Laptobu kırmadan yardım lütfen :(

Sponsorlu Bağlantılar

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Laptobu kırmadan yardım lütfen :(
Olayı oldugu gibi anlatıyorum arkadaşlar.Laptop 3-4 gün önce windows yazısından sonra siyah ekran vermeye başladı ama arka planda şifremi girince kabul edilince gelen ses geliyor yani aslında açılma süreci devam ediyor sadece ekran siyah.Açarken güvenli modda başlatmamda bi sorun yoktu.Ben ordan çalıştır msconfigler,sistemi geri yüklemeler yaptım ama başarılı olamadım.En son güvenli mod network le açtım ve internetten windows 7 ultimate 32 bit indirdim.Windowsun üstüne format attım açıldı bilgisayar ve windows old' u sildim 'C' den.güncellemeler falan yaptım işte 1-2 program indirdim bu arada 'd' yide biçimlendirdim.İşim bitti kalktım ve tekrar açmaya geldiğimde gene aynı sonuçla karşılaştım.Güvenli modda açılıyor ama normal olarak hala açılmıyor.Yardımcı olan dostlara bol bol dua edicem,lütfen yardımm :(

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Garantisi varsa garantiye ver bence.Google amcaya danıştım senin için biosu güncellersen çözülebilir dedi, selamı var amcamın :DLaptopun modelini de belirtirsen yardımcı olabilirim belki :/

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Garantisi yok ustam. Bende çok araştırdım ama bulamadam uygun bi cevap. Zahmet verdik sana tesekkurler.
Laptop lg g62 2.5 islemci i5 nesil, 4 gb ram, 1 gb ekran kartı.
Ekran kartinda sorun yoktur demi çünkü ekran açılıyor güvenli modda.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hocam google a yazdım lg g62 diye bir laptop bulmadı, HP g62 olmasın o ;)

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Hocam lg ye gitmiş kafa. HP G62 olucak. biosun güncellemeyi denedim güvenli modda windows üzerinden.Hp nin sitesinden modeli girerek yapılıyor ve 2 tane güncelleme çıktı karşıma indirdim ikisinide.ama çalıştırdıgımda 'InsydeFlash cannot load driver.please close all application.ıf you run thıs utility in windows 7,please run as administor' diye hata verdi ancak çalışan uygulama yok zaten. yönetici olarak çalıştırdığımda da aynı hatayı verdi.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Kardeşim, bunu dene bakalım bir de :)

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
HOCAM BİOSU F.32 DEN F.48 E GÜNCELLEDİM PC AÇILDI ŞİMDİ GÜNCELLEMLERİ YAPIYORUM UMARIM OLMAZ BİDAHA. BİDE TABİ HP LAPTOPLARIN ISINMA SORUNU YANINDA VANTİLATÖR SON SEVİYEDE ÇALIŞIYOR FANA DOĞRU :) :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Güzel hocam, umarım olmaz olursa yazarsın bakarız yine. Evet hp lerin ısınma sorunu var malesef :)

• Beğen
Tepkiler: sword07080

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler hocam.

kinger1905

kinger1905

Üye
sorun çözülmez ise fotmat at ama tüm sürücüleri biçimlendir. Herşeyi ne var ne yok ise siler sorun kalmaz.

can1516

can1516

Üye
Garantisi varsa garantiye ver bence.Google amcaya danıştım senin için biosu güncellersen çözülebilir dedi, selamı var amcamın :DLaptopun modelini de belirtirsen yardımcı olabilirim belki :/

Bios güncellemesi anakarta bağlıdır her eski anakart almaz güncelleme

Evlatlık 520 ile gönderildi.

007wolverine

007wolverine

Üye
ekran kartını güncellemiş miydin

Üst Alt