Telefon Tavsiyesi arkdaşlar son kez soruyorum turkcell t50mı motorola moto g mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam Motorola Moto G al. Çünkü güncelleme desteği çok iyi.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
ekran olarak,güncelleme,dahili hafıza 13 gb kalıyor,daha kaliteli moto g daha iyi

t50 hafıza 8 gb kalıyor ve biraz daha ince saçma sapan öperatör telefon bu kötü ama t50 de dolbu home var ses kalitesi oalrak fark edecek bir durum bu

Moto_G

Üye
ekran olarak,güncelleme,dahili hafıza 13 gb kalıyor,daha kaliteli moto g daha iyi

t50 hafıza 8 gb kalıyor ve biraz daha ince saçma sapan öperatör telefon bu kötü ama t50 de dolbu home var ses kalitesi oalrak fark edecek bir durum bu
Bence dolby kalitesi değildir o :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Bence dolby kalitesi değildir o :D

yanlış yazmışım benim laptopda dolby var çok güzel ya :D (ama şu klavyeden nefret ediyorum kablusoz klavye ya hızlı yazınca saçmalıyor :D )

0MG90

0MG90

Üye
Jabra Sound uygulaması Dolby Digital içeriyor sanırım gerek yok yani

Moto_G

Üye
Dolby demeyle olmuyorki :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
T50 al ve kapat bu konuyu :angry:

Invoke

Invoke

Üye
Son kez cevaplıyorum: Moto G.
Moto g yi kötüleyen bir sen varsın bunu unutmamışsındır umarım

Onun derdi başka. Telefonundan memnun aslında. Başkasından olmasın gibi bir düşüncesi var. :eek:

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Son kez cevaplıyorum: Moto G.

Onun derdi başka. Telefonundan memnun aslında. Başkasından olmasın gibi bir düşüncesi var. :eek:

biliyorum ya başkasında olmasın diye nasıl bir zihniyet düşünme şekliyse moto g discovery gibi satılsaydı moto x de gelirdi güncellemeler amerikadan 1 ay sonra gelmezdi hemen gelirdi motorola daha fazla faaliyette bulunurdu

UpOneTR

UpOneTR

Üye
O kadar cevap verdik ve hala üsteleyenler var üsteliyosa almasın moto g :)

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
moto g de bıraz kucuk geldı yoksa ıdaelmı yanı suanda %65 moto g %35 t50 gıdııp magazalarda goruyum kararmı verırım

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Kocaman telefon neresi küçük

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
t50 ye gore dedım ama yınede daha cok moto g deyım

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Moto moto moto .
Her zaman en sağlam yoldan gitmek gerek
Htc
Aple
Lg
Samsung
Moto
Nokia

Yedincisi muamma

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
t50 de rom yok kısıtlama var hafıza sorunu bı de gıdıp goruyum 1 2 haftayada alırım inşallah moto g yi :)685 690 tl kutu fatura kutu ıcerııgı eksık 3 4 aylık veya 6 7 aylık nexus4 note 2 gibi 2.el temiz telefon mu alsam donanımı iyi yoksa sıfır moto gmi

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Bana kalsa sıfır telefon alırım ama sana kalmış bir şey

thenorth

thenorth

Üye
t50 de rom yok kısıtlama var hafıza sorunu bı de gıdıp goruyum 1 2 haftayada alırım inşallah moto g yi :)685 690 tl kutu fatura kutu ıcerııgı eksık 3 4 aylık veya 6 7 aylık nexus4 note 2 gibi 2.el temiz telefon mu alsam donanımı iyi yoksa sıfır moto gmi

Bencede sifir moto g al 2inci ele pek guvenmem ben hem 50 lira farkada guzel bi kilif alirsin :)

Üst Alt