Telefon Tavsiyesi arkdaşlar son kez soruyorum turkcell t50mı motorola moto g mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar son kez soruyorum turkcell t50mı motorola moto g mı ?
arkdaşlar son kez soruyorum turkcell t50mı motorola moto g mı ?
herşeyi göz önünde bulundurun
moto g dıyorum ama oncekı tel lumıa 920 takoz gıbıydı 185gramm 10.6 mm
moto g 143 gram 11.6 mm sizce turkcell t50 130 gram 7.8mm ?

avast

avast

Üye
Valla 920 benim hosuma gittigi icin o konuda bisey diyemiycem ama moto g iyi gibi yaVaz gectim t50 daha iyi gibi

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
tasarıma onem veririm açıkçası bı işlemci aynı ama destek yok t50 moto g androıd L yi bile alcak bu yuzden moto g ye dogru kayıyorum 11.6 mm 143 gram takoz gıbımı gelir 920 oyleydı acıkcası :P

avast

avast

Üye
Valla ben 920 de kullandim pekte agir degildi bence hatta saglam geliyodu banaGuncelleme onemliyse teksecenek motog

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ekran perfomans hafıza destek hangısınde daha ıyı ?t50 s4 le aynı buyuklte ve ınce bı telefon bu yuzden bıle alabılırım
moto g ıse kucuk kalıyo sevmem pek kucuk telefonu :Paçıkçası arkadaşımda s3 var onunkınden buyuk olması lazım takıntılıyım boyle şeylere acaba t50 ye orj kıtkat rom atamazmıyız yada rootla 16 gb nın 8 kalıyomus onu 11 12 gb yapabılrmıyız yoksa almam t50 cunku saf androıdlı moto g 13gb bırakyıo bıde aynı işlemci 2300 t50 2070 moto batarya var hangısı daha cok gıder bıde moto g s3 gore cokmu kucuk ?yarın gıdıp turkcell ve antarese 2 cıhazıda ıncelıcem dıger seceneklerede bakcam ve kararımı yazarım akşam 8gıbı

Moto_G

Üye
Al moto g rahat et bence t50 aynı donanım ama arkasında kim var :D

thenorth

thenorth

Üye
Ekran buyuklugune takintin varsa ve kamerasi daha iyi olsun diyorsan t50 almalisin . Ama guncelleme almasini ve takilmadan son derece akici android keyfi yasamak istersen moto g ben moto g aldim son derece memnunum kamera hariç ve son bir sey moto g android l bile alacak jelatinde a google company yazio biri cevirirse iyi olur :D Batarya Ekran farkindan dolayi moto g daha uzun omurlu o ekrana en az 2500 mah felan lazim

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
lazye

lazye

Üye
Bende moto g den baya memnunum :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
te elli :ehe

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Anlamıyorum sizi neye bakarak t50 diyosunuz :D
güncellemeye önem vermem ben. gelsede yapmaya üsenirim. t50 ekran falan büyük donanim moto g ile ayni sayilir kamerada iyi. gecen senede forumda her yere gmd yaziyodunuz oda yalan oldu. moto g nin de sonu ayni

Moto_G

Üye
güncellemeye önem vermem ben. gelsede yapmaya üsenirim. t50 ekran falan büyük donanim moto g ile ayni sayilir kamerada iyi. gecen senede forumda her yere gmd yaziyodunuz oda yalan oldu. moto g nin de sonu ayni
He he bilenler sarmış burayı kaç senedir aynı destek yok diyoruz telefon kronik sorunlar veya yazılımsal sorunlar olursa nasıl çözülecek?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
He he bilenler sarmış burayı kaç senedir aynı destek yok diyoruz telefon kronik sorunlar veya yazılımsal sorunlar olursa nasıl çözülecek?
Rom atar. zamanında gmd s3le ayni hatta daha iyi diyorlardi burda bak simdi saha asphalt 8 i acamiyor dogru düzgün. simdi moto g s4 e yakin diyenler var 1 yıl sonra görüşürüz yine. Ben buraya yazdım

Moto_G

Üye
Rom atar. zamanında gmd s3le ayni hatta daha iyi diyorlardi burda bak simdi saha asphalt 8 i acamiyor dogru düzgün. simdi moto g s4 e yakin diyenler var 1 yıl sonra görüşürüz yine. Ben buraya yazdım
Moto da çin malı t50 de.t50 de hiç sorun olmayacakmı sanıyon sen tabiki zamanla bozulup gerilecek.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Moto da çin malı t50 de.t50 de hiç sorun olmayacakmı sanıyon sen tabiki zamanla bozulup gerilecek.
arkadaş burda fikrimizi sormuş bende kendi fikrimi söyledim. bozulmaz kırılmaz dedim mi :oku

KayraBey

KayraBey

Üye
Moto g

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation

Moto_G

Üye
arkadaş burda fikrimizi sormuş bende kendi fikrimi söyledim. bozulmaz kırılmaz dedim mi :oku
fikrinimi sadece söylüyorsun üsteki mesajlara bak istersen.konuyu doldurmayalım tamam senin dediğin olsun :D

0MG90

0MG90

Üye
T50 yi alıp rom'larla uğraşacağına Moto G al direk güncellemeleri al
Sende diyorsun MG L'yi alacak diye, MG al yani

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
pazartesi bir media markt ve turkcell bayisine gitcem ve orda kararımı verırım

Üst Alt