Lumia 920 Kapasite Kontorolü Sorunum Var

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lumia 920 Kapasite Kontorolü Sorunum Var
arkadaşlar lumia 920 kapasite kontrolünde geçiçi dosyalar bölümüm şisti ve sıfırlayamıyorum önceden 1-2 mb idi simdi oldu 358mb birde diğer klasörümde 1.8gb oldu acaba ben geçende telefondan internet expolerardan oyun indirdiydim xap dosyalı onlardanmı şişmiş olabilirmi sizce

birde telefonuma xap dosyalı 2 adet oyun indirdim ve onları nereye kaydedildiğinide bulamadım onları nereden bulabilirim telefondan

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Anormal bir durum yok kardeşim.
Benim telefonda da Geçici Dosyalar 3 MB, Diğer 1,5GB görünüyor.
E-postaların, mesajların, veri kullanan uygulamalar veya internet kullanımından dolayı dönem dönem artış olması normal.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Anormal bir durum yok kardeşim.
Benim telefonda da Geçici Dosyalar 3 MB, Diğer 1,5GB görünüyor.
E-postaların, mesajların, veri kullanan uygulamalar veya internet kullanımından dolayı dönem dönem artış olması normal.
abi birde telefondan 3 tane xap uzantılı dosya indirdimde onları bulamıyorum telefonda görükmüyor nerde olduğunu göremiyorum onları nasıl bulabilirim

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
abi birde telefondan 3 tane xap uzantılı dosya indirdimde onları bulamıyorum telefonda görükmüyor nerde olduğunu göremiyorum onları nasıl bulabilirim
Windows Phone 8.1 yüklü ise dosyalar uygulamasını indir. Ordan Downloads klasörüne bak. Büyük ihtimalle oradadır

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu bir sorun değil telefonu aktif olarak kullanıyorsunuz normal yani bende diğer 2.1gb geçici de 252mb yani pek aldırış etmiyorum sonuçta 15gb boş yer var :)

Üst Alt