Harici HDD tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

serkan

Üye
    Konu Sahibi
Harici HDD tavsiyesi ?
Arkadaşlar 1 TB lık harici harddisk almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 200 tl. Kafamda şu iki model var. Hangisini önerirsiniz veya başka bir hdd olarak hangisini tavsiye edersiniz? Verbatim hesaplı ama kaliteli mi bilmiyorum. Bir de teknik servis yönünden hangisi iyi ?

danismaz61

Üye
Arkadaşlar 1 TB lık harici harddisk almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 200 tl. Kafamda şu iki model var. Hangisini önerirsiniz veya başka bir hdd olarak hangisini tavsiye edersiniz? Verbatim hesaplı ama kaliteli mi bilmiyorum. Bir de teknik servis yönünden hangisi iyi ?

Tavsiyem böyle büyük mağazalardan alma gerçekten çok pahalı oluyor araştır biraz sahibindende falan get'li ilanlara bak 230 tl'ye 2 tb wd almıştım

byAndroid

byAndroid

Üye
Tavsiyem seagete 1 tb almistim 170 liraya cok kucuk cepe falan sigiyor

serkan

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tasarım Farkları Var O Kadar Ben Samsung Yada Seagate Öneririm Markadan Şaşmayin

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Bence WD olan daha iyi tasarım açısından. Zaten HDD seçimlerinde en güvenilir iki marka seagate ile western digital'dir. Ama şahsen ben seagate'ın tasarmının fazla köşeli olduğunu düşünmekteyim. Kenarları fazla keskin bence tasarım açısından. Bu size bağlı eğer kenarları keskin istiyorsanız seagate alabilirsiniz ama ben mesela kenarlarda biraz kavis severim (cebime de iyi girer böylelikle) Eğer sizde kavis severseniz wd tavsiye ederim tasarım ve kullanım rahatlığı açısından. Bu işin tasarım yanı, performans açısından ise ha toshiba, ha wd sizi şaşırtmaz :oke:

Üst Alt