Anket Windows Phone 8.1 Bekleyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone 8.1 Bekleyenler Olarak Hangi Sürümü Kullanıyorsunuz ?

• Windows Phone 8.0

Kullanılan: 6 13.3%
  • Windows Phone 8.1 Beta

Kullanılan: 39 86.7%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nsbd

nsbd

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Bekleyenler
Selamün aleyküm

Herkese iyi forumlar güncellemeyi herkes gibi bende takip ediyorum ve forumda gördüğüm kadarıyla 8.1 beta kullanıpta bekleyenlerde çoğunlukta gibi ve herkeste hala gelememesinin derdini yanıyor.

Ben şuana kadar hep 8.0 kullandım benim gibiler bu güncellemeyi gerçekten çok bekliyor.
Yeni menü kutucukları, arkaplan, yeni özellikler falan filanda beta kullananlar neyi bekliyor :)
Merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca gerçekten bu oranı merak ettiğim için anket açmaya karar verdim.
Eğer moderatörler konuyu fazla veya gereksiz görürse silebilirler darılmam.

hakimnokta

hakimnokta

Üye
Açıkçası ben beta kullanıyorum ama cyan ı neden bekliyorum tam olarak bilmiyorum ama black yazısı yerine cyan da fena olmaz belki ufak tefek kasma donmalar düzelebilir pil süresi olabilir bilmiyorum ama gdr 1 geleydi iyiydi yemişim cyan ı böyle gayet güzel zaten

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve nsbd
4MaGuS

4MaGuS

Üye
En büyük beklentim birazda olsa pil konusunda iyileştirmeler, stabilizasyon konusunda geliştirmeler ve en önemlise bazı programlarda ilk kurulan bölge ayarından farklı bölgelere geçildikçe ve bu bölgelerde güncelleme sonrası veya öncesi programa hiç girememe sorunu

Örnek olarak "Tvizzle(TV)" uygulamasını "TR" de kurup bölgeyi "ABD" yaptığımda program hiç açılmıyordu tekrar geri geldiğimde aynı sorun devam edip programı kaldırıp tekrar kurma gereği duydum, bunu başlarda çok az programlarda olsada bir süre sonra ms nin kendi uygulamalarında dahi oluyor, buna ne neden oluyor bilmiyorum ancak 8.0 da böyle bir sorun yoktu bunun çözülmesi istiyorum

• Beğen
Tepkiler: nsbd
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Pfd kullanıyorum ve sadece hata düzeltmelerini bekliyorum.

İmza.

• Beğen
hakimnokta

hakimnokta

Üye
Microsoft yapıyor Nokia bakıyor du bu zamana kadar Microsoft yapıp Microsoft mobile oy bakacakmı merak ediyorum şimdi

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
8 batarya forever

smltrl

Üye
8.1 kullanıyorum şu an tek beklentim bildirim merkezinin hata düzeltilmesi/ geliştirilmesi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Üvey evlat 620 sahibi olarak Wp8.1 betadan gdr1 betaya direkt geçiş yapacağız bu gidişle. Sırf batarya performansı iyileştirmesi bekliyorum. Sistem 8.1 beta ile bana fazlasıyla yeterli geliyor:) :)

• Beğen
Tepkiler: skynet ve nsbd
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Üvey evlat 620 sahibi olarak Wp8.1 betadan gdr1 betaya direkt geçiş yapacağız bu gidişle. Sırf batarya performansı iyileştirmesi bekliyorum. Sistem 8.1 beta ile bana fazlasıyla yeterli geliyor:) :)

WP sistem güncellemelerini önce Preview'liler alıyor ama Nokia'nın güncellemesini en son Preview'liler alacak gibi duruyor.
Bu durumda Preview'lilere Nokia'nın güncellemesi ile Microsoft'un GDR1 Önizleme sürümünün Ağustos'un 3. yada 4. haftası peşpeşe gelme ihtimali var. :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: nsbd ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
WP sistem güncellemelerini önce Preview'liler alıyor ama Nokia'nın güncellemesini en son Preview'liler alacak gibi duruyor.
Bu durumda Preview'lilere Nokia'nın güncellemesi ile Microsoft'un GDR1 Önizleme sürümünün Ağustos'un 3. yada 4. haftası peşpeşe gelme ihtimali var. :kıskıs:
Dostum senin tahminlerin genelde tutuyor. O yüzden şöyle diyeyim "Ağzından bal damlıyor bal" :kop::kop:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Invoke

Invoke

Üye
8.1 Bekleyen Kulubü. :ehe

• Beğen
Tepkiler: skynet, Aybin.Kilic, nsbd ve 1 kişi daha
serinaga

serinaga

Üye
Vay arkadaş ne çok 8.1 yükleyen varmış :blink:, 33'e karşı 6 kişi 8.0 kullanıyor :ah, aslında 8.1 olarak çok şey beklemiyoruz ama stabilite ve pil performansı iyileştirmelerini bekliyoruz desek yanlış olmaz sanırım ...

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Hala bekliyoruz Ağustos sonu, bellki Eylül başı ancak alırız bu güncellemeyi. :D

• Beğen
narnia16

narnia16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
8.1 beta var ama hakikaten pilde ciddi bir düzelme gerekiyor.

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
kamera,Sistemsel sorun(wifi),batarya bunlar düzeltilir umarım

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
Beta kullanmıyorum wifi 8.0 da daha güçlüydü üstelik şarj çok çabuk bitiyor

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Tamam cyan kamera ve stabilite açısından iyileştirmeler getiriyor ancak cyan almak için 8.0a dönmek konusunda kararsızım. Onca oyun, program, ayarlar vs yeniden uğraşmak kasar ya

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Tamam cyan kamera ve stabilite açısından iyileştirmeler getiriyor ancak cyan almak için 8.0a dönmek konusunda kararsızım. Onca oyun, program, ayarlar vs yeniden uğraşmak kasar ya

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Gerek yok bence.
Nasıl olsa önümüzdeki günlerde Previewliler için de bir çözüm bulunur ve Cyan dağıtılır.
Gerekirse tüm cihazlar aldıktan sonra verilir ama eninde sonunda gelir.
Cyan'ın ufak tefek değişiklikleri için onca zahmete girdiğine değmez bana göre.
Varsın bize de 15-20 gün sonra gelsin.

Hatta daha önce de belirttiğimiz gibi WP8.1 Previewliler olarak bu gidişle "GDR1 Preview" ile "Cyan"ı aynı anda alacağız gibi duruyor.

Neyse bu konuyu kilitliyorum.
İki başlı gitmeye başlayacak yoksa WP8.1 meselesi.
Diğer konudan devam edilirse daha iyi olur. :locked2:

Haber - Windows Phone 8.1 Güncellemesi Başladı [Lumia 925-1520] | Sayfa 57 - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01 ve nsbd
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt