Telefon Tavsiyesi Lumia 630 vs 720 acil tercih

Sponsorlu Bağlantılar

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 630 vs 720 acil tercih
Herkese hayırlı akşamlar..
Şu an symbianlı nokia 500 kullanıcısıyım bu bile fazla fazla şekilde işimi gördü bugüne kadar ama ekran falan kırılınca artık değişim zamanı geldi.
Aklıma yatan tek telefon lumia 630 idi ve onu alacaktım..Şu an ayrıldığım işyerinden almam gereken maaş ayın 5 inde yatınca bende 630 alıp oturacaktım aşağı hiç de pişman olmayacaktım fakat iş yeri bayram dolayısıyla maaşı erken yatırmış..
Şimdi kafa karıştıran nokta başladı işte
Hepsiburada.com'da lumia720 619 tl kampanyada ve son 3 gün..l630 ise 600 tl arada sadece 19 tl gibi bi rakam var
Maaş erken yatınca kararsız kaldım 630 mu yoksa 720 mi

630 o kadar aklıma yatmıştı ki ön kamera arka flaş hiç bir şey umrumda değildi ama şimdi aynı fiyata hem ön kamera hem flaş hemde kamera performansı daha iyi bir model var..
ram olayı hiç umrumda değil oyun belki oynarım belki oynamam bana lazım olan uygulama donma olmasın yeter..
Bi tarafta gorilla glass 3 diğer tarafta gorilla glass 2 (bu bile yeterli sanırım)

Siz olsanız hangisini seçerdiniz
En baştada yazdığım gibi şu an kullandığım modelide düşünün onun rezil performansına bile iyi derken 720 falan beni uçurur eminim ama yinede 630 ile arasında kaldım
Yarın seçimimi yapmam lazım çünkü kampanyada son 3 gün kalıyor geriye :(

luckysleven

luckysleven

Üye
Mesajin tam ortasini okudum sansa ordada ram onemli degil yazmissin ozaman ne diyoruz sabaha kadar 720 : )

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
peki renk desem beyaz mı sarımı ??

luckysleven

luckysleven

Üye
Valla bende beyazi var cok guzel : ) beyaz yakisiyor telefona

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Beyazdan zamanla sıkılırsın sarı al derim.

İmza.

luckysleven

luckysleven

Üye
Bu arada gorilla2-3 falan bunlara takilma cizilecegi varsa cokta guzel ciziliyor : ) direk bir ekran koruyucu al kafan rahat olsun

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz lumia 720 siparişi verdim şimdi..Hepsiburada.com'da 3 saat içinde kargoya verilecek diyor inşallah yarın ulaşır ama pek umutlu değilim büyük ihtimal bayram sonrasına olsun beklicez artık :)
Birde 24 liraya sandisk 16 gb class 10 microsd var 40 küsür liralardan düşmüş alınırmı ??

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyaz lumia 720 siparişi verdim şimdi..Hepsiburada.com'da 3 saat içinde kargoya verilecek diyor inşallah yarın ulaşır ama pek umutlu değilim büyük ihtimal bayram sonrasına olsun beklicez artık :)
Birde 24 liraya sandisk 16 gb class 10 microsd var 40 küsür liralardan düşmüş alınırmı ??
Hayirli olsun simdiden iyi bir secim olmus. Bence almisken kartida al hocam hatta internette bulursan moshinin kapaklari var onlardanda al derim.

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Hayirli olsun simdiden iyi bir secim olmus. Bence almisken kartida al hocam hatta internette bulursan moshinin kapaklari var onlardanda al derim.
teşekkür ederim 630 ile arasında çok kaldım doğru tercih yaptığıma inanıyorum pişman olmucam en azından :) kartıda alacağım ondan sonra artık bi kılıf falan bakacağım :) :) neyse telefon elime ulaşırsa rahatsız ederim sizi sanırım sizde 720 kullanıyorsunuz ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
720 varken 630 da nesi. Doğru tercih yapmışsınız. Güle güle kullanın. Toshiba marka öneririm Windows Phone ile uyumlu. Sandisk'te sıkıntılar okudum.

• Beğen
Tepkiler: luckysleven ve mert_ozcan
mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim ilgi ve yardımlarınız için yakında bol bol görüşürüz :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
düşünmeden 720

luckysleven

luckysleven

Üye
teşekkür ederim 630 ile arasında çok kaldım doğru tercih yaptığıma inanıyorum pişman olmucam en azından :) kartıda alacağım ondan sonra artık bi kılıf falan bakacağım :) :) neyse telefon elime ulaşırsa rahatsız ederim sizi sanırım sizde 720 kullanıyorsunuz ?

Tabiki ne zaman istersen elimden geldigince yardimci olurum.. Ben suanda 925 kullaniyorum ama sıkıldığımda 720 ye geciyorum yani kiyamadim 720ye satmadim benim lumia modelleri arasinda en begendigim 720dir.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Üst Alt