Faturasız Data ve Normal hat YARDİM ?

Sponsorlu Bağlantılar

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Data ve Normal hat YARDİM ?
Oncelikle hepinize iyi forumlar arkadaslar benim sorunum s3mini modem olarak pc ye baglaniyorum ama su gibi mb gdiyor sadce google de arama yapsam bile ayni sekil simdi sizlere sorum data hat olmadigi icin mi boyle winda 4 gb yi bi ay goturuyorum ama bu sekil yarim saatte 1gb gdiyor

maxirabit

maxirabit

Üye
Asil vinn daha çok harcar,bu iste bir terslik var

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Yani benim hattimda mi siknti war niye boyle oluyo anlamadim telfnda dolasmaya mb gtmiyor ama pc ye baglaynca akip gdiyo

Berkkk2375

Üye
Hayır demişki yarım saatte 1 gb gidiyor cevap basit mobil internet akıllı telefon gibi cihazlar için tasarlanmıştır. Data nın 1 gb harcadığı dosyaya normal hat bazen 2 veya daha fazla bile harcıyabilir.

Uygulamaaaaa

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Yani bu normal olan bisimi

maxirabit

maxirabit

Üye
Yok bende oyle dusundum ama degil anaekranda 10 dakika bekldm mb falan gtmedi sadce internete grdgmde gdyor
telefonu modem olarak bağladığınız da gidiyorsa,bunun sebebi bilgisayarınızda ki programların güncellenmesi yüzünden olabilir,telefonunuzda bu durduğu yerde hiç dokunmadan harcanıyorsa buda telefonlarda ki programların harcadığı veridir diyeceğimde o kadar büyük veriler harcıyan program yok bekleme zamanında

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Bende onu diyorum telfnda skinti yok hersey normal
Pcde beklemedeyken de skinti yok tek sknti pc den googleye grmem bile yaklask 20 mb yiyor sorunum bu

maxirabit

maxirabit

Üye
Bende onu diyorum telfnda skinti yok hersey normal
Pcde beklemedeyken de skinti yok tek sknti pc den googleye grmem bile yaklask 20 mb yiyor sorunum bu
bilgisayarda sayfalar yuzunden böyle oluyor tarayıcı değiştirmeniz lazım,tam sayfa yüklediğinden harcamada yükselir

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Ben mi anlatamiyorum sen mi anlamiyosun dostum telefonun ile pc yi kiyaslamiyoru
Demek istedgm winndaki 4gb beni bi ay gotrurken telefonu pc ye bagladgmda neden 2gb 1 saat ble dayanmiyor bu arada m.temsilcisi data ile mobil arasnddefark yok dedi

maxirabit

maxirabit

Üye
Ben mi anlatamiyorum sen mi anlamiyosun dostum telefonun ile pc yi kiyaslamiyoru
Demek istedgm winndaki 4gb beni bi ay gotrurken telefonu pc ye bagladgmda neden 2gb 1 saat ble dayanmiyor bu arada m.temsilcisi data ile mobil arasnddefark yok dedi
Eski sistem vinn kullaniyorsundur hizida dusuktur o yuzden olabilir illa paketim cabuk bitiyor diye bunun dusuncesiyle kalicaksan limitsiz alirsin kafandada sorun yaratmazsin bu kadar basit

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Hiz ile veri boyutunun ne alakasi war acikcasi cikaramadim :disko:

maxirabit

maxirabit

Üye