Telefon Sarj İle Sıkıntı

• 29 Temmuz 2014
  • 885 Okunma
  • 27 Cevap

1. Merhaba Beyler Turkcell t50 var fakat 1 saat veya 1.50 saat arası sarj oluyor sizce çokmu ?

Yazan: Jokerci019
  2. Evet bence bu süre normaldir. Ama cihaz hakkında bir şüpheniz varsa müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. normal hatta iyide denebilir şarj olması 3 saat süren telefonlarda var telefondan memnunmusun?

4. Arkadasım en normali 1.50 gecmez sarj olma suresı bazen bu uzayabılıyor bataryaya gore degışır

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. sen iyiki note 2 veya note 3 kullanmıyorsun dostum 1.30 saat çok kısa ve bence mükemmel

hsynkckygcı@ bunu beğendi.
  6. Tel büyüdükce sıkıntı sarj dolmadı hem sarj doldugu kadar yavaş bitse keske

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. hızlı şarj alabilirsin

8. Hızlı sarjlar işe yarıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Beyler Teşşküre Ederim Sağolun Demekki Normalmiş ama bana uzun süre geliyor ama bitmesi 5dk %1 lik gidiyor bu normal mi ?

10. Bazı telefonlarda kullanıma gore degışır bitme suresı

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. En cok 3g bıtırır şarjı

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Evet 3g Müthiş Şarj Yiyor Peki Şarj Dolarken Nasıl Daha Hızlı Şarj Etmenin Yollaı Varmı mesala arka plandakileri kapatma parlaklığı fu ll indiriyimi yoksa ayarmı çekeyim nasıl bi yönteminiz varmı :)

13. Sarjda tel kullansan da kullanmasanda aynı surede dolar bazı tellerde hızlı sarj var o sende varsa onu tavsiye ederım apple iphoneye aldım

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Gerekmedikce 3g açma derım

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Hocam TUrkcell t50 böyle özzellik var mış hızlı şarj özelliği nasıl açılcak ?

16. Hızlı sarj benım işimi goruyor acıl işim oldumu takıyorum benı idare edecek kadar dolduruyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Hızlı Şarj Ne Dir hocam ?

18. Benim s3 11 saatte sarj oluyor

Samsung ile gönderdi
  19. Normal sureden bıraz daha kısa surede sarj olması

Normalde 1.30 doluyorsa tel bunda 50 dk flan doluyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Demikki Turkcell t50 o özellik var 3 saat oluyor genelde hızlı şarj özelliği ile 1buçuk saatte peki bu bir ayarlar menüsünde mecutmu yoksa cihazın içindemi var

Yüklüyor...
21/10/2018 - 07:27