Haber ZOPO Türkiye / Ön Siparişler Başladı ! /4.4.2 Geliyor (İndirim İçin Önemli Duyuru)

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Xiamo gelse direk alırım çok iyi cihaz

beytullah6767

beytullah6767

Üye
zp 990 iyiymiş

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yorumlarda ağırlıklı olarak Xiaomi'yi görüyorum.Sonuna kadar hak veriyorum.MI2 ve MI3 arzuladığım telefonlardan bir kaçı Lenovo ve Zopo dışında.Ama ortada bilinmesi gereken bir açıklık da var.Xiaomi şu an için Globallığa bir nevi Türkiye'ye sıcak bakmıyor.Digitech firması teklifini götürdü ve sonuç alamadılar.Tüm bunlara rağmen Xiaomi'de diretmenin manası yok Zopo'ya odaklanalım.Bu fiyata bu telefonlar da hakkını verir cinsten.İtici gözle bakmanın faydası yok.Denenmeden hiçbirşeyin iyi kötü olduğu yargısına kesin hükümle varamayız.Ben konuşuyorsam Zopo C2'yi tatmış biri olarak söylüyorum.Ve biraz da firmanın temeline dayanıyor bu güven duygusu.

Arkadaşlar Ön Siparişler Açıldı.İsterseniz şu an için ödemeyi yapıp telefonu bekleyebilirsiniz.
Burada hatırlatmak istediğim önemli bir uyarı.Zopo Türkiye'den, Donanım'da olduğu gibi insanların ilgisini çekmek adına Maxicep için bir indirim yapmalarını istedim.Gördüğüm kadarıyla bu duruma henüz sıcak bakmıyorlar.Buna kıyasen üye olurken isminizin başına Örn; DHZümrüdü Anka gibi.DH' yi kesinlikle koyun ve işlemi tamamlayın.Otomatik olarak 50 Tl indirim sisteme yansıyacaktır.

Özellikle belirtmek istediğim bir husus daha var.Üyelik işlemlerinizi normal bir kullanıcı olarak tamamladıkdan sonra DH koysanız da fayda etmiyor.Bizzat denedim ki hiçbir işlevi yok.Üye olurken en başından DH koymayı unutmayınız.

Görsel haliyle değinmek gerekirse (Kendim bizzat denedim.DHAnka'ya ve Zümrüdü olan üyeliklere dikkat edin)

Normal Kullanıcı İçin Biçilen Fiyat

DH'ye Özel ve Onun İçin Biçilen Fiyat

General Mobile Discovery'e büyük rakip ZP780'den ayak üstü görüntüler;

Zopo China CEO'sunun yaptığı açıklamalara göre göre 8 çekirdekli MT6592 işlemciye sahip 3 telefon ( ZOPO ZP998,ZOPO ZP990+, ZOPO ZP980+ ) ve sonradan dahil olan 6 çekirdekli MT6591 işlemciye sahip ZP1000, Haziran ayının içerisinde Android'in 4.4.2 sürümünü yani Kitkat güncellemesini alacaktır.Gelen bilgi güncellemenin mayıs ayını işaret etsede biraz güç gibi duruyor en erken sürenin Haziran'ı bulması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: heathrow ve muhammettvurucu

kralseyit66

Üye
Arkadaşlar Donanım açılan konunun sahibi benim ismim Seyit Acar bugün itibariyle ZOPO ZP980+ modelinde değişiklik yaptı ve ZP980+ modelinin RAM'i 2GB'ye çıkartıldı fiyatta bir değişiklik yok ve üye olurken DH yazın ki 50 TL indiriminiz geçerli olsun

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Donanım açılan konunun sahibi benim ismim Seyit Acar bugün itibariyle ZOPO ZP980+ modelinde değişiklik yaptı ve ZP980+ modelinin RAM'i 2GB'ye çıkartıldı fiyatta bir değişiklik yok ve üye olurken DH yazın ki 50 TL indiriminiz geçerli olsun

Öncellikle hoşgeldin hocam.Değişikliklerden haberdarım var yansıttığınız bilgileri şu an için bir köşede biriktiriyorum.Sebebi mağlum konuya pek meraklı değil arkadaşlar.Taksitlerin kalkması bir olay,ön siparişler bir olay çoğunun içine sinmedi doğrusu Donanım'da olduğu gibi bir ilgi yok.İlk partın satışı burayı bi ihtimal canlandırır diye düşününüyorum.Siz ve Digitech'den gelen son gelişmeleri toplu bir şekilde dahil edeceğim.Şu an için durgunluk haber takviyesiyle bir noktaya bağlanmıyacak durumda.Ön siparişler verilene kadar bir süre daha böyle kalmasından yanayım.

kralseyit66

Üye
Öncellikle hoşgeldin hocam.Değişikliklerden haberdarım var yansıttığınız bilgileri şu an için bir köşede biriktiriyorum.Sebebi mağlum konuya pek meraklı değil arkadaşlar.Taksitlerin kalkması bir olay,ön siparişler bir olay çoğunun içine sinmedi doğrusu Donanım'da olduğu gibi bir ilgi yok.İlk partın satışı burayı bi ihtimal canlandırır diye düşününüyorum.Siz ve Digitech'den gelen son gelişmeleri toplu bir şekilde dahil edeceğim.Şu an için durgunluk haber takviyesiyle bir noktaya bağlanmıyacak durumda.Ön siparişler verilene kadar bir süre daha böyle kalmasından yanayım.
Mantıklı hocam zaten 1 ay kadar sonra duymayan kalmayacak o zaman görücem ben milleti:polis:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mantıklı hocam zaten 1 ay kadar sonra duymayan kalmayacak o zaman görücem ben milleti:polis:

Akıllarda bir yer edinmesi lazım.Ön sipariş ve sonrasında ele geçen telefonlar ister istemez kendini bir şekilde yayacaktır hocam.Zopo'nun Çin Menşei olması garipseniyor.Ama GM'e karşı aynı tutumu sergilememeleri de şaibelik bir durum bana göre.Zopo'nun kalite konusunda ve yazılım vaadi hakkında bilgi sahibi olmaları lazım.Buna kıyasen Maxicep ve diğer forum sitelerine ürünü göndererek bir hissiyat yaratmak zorunluluğu doğuyor.Şayet sizden isteğim de bu yönde olacak.Harun Bey bu konuya nasıl bakar açıkcası kestirmek zor. T.Seyir'den ziyade Zp998 ve 980+'ni modellerini Maxicep Yönetimine de göndermeniz yerli yerinde olur.Bir inceleme ve memnun edici söylemler ki bu telefon bunu hakediyor.Maxicep üyelerine pozitif bir yansıması olacağı kanaatindeyim.

Üst Alt