win8 Acil yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
everest22

everest22

Üye
    Konu Sahibi
win8 Acil yardim
Şimdi arkadaşlar sorunun ne olduğunu anlayabilmiş değilim açikçasi win8e alişmaya başlasamda win8deki ufak tefek problemleri var bu sorunlara yardim istiyor ve sebeblerini merak ediyorum belki çözebiliriz

şimdi öncelikle ben internete telden giriyorum yani usbyi bagliyorum kies driveriyla telden interneti pcde kullaniyorum e haliyle vodafone 15 kb az denebilir ama online oyun için gayet yeterli silkroad isimli oyunda 7-8 sro açsamda lag girmiyor ama gel gör ki win7 de 3 gün 1 hafta hatta 2 hafta açik kalsada pcde internet ggitmiyordu ama win8de böylemi hayir tabiki her 5 saatte bir internet gidiyor ve buda beni çildirtiyor

2.problem

her ne kadar pcde bişiklerle oyalansakta pcyi açik birakip bir wc ye gittiğimizde döndukten sonra bi mp3 açmak istediniz yok olmaz açamassiniz cunku win8 15-20 dk mouseyi oynatmadan beklerse ses gidiyor ve alttan ses sorununu gider demedende gelmiyor çok ciddiyim şaka olsun diyede yazmiyorum bunlar win8in sorunlari

3.sorun

hergun guncelleme aliyorum 15 kb la olsa bile ben 1 gb dosyayi 2 gun bekleyip indirmiş adamim o derece piskopat bi pc bağimlisiyim neyse win8 de yeni gelen bisuru ozellik var kaldiki bunlardan birisi hata bir kaçi

mağza
müzik
video

gibi özellikler

tamm mağzaya ammenna çok iyi şeyler buldum

ama yha müzik pcyi ilk açtiğimizda tikliyosunm açilmiyo kapiyosun bida tikliyosun 2-3 denemeden sonra anca açiliyo bu sadece başlangiçta oluyor

video video su gene tam komedi sadece mp4 destekliyor varmi yha böyle bi video programi oha falan oldum demek isterdim ama bu sözü sevmiyorum neyse videoyu vlc playerla halletttik ama müzik hala ayni mecbur media playeri kullaniyorum ama aradada meraktan girmeye çalişmiyo değilim o muzık playera

şimdi sorun 4

bunlara bi çözum buldukmu biraz zor işallah bulursunuz yardimlarinizi bekliyorum yoksa en kısa surede win7 ye donus yapicam

4.sorunumuz pardon 3 tane sorun var geri kalan herşey mukkemmel o yuzden değiştirmekj istemiyorum ama su internet gidme kesilme olayi off çok sinir birşey lutfen o soruna odaklarnın eğer bu sorunlardan bazilarini yaşayip sorunun çözümünü bilen varsa lütfen üşenmdeden yazsin ö.m atabilirler

konu altina yazabilirler çok sinir birkaç ufak problem bunlar :(

- - - Eklendi - - -

bu arada 2 işletim sistemi kullaniyorum win8 -64 bit ve xp- 64 bit xpde en ufak sorun yok ama direct x 9 ve gorsellik açisindan hiç tavsiye etmem win7 yi alip 2 işletim sistemi olarakta kulanabilirim buda bi altarnetif olarak ekliyim nasilsa sonuna kadar korsan kulllaniyorum korsan bir orjinalden bile daha orjinal oluyor--

sayesinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt