onBoot nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
onBoot nedir?
Merhaba
Sony Xperia z1 marka telefon kullanıyorum. Telefonu kapatıp açarken "onBoot" şeklinde bir yazı çıkıyor. 2-3 saniye sonra kayboluyor. Bu nedir acaba?

• Beğen
Tepkiler: hasim38

mürteza16

mürteza16

Üye
Bootlader olabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
GrknYavas

GrknYavas

Üye
Merhaba
Sony Xperia z1 marka telefon kullanıyorum. Telefonu kapatıp açarken "onBoot" şeklinde bir yazı çıkıyor. 2-3 saniye sonra kayboluyor. Bu nedir acaba?

Benım note 3 de de var aynı yazı bende cok merak ettım ne oldugunu

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
hasim38

hasim38

Üye
Merhaba

Arkadaşım bende Z1 kullanıyorum, son güncellemeden sonra bana da oluyor aynısı,eğer öğrenebilirsen bizimlede paylaşmanı bekliyoruz.Bide telefon albümden falan çıkarken kasma yapıyor,ekran kendini yeniliyor.Sende de var mı böyle birşey?

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bende Z1 kullanıyorum, son güncellemeden sonra bana da oluyor aynısı,eğer öğrenebilirsen bizimlede paylaşmanı bekliyoruz.Bide telefon albümden falan çıkarken kasma yapıyor,ekran kendini yeniliyor.Sende de var mı böyle birşey?

Öğrenir öğrenmez burda paylaşırım. Evet albümde ve bazen kamerada anlık takılma oluyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
OnBoot u türkçe anlamı (yaklaşık olarak) boot ediyor gibi veya boot da(üzerinde gibi) bir anlam çıkıyor

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Merhaba
bundan dolayı

kelime anlamlarından dolayı muhtemelen "açılışta(on boot)" çalışan root yada cwm ile ilgili şeyleri ifade etmek için beliriyordur.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
bundan dolayı

kelime anlamlarından dolayı muhtemelen "açılışta(on boot)" çalışan root yada cwm ile ilgili şeyleri ifade etmek için beliriyordur.
Mantikli. Bootloader kerneli cihazi acmak icin devreye girdigi an calismaya baslayan bisey olsa gerek.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt