İstek Telefon Sarj İle Sıkıntı

Sponsorlu Bağlantılar

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Sarj İle Sıkıntı
Merhaba Beyler Turkcell t50 var fakat 1 saat veya 1.50 saat arası sarj oluyor sizce çokmu ?

tarık_07

Üye
Evet bence bu süre normaldir. Ama cihaz hakkında bir şüpheniz varsa müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

dayannight

dayannight

Üye
normal hatta iyide denebilir şarj olması 3 saat süren telefonlarda var telefondan memnunmusun?

phasan

phasan

Üye
Arkadasım en normali 1.50 gecmez sarj olma suresı bazen bu uzayabılıyor bataryaya gore degışır

enterneoll

enterneoll

Üye
sen iyiki note 2 veya note 3 kullanmıyorsun dostum 1.30 saat çok kısa ve bence mükemmel

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
maxirabit

maxirabit

Üye
hızlı şarj alabilirsin

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Teşşküre Ederim Sağolun Demekki Normalmiş ama bana uzun süre geliyor ama bitmesi 5dk %1 lik gidiyor bu normal mi ?

phasan

phasan

Üye
Bazı telefonlarda kullanıma gore degışır bitme suresı

phasan

phasan

Üye
En cok 3g bıtırır şarjı

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Evet 3g Müthiş Şarj Yiyor Peki Şarj Dolarken Nasıl Daha Hızlı Şarj Etmenin Yollaı Varmı mesala arka plandakileri kapatma parlaklığı full indiriyimi yoksa ayarmı çekeyim nasıl bi yönteminiz varmı :)

phasan

phasan

Üye
Evet 3g Müthiş Şarj Yiyor Peki Şarj Dolarken Nasıl Daha Hızlı Şarj Etmenin Yollaı Varmı mesala arka plandakileri kapatma parlaklığı fu ll indiriyimi yoksa ayarmı çekeyim nasıl bi yönteminiz varmı :)
Sarjda tel kullansan da kullanmasanda aynı surede dolar bazı tellerde hızlı sarj var o sende varsa onu tavsiye ederım apple iphoneye aldım

phasan

phasan

Üye
Gerekmedikce 3g açma derım

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Hocam TUrkcell t50 böyle özzellik var mış hızlı şarj özelliği nasıl açılcak ?

phasan

phasan

Üye
Hızlı sarj benım işimi goruyor acıl işim oldumu takıyorum benı idare edecek kadar dolduruyor

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı Şarj Ne Dir hocam ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Benim s3 11 saatte sarj oluyor

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Demikki Turkcell t50 o özellik var 3 saat oluyor genelde hızlı şarj özelliği ile 1buçuk saatte peki bu bir ayarlar menüsünde mecutmu yoksa cihazın içindemi var