Galaxy W i8150 Wonder [ROM][4.4.2] SamKat REGULATE v2.0.0 [Plus] & KhaN Kernel 3.4.84v2.0 + 3.4.89 by MeeksTR

Sponsorlu Bağlantılar

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Deniyicem de 787 mb fazla olmuş be :D
Haklısın kardeşim samkat'ın orjinalliğini olabildiğince bozmamaya çalıştım. Samsung 1GB sistem belleği olan telefonlarına Kitkat sürümünü getirmedi. Buna s3 ve s3 mini de dahil. (S3 lite hariç"2GB sistem belleği var"). Samsung yeni rom ile birlikte yeni uygulamalarınıda beraberinde getirdi. Bizim onlardan farkımız ne dedik ekledik :) Bu uygulamaların fazlalığından dolayı boyutuda artmakta. Kurulumdan sonra istemediğin uygulamları silebilirsin. Cpu Pro / seeder / kernel tunel / greenify uygulamalarını silmemeni öneririm. Çünkü bunlar akıcığı sağlamak için gerekli olacak uygulamalar. Ram kulkanıyor dersen. Greenify ile uyutabilirsin bir sakıncası olmaz@sir mordred Oğuzhan kardeşimizinde paylaşmış olduğu kernel'ide aynı şekilde kurarak rahatlıkla kullanabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: lavasoft95 ve bayfeat

lavasoft95

Üye
Haklısın kardeşim samkat'ın orjinalliğini olabildiğince bozmamaya çalıştım. Samsung 1GB sistem belleği olan telefonlarına Kitkat sürümünü getirmedi. Buna s3 ve s3 mini de dahil. (S3 lite hariç"2GB sistem belleği var"). Samsung yeni rom ile birlikte yeni uygulamalarınıda beraberinde getirdi. Bizim onlardan farkımız ne dedik ekledik :) Bu uygulamaların fazlalığından dolayı boyutuda artmakta. Kurulumdan sonra istemediğin uygulamları silebilirsin. Cpu Pro / seeder / kernel tunel / greenify uygulamalarını silmemeni öneririm. Çünkü bunlar akıcığı sağlamak için gerekli olacak uygulamalar. Ram kulkanıyor dersen. Greenify ile uyutabilirsin bir sakıncası olmaz@sir mordred Oğuzhan kardeşimizinde paylaşmış olduğu kernel'ide aynı şekilde kurarak rahatlıkla kullanabilirsiniz

Kardeşim büyük uğraşlar sonucu indirdim yarın denerim yeni driverlarida kursam problem yaratmaz herhalde değil mi ?

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim büyük uğraşlar sonucu indirdim yarın denerim yeni driverlarida kursam problem yaratmaz herhalde değil mi ?
Emin olun bende sizler için uzun uğraşlar sonucu yükledim ve paylaşıyorum. Bu hafta yazılılarım olmasına rağmen sizlere söz verdiğim gibi Allah'ın da izniyle çok şükür hafta sonuna yetiştirdim. Şahsen yeni driverları deneme ihtiyacı duymadım ancak Cm11 uyumlu ise sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness ve lavasoft95

lavasoft95

Üye
Emin olun bende sizler için uzun uğraşlar sonucu yükledim ve paylaşıyorum. Bu hafta yazılılarım olmasına rağmen sizlere söz verdiğim gibi Allah'ın da izniyle çok şükür hafta sonuna yetiştirdim. Şahsen yeni driverları deneme ihtiyacı duymadım ancak Cm11 uyumlu ise sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Benim büyük uğraşlar dediğim Adil kullanım kotasindan dolayı hızım baya düştü indirmesi uzun sürdü idi fakat sinavlarini bırakıp uğraşıp yüklemenin takdire şayan teşekkürler tekrar yarın dener geri bildirim yaparım iyi aksamlar

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR
MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Benim büyük uğraşlar dediğim Adil kullanım kotasindan dolayı hızım baya düştü indirmesi uzun sürdü idi fakat sinavlarini bırakıp uğraşıp yüklemenin takdire şayan teşekkürler tekrar yarın dener geri bildirim yaparım iyi aksamlar
Canın sağolsun kardeşim. İlgin için teşekkür ederim. Her zaman bekleriz

• Beğen
Tepkiler: lavasoft95

thedoktor

Üye
kardeşim rom için teşekkürler aynı zamanda karnel içinde
bi sorum olacak bulamadım resimlerde hoşuma gitti bir önceki konunda da dikkatimi çekmişti dün farkett,m ayarlar menüsünde arka plana nasıl resaim koyuyorsun ???

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim rom için teşekkürler aynı zamanda karnel içinde
bi sorum olacak bulamadım resimlerde hoşuma gitti bir önceki konunda da dikkatimi çekmişti dün farkett,m ayarlar menüsünde arka plana nasıl resaim koyuyorsun ???
Rom içerisine eklemiş olduğum tema sayesinde duvar kağınızı ne yaparsanız (Canlı Duvar Kağıtları da Dahil) onun görüntüsünü alıyor.

Son düzenleme:
Ali58_58

Ali58_58

Üye
acaba romda sorunlar varmı arama sorunu kamera gibi wifi hat sorunu sonuçta rom alpha aşamasında ama eğer öyle sorunlar yoksa hemen yükliyicem stabilmi diğer sürümde greenifyde eklerseniz sevinirim şimdidende teşekkürler çalışmalarınızın devamını diliyorum xdadaki son sürüm değilmi? :)

Son düzenleme:
Ali58_58

Ali58_58

Üye
birde link kırıkmı ben indiremiyorum kernel iniyor fakat diğerinde sayfa açılmıyor

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
acaba romda sorunlar varmı arama sorunu kamera gibi wifi hat sorunu sonuçta rom alpha aşamasında ama eğer öyle sorunlar yoksa hemen yükliyicem stabilmi diğer sürümde greenifyde eklerseniz sevinirim şimdidende teşekkürler çalışmalarınızın devamını diliyorum xdadaki son sürüm değilmi? :)
Xda'daki sürümden daha güncel bir sürüm diyebilirm. Çoğu uygulamaları eski sürümden alıp koymuşlar. Bunların bir çoğunun güncellemesi gelmişti. Konuda da belirttiğim değişiklerden de anlaşılacağı gibi bu ay içerisinde çıkmış var olan tüm güncellemeri yaptım. Google Arama'ya tekrardan bir güncelleme geldi. Kurmasanızda olur. Yalnızca Samsung music uygulaması güncelleme sorunu nedeni ile çalışmıyor. Onuda sistem engeli okmadan silebilirsiniz. Diğer tüm uygulamalar denendi hepsi ve daha fazlası çalışıyor :)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
teşekkürler rom gerçekten çok süper ama link kırıkmı indirme sorunu yaşıyorumkardeş sorunu hallettim chromenmiş yani link sağlam deniyrum romu :)

bayfeat

bayfeat

Üye
hocam görseliiği çok beğendim ama kurdum ben bu görsellikleri göremedim nasıl aynı görselliğe sahip olacağım :D

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
hocam görseliiği çok beğendim ama kurdum ben bu görsellikleri göremedim nasıl aynı görselliğe sahip olacağım :D
Ayarlar>tema lardan en başta olanı seçin ardından istediğiniz duvar kağıdını ayarlayın(Canlı duvar kağıtlarıda dahil). Tatını çıkarın

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
+Furkan

+Furkan

Üye
Telefonu kasmalardan dolayı kullanamadım bro bilgine

onwake

onwake

Üye
usta ram çok fazla dolu . menü tuşuna basılı tuttugumuzda ki çıkan yerde ram barı var ya o full bende . oyun falan oynanmıyor romda.yinede emeğe saygı devamını beklerim kardeşm

Üst Alt