye
:tşk: Başka bi konuda gördüm ordan buraya kadar geldik neyse şuan modern combat 5 yüklüyorum vay be

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: Başka bi konuda gördüm ordan buraya kadar geldik neyse şuan modern combat 5 yüklüyorum vay be
Yanlız o oyun data gerektirir. Apk si datayi cekmeyebilir. forumdan indirsen daha iyi :)

reflex

reflex

Üye
Yok apk olarak inse çoktan inmişti direk oyunun datasını yüklüyo herhaldeEvet şimdi baktımda datayıda çekiyo 200 mb olmuş şuan

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: reflex
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
300 olamk üzere %36 bu uygulamayı indirip kuran arkadaşlarada örnek olalım bu sayede sadece apk indirmiyo yani arkadaşalar
Ben yinede data gerektiren uygulamalar icin web den indirmeyi tercih ederim ne indirdigimi bilmeliyim, birde yorumlara bakmadan indirmem buyuk oyunlari :)

reflex

reflex

Üye
Ben yinede data gerektiren uygulamalar icin web den indirmeyi tercih ederim ne indirdigimi bilmeliyim, birde yorumlara bakmadan indirmem buyuk oyunlari :)
Merak etme buraya yazıcam ne oldu ne bitti ;)Sonuç: bilmedigim bi nedenden dolayi indirme %70 te bitti dosya otamatik silindi

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
Bak şimdi nasıl yapıyo biliyomusun real boxing var 250mb onu indirdim hem apk hemde obb indiriyo dosya içine sende ordan obb yi atıyosun obb dosyasına apk yıda yüklüyosun tamamdır oyun kuruldu;)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben nba 2k14 denedim indi kuruldu açıldı uygulama güzel ancak çok fazla reklam var görev yöneticisinden durdurmadın mı kanser eder adamı :D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
reflex

reflex

Üye
Luck patcher ile reklamları durdum sıkıntı yok

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Stabil çalışıyor mu, her ücretli uygulama için geçerli mi? Bu arada :tşk:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Stabil çalışıyor mu, her ücretli uygulama için geçerli mi? Bu arada :tşk:
Herşeyi indirmeyebilir.
Şu anda reklamlar dışında sorun görünmüyor ama
Stabilite kullanıcıya göre değişebilir.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben kullanmıyorum arada reklam atıyor rahatsız ediyor beni :)
Indirip deneyebilirsiniz zaten 2 mb birsey
''reklam atıyor'' derken? Sadece uygulamayı kullanırken reklam varsa sıkıntı yok. Ücretli oyunları ücretsiz indirmeye değer. :thumbup:

Üst Alt