Televizyon alıcam hangi marka ne tür alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Televizyon alıcam hangi marka ne tür alabilirim
hangi marka tv önerirsiniz özellikleri şu şekilde olmalı 3d dönüştürücü olcak(3d aktif yada pasif olabilir) lg olmuyacak ve plazma olmuyacak en az 100hz olmalı plazma çok yakıyor hemde ısınma sorunu ve 4-5 sene sonra gaz bitme gibi bi durum var lcd ve led düşünüyorum yorumlarını bekliyorumkoskoca forumda cevap yazan adam yok mu bu ne böyle ya her açtığım konu böyle bilerekmi yapıyorsunuz anlamıyomki

baranbarlas

Üye
Bende lg almayi dusunuyordum neden lg olmayacak dedin anlamadim almak istedigim model 47la6928zc tr de yok malesef

Sarangni

Sarangni

Üye
Paranız varsa Sharp 4K televizyonlardan alın. Fiyat Performans ürünü olsun diyorsanız LG oldukça tatmin edici.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
abim lg 4k tv gördüm 87 inç 32 bin tl şaka gibi para olsa alırım ama bana 3d tv lazım kalite ve perfomans olarak

• Beğen
Tepkiler: .caner.
AHKE

AHKE

Üye
philips 40pfl5507k12

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
abi aldım lg 3d smart tv 2250 tl yanında 4 adet gözlük askı aparatı bide magic remote verdi 3d vdeolarda tartışmasız lg ama dönüştürücüde pek bişey fark etmiyo resident evil 5 izledim 3d o kadar gerçekçi mila jovovic odanın ortasında filan geziyodu :D

.caner.

.caner.

Üye
abi aldım lg 3d smart tv 2250 tl yanında 4 adet gözlük askı aparatı bide magic remote verdi 3d vdeolarda tartışmasız lg ama dönüştürücüde pek bişey fark etmiyo resident evil 5 izledim 3d o kadar gerçekçi mila jovovic odanın ortasında filan geziyodu :D
Hayırlı olsun.

enesrsln

enesrsln

Üye
Televizyon sektöründe LG oldukça iyi. Bence bir ara Teknosa'ya uğrayın oradan televizyonları görerek karar verin. Daha mantıklı seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

• Beğen
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah abicim gerçekten televizyon süper wifi ile bağlanınca ağda lg tv görünüyo telefondan bilgisayardan istediğin görüntüyü kablosuz olarak aktarabiliyosun çok güzel bişey akşam film izledik tv den

• Beğen
enesrsln

enesrsln

Üye
Hayırlı Olsun Kardeşim.

phasan

phasan

Üye
Philips bak derım

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
phlipsler görüntüde sony ve lg ye yaklaşamaz bile sony pahalı olduğu için lg aldım çok çok memnunum

fthakan

fthakan

Üye
slm bende vestel pf8575 tv aldım diğer markalarla da karşılaştırdım ama vestel daha agır bastı fiyat hemen hemen diğer markalarla aynı ama vesteli görmeden karar verme derim.

phasan

phasan

Üye
Phipsler de guzel

phasan

phasan

Üye
Bızım tv 3 yıl 1 secıldı

hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
Bende samsung ue46es8000s smart tv var.gayet memnunum 2 yıldır görüntü olarak 3d olarak ve multimedya olarak hiçbir tv ile kıyaslamam.sony de görüntü var multimedya yok.mantıklı ve ileriye dönük bir seçim samsung led tv lerden yana olmalıdır. Smart evolution kit ile heryıl tv nize yeni bir özellik ve daha iyi performans kazandırıyırsunız.Smart interaction ile tv niz eğlence kutusu olacaktır.misal el hareketleriyle ve ses komutlarıyla tv nizi full kontrol ediyorsunuz.sd yayınlarda bile oldukça üstün görüntü sunuyor.alacağınız tv en güzel boyut 46 inç her ortamda göze kaliteyi sunuyor.philips ve sony kullanan akrabalarım görüntü konusunda aynısını almadıkları için pişman oldular.philips çok konuda çakışmaları var tv de.2.5 bin tl verip dansöz gibi titreyen bir tv ye 1 ay kullandıktan sonra kavuşacaksınız.dikkat edin

phasan

phasan

Üye
Philips var biz memmunuz tv den

hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
Kanal taşıma sorunu var Philips de ayrıca web üzerinde hd film izlemeniz filmin yarısında tv nin reset atmasıyla can sıkacaktır.emin olun akrabamızın tam modelini hatırlamıyorum smart 42 ekran tv leri ile bu sorun sürekli var

Üst Alt