Yardım 920 Kasa değişimi HK

Sponsorlu Bağlantılar

n20x

Üye
    Konu Sahibi
920 Kasa değişimi HK
beyler lumia 920 alacağım takas ile.
telefonun kasası değiştirilmiş serviste,
şimdi bi cihazın içi açıldığında-tamir gördüğünde tercih edilmez genelde onun bir tedirginliği var bende ama bu lumia 920 için kasa değiştirme işlemi ne denli bir şey bilmiyorum. videlarını izledim ama sizden fikir bekliyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Takasa gireceğiniz telefonunuz nedir?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kasa değişimi 2 sebeple yapılır.
1 Deforme olmak.
2 Düşme sonucu oluşan kırılmak
İlk sebeple oldu ise sorun değil. İkinci sebeple değişim ise düşünmek lazım. Bir de cihazın kaç aylık garantisi var.?
Ayrıca Windows Phone de androdaki uygulama bolluğunu bulamazsın.
Ha stabilize dersen çok stabil wp8. Kullandığınız uygulamaları mağazada aratın. Ona göre değişime girersiniz karşılıklı olarak.

n20x

Üye
    Konu Sahibi
Kasa değişimi 2 sebeple yapılır.
1 Deforme olmak.
2 Düşme sonucu oluşan kırılmak
İlk sebeple oldu ise sorun değil. İkinci sebeple değişim ise düşünmek lazım. Bir de cihazın kaç aylık garantisi var.?
Ayrıca Windows Phone de androdaki uygulama bolluğunu bulamazsın.
Ha stabilize dersen çok stabil wp8. Kullandığınız uygulamaları mağazada aratın. Ona göre değişime girersiniz karşılıklı olarak.
4-5 aylık daha var garantisi. çizikten yaptırdığını söyledi.
cihazı aldım bu arada, uygulama kıtlık olayını biliyordum baya bi aradım taradım.telefonu almadan wp store'yi gezdim biraz.
Bi kaç basit eksiklik dışında sorunu yok, o eksiklik içinde windows'dan vazgeçilmez. (ki zamanla hallolacaktır zaten.)
Şarj+performans akıyor.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O zaman hayırlı uğurlu olsun. Wp 8.1 gdr1 güncellemesi geldi. İstersen onu yükleyip gelecek olan bir sonraki sürümün betasını kullanabilirsiniz:)

n20x

Üye
    Konu Sahibi
O zaman hayırlı uğurlu olsun. Wp 8.1 gdr1 güncellemesi geldi. İstersen onu yükleyip gelecek olan bir sonraki sürümün betasını kullanabilirsiniz:)
8.1 şuan ama gdr1 mi bilemiyorum.
ayarlardan güncellemeyi denetleyince, güncel diyor. farklı şekilde yapılmıyorsa tamam demektir
:D sağ olun hocam

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Son düzenleme:

n20x

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone için "Preview for Develo..." uygulamasına göz atın

Bunu indirin. Sonra birazdan bir konu linki vereceğim. Oradan hesap açın. Sonra güncelleme kontrolü yapın. Gelecek güncelleme paketini yüklersen 8.1 gdr1 beta sürümüne geçersin. ;)

Buradan hesap açınız.
Püf Noktası - Developer Hesabınız Yok Ve Gdr3'i Test Mi Etmek Istiyorsunuz? - MaxiCep
uzun sürdü baya, bakalım neler olacak.
çok sağ ol hocam, gdr1 muhabbetlerinin sebebini şimdi anladım

Üst Alt