[Acil] Harici HDD de WD mi Seagate mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Harici Diskte Tercihiniz Hangi Marka

• Kullanılan toplam oy
    6

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
[Acil] Harici HDD de WD mi Seagate mi?
Yarın harici harddisk alacağım fakat marka belirleyemedim kafam karıştı harici hdd de wd mi yoksa seagate mi tercih edilmeli? Bütçem maksimum 350 tl kapasite 1-2 tb ve haricide incelik ve de taasarım sizce önemlimi

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vama kardesim ben toshiba kulaniyorum sana iki marks onerrim wd ve toshibadan.sasma bi arkadsim garanti servisinde calisiyor seegate marka hdd cok.geliyormus tamire 2 tb al evet tasarimda onemli bnce fazla kaba olmamali ki tasimasida rahat olsun 2.5 inc al ayrica bnce

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Profesyonellerin tercihi WD dir her zaman ;)

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
vama kardesim ben toshiba kulaniyorum sana iki marks onerrim wd ve toshibadan.sasma bi arkadsim garanti servisinde calisiyor seegate marka hdd cok.geliyormus tamire 2 tb al evet tasarimda onemli bnce fazla kaba olmamali ki tasimasida rahat olsun 2.5 inc al ayrica bnce
Wd den bir model gösterir misiniz iyi dediğiniz tasarımıda güzel olan
Profesyonellerin tercihi WD dir her zaman ;)
Hocam sizde bir model önerir misiniz vatan veya gold tan alıcam ona göre bir model

The SLayeR

The SLayeR

Üye

my passport serisii oldukça iyi bir seridir
buda düşünüleblir

• Beğen
Tepkiler: cloudcomp

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi

my passport serisii oldukça iyi bir seridir
buda düşünüleblir
Teşekkürler hocam hemen bakıyorum tavsiyelerinize bu iki ürün arasında fark var mı sanırım birisi şifreli değil diğeri şifreli o yüzden mi 60-70 tl fark var hangisi yeni peki

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Wd den bir model gösterir misiniz iyi dediğiniz tasarımıda güzel olan
Hocam sizde bir model önerir misiniz vatan veya gold tan alıcam ona göre bir model
Arkadaş gerekli cevabı vermiş ;)

• Beğen
Tepkiler: cloudcomp
kinger1905

kinger1905

Üye
hayırlı olsun :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Wd iyidir 2 senedir kullanıyorum maşallahı var hala ilk günki gibi ablama da yeni seriden aldık o da çok iyi. Seagate'de kötü değil ikisini de tercih edebilirsin ama bana sorarsan wd kullanıp memnun olduğum için

Üst Alt