Daha Uzarmıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Daha Uzarmıyım ?
Selamın aleyküm abiler,ablalar, ve yaşıt olan gardaşlarım Yaş 16 boy 1.82 filan daha uzarmıyım yoksa kalırmıyım valla 8 aya kadar ayda 1 cm filan uzuyodum bi senedir ama 8 aydır tık yok boyum az daha uzasın istiyom 1.90,1.95'e kadar uzarmıyım daha,bide erken 10 yaşımda girdim ergenliğe ondan soruyum dedim valla merek ediyom ailede en uzun olduğum halde kardeşim geçecek diye inanın bi değişik hissediyom:D o daha 11 yaşında boyu 1.50 filan ondan bi soruyum dedim.

Sorun halloldu heralde uzarım umarım saten iyice sohbete kaçmadan yetkililerden isteğim konu kitlitleyebilirmi.

Son düzenleme:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hey maşallah
Bunu birine sorma dayak yersin benim boyun 1.75 şükrediyorum daha fazlasını istemem
Kilonu da yazar misin ?

ilkercemt

Üye
20 yaşına kadar iki uç cm daha uzarsin bence. bende 18de 1.88dim 20de 1.90 da kaldı daha da uzamiyor ki uzamasin da :D kiloyu dengelemek zor is..

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yaş 16 boy 1.82 mi :oha: Ağlayacam bak şimdisomuru:

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Valla kilom 57 bizim geniş aile olarak hesaplarsak en kısa 170 genetik yani ama kardeşim uzun olursa tuhavıma gider valla yan yana gezerken.

hasaneness

hasaneness

Üye
Yasim 16 boyum 1.87 :D kiloda 64 acaba uzarmiyim :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Uzarsın fakat kilo da alman lazım.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness
hasaneness

hasaneness

Üye
Dalga mi :D inanmak sana kalmis hatta yeni ayakkabi aldim 1.90 olabiliyorum

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Sana inanıyom aga [emoji3] ne bilem boyunu t.... amaçlı söylemiş gibi oldu ve gülerek cevaplayınca ondan öyle sandım yoksa ne biseyini gördümde,mantıklı cevabını inkar edem.[emoji1][emoji1]

hasaneness

hasaneness

Üye
Sana inanıyom aga [emoji3] ne bilem boyunu t...k amaçlı söyleyip gülerek ondan yoksa ne biseyini gördümde mantıklı biseyini inkar edem.[emoji1][emoji1]
:D ama en cok genetik etki ediyor sulalen uzunsa sende uzarsin :)

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Uzun hakkaten hem ana tarafı hem baba tarafı.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
20 yaşına kadar iki uç cm daha uzarsin bence. bende 18de 1.88dim 20de 1.90 da kaldı daha da uzamiyor ki uzamasin da :D kiloyu dengelemek zor is..
Valla uzarsam iyi 1.88 filan a kadar gerisi ayakkabı ile olur 1veya 2 cm heralde
Yaş 16 boy 1.82 mi :oha: Ağlayacam bak şimdisomuru:
[emoji4] Ama cidden uzamak istiyorum 1.90 a kadar valla sırf bu yüzden en sevmediğim spor basketbola bile başlayabilirim.

by-pegasus

Üye
aga iste ne guzel 1.82 boy uzamaya ne gerek var :ehe
senden kisalarida var unutma :)
bak benim yasta 15 :ehe

• Beğen
Tepkiler: hasaneness