S4'ten iPhone 5'e Geçeyim Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

cloude

Üye
    Konu Sahibi
S4'ten iPhone 5'e Geçeyim Mi?
Arkadaşlar kullandığım S4'ü iPhone 5 ile takas etmeye karar verdim. Ancak biraz araştırma yaptığımda kararsız kaldım. Arkadaşlar ben bu iOS'daki kısıtlamanın bu kadar derin olduğunu bilmiyordum, Android özgürlüktür iOS kısıtlamalı falan laflarını rom, root olaylarından ibaret diye önemsemiyordum. Çünkü rom-root vs denedim, pek işime yaramadı, stok halde kullanıyorum şimdi. Ama web tarayıcıdan dosya indirilememesi, dosya paylaşımındaki zorluk, Windows gezgininden bir diske dosya kopyalar gibi basit bir şekilde, iTunes kullanılmadan dosya kopyalanamaması kafamı karıştırdı şimdi. iOS'un Facebook'ta kasma yaşadığını söyleyenler gördüm. Bir de pil ömrü S4'e göre nasıldır?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
facebookta kasma yok geçiş yapabilirler bazı android fanları sana ios u kötülemiş anladığım kadarıyla dediğin gibi biraz kısıtlama var root rom vb şeylerle uğraşmayı sevmediysen ztn kısıtlamaları nerdeyse fark etmezsin bile ama itunes olmadan bağlanmaması da snn güvenliğin için dosyalarını göstermiyor itunesle atmaya da zor dersen itools var daha kolay ve daha küçük boyutlu birde telefonu tek snn pcye bağlayacaksan itunes olmasını hiç dert etmezsin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Şarj olarak sıkıntı yapmam diyorsan iPhone 5 çok güzel bir cihaz aksesuar olarakta bir sürü dosya var. Web vb indirmeler için illa pcni kullanacaksın başka çare yok.

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Jb yaparsan ayni android deki işlemlerin çoğunu yapabilirsin safariden dosya felan indirebilirsin bluetooth la her cihazla dosya alışverişi felan yapabilirsin.

enterneoll

enterneoll

Üye
üstüne para vermiyorsan geç ama ne olursa olsun batarya 1 günü zor çıkarır haberin olsun

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

furkan4045

Üye
Kısıtlamalar olduğu doğru fakat bir çok yol var bunları aşmak in emin ol belli bi süre sonra alışıyorsun bende iPhone 5 var tek sorunu ısınması(Telefon Sarja Takılı Mc5 Oynuyorum) bu ısınma hiç bir şekilde performansı etkilemiyor cihaz çok seri kesinlikle tavsiye ediyorum.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Pek bi fark yasamazsin hemen hemen denk cihazlar. Ama iOS kapali birsey yapilmiyor diyenlere bakma cihazi Androide ceviriyoruz :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pek bi fark yasamazsin hemen hemen denk cihazlar. Ama iOS kapali birsey yapilmiyor diyenlere bakma cihazi Androide ceviriyoruz :D
Androide çevirmede tekrardan mesela ios 9 a güncellemek için sıfırlama gerekiyor mu?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Jb yapmana gerek yok. Müzik, resim paylaşmak dert olmuyor. Eğer çok lazımda whatsapp gibi uygulamalar ile resim atabilirsin. Ona da gerek duymuyorum ben. iTunes kullandığımdan beri tüm müziklerim düzenli. Hepsinde kapak resmi var. Bu zorluk değil aksine kolaylık olarak görüyorum. Direk eşitleyi seçiyorum ve tak diye aktarıyor.

Kasma gibi sıkıntılar yok. Kendi şeyleri çok güzel. Reduce motion yaparsan şarj biraz daha uzun gider. Ben düşünmeden geçerdim. Android kullanmak işkence buna göre. Iphone alışan birisi android kullanmaz bi daha.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bi ios kulnmakta bana nasip olmadı :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayır. :no:
En az 5S. :good:

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
iPhone 5e geçme. 5Se geç yada 6yı bekle. Telefondan soğuduysan ÖzcanRom kur. S5 ozelliklerini barındırıyor :oke: bir süre öyle devam et bende öyle yapacam

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S4ten iPhone 5e gecmenin mantigi yok sonucta modasi gecmis cihazlardan biri olavak 6 cikinca.

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna ve B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
5te soyulma vardı yanında kılıfta al ama bunun yerine 5sle takas etsen daha iyi