Haber Nokia'nın Verizon için Yeni bir Cihazı Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'nın Verizon için Yeni bir Cihazı Sızdırıldı
Nokia'dan 5" ekranlı Lumia 830 ve 4.7" ekranlı Selfie-Phone'u Lumia 730 beklenirken Verizon kaynaklarından 4.5" ekrana sahip farklı bir Lumia cihazı sızdırıldı.

Verizon kaynaklarından alınan bilgiye göre 4.5-inç 720p ekrana, 20.1 MP kameraya sahip olması beklenen cihazın ismiyle ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cihazın Verizon'a ait Lumia 830'un farklı bir versiyonu olabileceği belirtiliyor.

• Beğen
Tepkiler: MixRadio ve beats

QuaLityDamage

Üye
Allah bilir gene bir yerı sakattır birşeyden kısma huyu olduğu süre nokia dan birşey olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için :tşk:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
:tşk:

beats

beats

Üye
Videoyu izlerken aklıma Mirkelam'ın Her Gece klibi geldi, o da tek yönde sabitti klipte. :) Haber için teşekkürler abi.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto

fraps34

Üye
Bunun neresi cihaz sızdırması anlamadım , adamın birisi wp8.1.1 menüsünü almış koymuş.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
4.5 ne ya şakamı yapıyorlar ?

İman Gücü ile gönderildi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bunun neresi cihaz sızdırması anlamadım , adamın birisi wp8.1.1 menüsünü almış koymuş.
Aynen öyle,bunun neresinden anladınız yeni telefon olduğunu?

Cihaz videosu sızdırılmış mı demişim haberde?

Güvendiğim bir Amerikalı bir teknoloji editörü Verizon'dan aldığı bilgiyi aktardı. Sonrasında cihazı da göndermişler ve o da koyulan şartlara uygun olarak cihazı göstermeden bir video paylaşmış.

ANIL

ANIL

Admin
Lumia 830'un 4.5 inç ekran, 20MP arka kamera ve microSD kart desteği ile geleceği söyleniyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
S800 altı işlemci bu cihaza yazık eder bence

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Casper bile ne telefon yapmış reklamları dönüyor 8 Mp ön kamera koymuş ekran temassız sayfa değişiyor Nokia neredesin

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Tepkiler: emz
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Casper bile ne telefon yapmış reklamları dönüyor 8 Mp ön kamera koymuş ekran temassız sayfa değişiyor Nokia neredesin

onu casper yapmıyor aslında yabancı bir firma farklı bir adda fransada cihazını sürüyor tam olarak nereli olduklarını unuttum neyse aynı cihazı ufak değişiklikler yaparak casper ile anlaşarak türkiyede casper adı altında satılaca, nokia neresin sorununa ise capsız bırakıyorum

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
onu casper yapmıyor aslında yabancı bir firma farklı bir adda fransada cihazını sürüyor tam olarak nereli olduklarını unuttum neyse aynı cihazı ufak değişiklikler yaparak casper ile anlaşarak türkiyede casper adı altında satılaca, nokia neresin sorununa ise capsız bırakıyorum

Nerede nasıl yapıldığının önemi ne sonuçta casper bütün dünyada fason iş var hiç bir firma artık tek başına bir iş yapmıyor neredeyse

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Nerede nasıl yapıldığının önemi ne sonuçta casper bütün dünyada fason iş var hiç bir firma artık tek başına bir iş yapmıyor neredeyse

katılıyorum sanada bir telefon yapmak var birde sadece isim almak var mesela turcell t telefonlarda öyle çinde yapılıyor sadece isim değişiyor onu turcell yaptı sayılmıyor bence casper şuanki bu ürününde sızıntılar doğru ise buda öyle olacak gibi eğer öyle olursa casper sayılmaz bence gm de öyle sayılabilir aslında onlarda çinde yaptırıyorlar kendileri yapmıyor, ancak büyük firmalar samsung, htc, sony, ıphone, ms( veya nokisa), lenova vb...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bu arada Lumia 830 farklı operatörler için 4.5" ve 4.7" olmak üzere iki farklı ekran versiyonuna sahip olabilirmiş.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve emz
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

Güvendiğim bir Amerikalı bir teknoloji editörü Verizon'dan aldığı bilgiyi aktardı. Sonrasında cihazı da göndermişler ve o da koyulan şartlara uygun olarak cihazı göstermeden bir video paylaşmış.
" 4.5" ekrana sahip farklı bir Lumia cihazı sızdırıldı."
Ali kemal abi senin bu cümleni biz yeni cihaz olarak algıladık tabi sen orda "farklı"dan kastın başka birşeydi herhalde yanlış anlamışız demek şahsen videoda adamın ingilizcesini anlayacak kadarda ingilizcem olmadığı içinde olabilir kusura bakma :dry:

dakamon

dakamon

Üye
Ya varya 830 4.5 inç olursa pili de 2000 den fazla olmaz peh. Yine hayal kırıklığı yaşayacaz gibi geliyor

• Beğen
Tepkiler: emz

fraps34

Üye

ARkadaşım ilk önce sakin ol , başlıkta nokianın cihazı sızdırıldı yazıyor mu yazıyor ?
Konuya giriyoruz cihazın hiçbir sızdırılmış görseli olmadığı gibi saçma sapan bir video duruyor.Başlığı ya yeni cihazın bilgileri sızdırıldı diye değiştir yada böyle bir konuyu hiç açma.

Ben böyle bir konu açsam , 2 dakika durmaz konuyu silerdin. Ama ortada cihazın hiçbir görüntüsü veya hiçbir donanım bilgisi olmadan böyle bir konuyu açıyorsun. Kanıt olarakta wp 8.1.1 menüsünü koyuyorsun.

930 ve 630 dan sonra 830 ve 730 un geleceğini bilmek için alim olmaya gerek yok.

Üst Alt