Aylık Cepnet zamlanıyor 9,99 TL next 11TL

Sponsorlu Bağlantılar

Bu zam sizin kararınızı değiştirir mi?

• Kullanılan toplam oy
    55
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aylık Cepnet zamlanıyor 9,99 TL next 11TL
Başlıkta belirttiğim gibi en moda internet arifesine de nazar değdi e vodafon ona da el attı.

12 Nisan 2013 itibariyle Faturasız Aylık Cepnet paketinin fiyatı 11 TL/Ay olarak güncellenecektir.

Da®kness

Da®kness

Üye
Daha iyi alternatif olsa gözünün yaşına bakmam bırakırım paketi ama yok kardeş :) Hızıda geçtim sanki bu ara daha sık kopma oluyor internet bağlantısında...

blastx

blastx

Üye
lanet olsun elimiz mahkum bekliyoruz yeni paket çuıksa bi dolu abone hattını taşır bende dahil olmak üzere adamlar bağladı işte bizi böle :(

46maraz

Üye
lanet olsun elimiz mahkum bekliyoruz yeni paket çuıksa bi dolu abone hattını taşır bende dahil olmak üzere adamlar bağladı işte bizi böle :(

hata bizde beyler yeter artik herkes birlik olup bütün operatörleri protesto edelim bir ay en az kontor yüklemesin bu millet fatura ödemesin bakin nasil yola geliyorlar !

blastx

blastx

Üye
hata bizde beyler yeter artik herkes birlik olup bütün operatörleri protesto edelim bir ay en az kontor yüklemesin bu millet fatura ödemesin bakin nasil yola geliyorlar !
,
güzel diyorsunda bunu kaç kışı yapar ? bu dediğiniz bi hayli zor görünüyor vodafone yi protesto edip pttcell e geçelim :D:(

Uruloki

Uruloki

Üye
valla ben 11 liraya freezonlulara özel 500mb net alıcam en azından yavaşlamyacak bu ay baktım telefonda 337mb yemişim ki onun 153 ü hotspot şimdi yurtta net var okuldada var ne gerek kaldı buna yarın bugün çıkıyorum

resul060606

Üye
cepnet 20 tl de olsa benim icin degisen bir sey olmucak cunku bana cok lazım oluyor yavaşı hızlısı maillerimi kontrol ediyim yeter :)

captainufuk

Üye
En güzel yanı tl yüklemeseniz bile tanımlı kalıyor ve tl yüklediğiniz an paket devam ediyor.Bu cepnet hep tanımlı kalacak......

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Ben 2 senedir kullanıyordum ama 2 gün sonra avea ya geçiyorum kurtuluyorum hızı çok yavaş sınırsız paketlerin o yüzden bıktım artık.Belki ay içerisinde yetmeyebilir ama idare etmeye çalışacağım en azından internete hızlı bir şekilde girip gezineceğim.

saykoman

saykoman

Üye
Aradim musteri hizmetlerini, meramimi anlattim. Vodafone, turkcelle artik ucuzlukta rekabet degil, musteriyi yolmada yaris yapar hale gelmis! Dedim...

Şunuda buradan belirteyim. Turkcellin fiyat politikalari yuzunden 10 yildir vodafone de idim. Fakat vodafone guvenimi cok sarsti. Bu ay bekliyorum ki bir iyilestirme yapsinlar. Yoksa cok musteri kaybederler. 1 gb ucuz internet versinler yeter. Cepnet felan hikaye.

'Enver'

'Enver'

Üye
Aşağı yukarı 2-3 yıldır cepnet kulanıyordum. Bir ara kapattırdım Cepnet250'ye geçtim. Adil kullanım hızı 96'dan 128 Kbps'ye yükselir diye bekliyordum. Hız aynı kaldı üstüne 1 TL zam yaptılar. 14'tü 15 TL oldu.

Anladım ki Cepnet hikaye, iyileştirme falan yapmayacaklar aboneliği iptal ettim, TTNet'e geçtim. Vodafone sömüreceğine TTNet sömürsün. :pro:

Tepki olsun diye hattımı da taşıyacağım. :hih:

cobra1999

Üye
vodafonun aylık sınırsız internetine ilk çıktığnda abone oldum. o zamanlar 700 mblık bi filmi 8 saatte indiriyordu. ya şimdi !!! 24 saatte !!! tabi 24 saat içinde internet bağlantısı kesilmezse yada şebeke gitmezse. artık film indirmek imkansız gibi. dun gece bi film indireyim dedim gece 12 de yattım öğlen 12 de kalktım tam 12 saat. baktım daha 350 mb olmuş. sonra şebeke gitti indirme işlemi iptal oldu. indirme hızı bende saniyede en fazla max 15kbayt. eziyet çektiriyorlar bize bi de 11 tl oldu kazık üstne kazık. paketimin süresi dolunca iptal edecem yeter artık!! adsl geçiyorum ayda 39 tl.torrentle film indircem saniyede 2mb hıza ulaşacam 10dk da bi film inecek daha ne olsun. 24 saat nerde 10 dk nerde. afrika ve somalide de internet hızı 13kb mış aynı vodafon :D artık kendimi enayi gibi hissetmeye başladım.çünkü internet hızını düşürüp bi de üstüne zam yaptıkları için!!!! you tube den video izleyemiyorum online radio bile dinlerken ikide bir kesinti oluyor. nefret ettim bu vodafondan.vodafonda kalmamın sebebi sadece internetti.interneti iptal ediyorum artık bir kuruş paramı vodafona kaptırmıycam. avea ya geçecem. inşallah vodafon da iflas eder :D

• Beğen
Tepkiler: o2hrea, CaptanAhab ve 'Enver'
mahmut4545

mahmut4545

Üye
bu forumda takılan ve biraz gözü açıık adam ne internet paketi nede cepnet yapmaz anlıyanlar anladı bu dediğimi ;)boşuna duyuru yapmayın yani

• Beğen
Tepkiler: kbayram43, kadir.ozel2, esmeran3 ve 2 diğerleri
uqurykn

uqurykn

Üye
nasıl olsa bizim milletimiz sesini çıkartmıyor devam adamlar yoluyor bizi tavuk gibi

- - - Eklendi - - -

nasıl olsa bizim milletimiz sesini çıkartmıyor devam adamlar yoluyor bizi tavuk gibi

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Valla ben vodafonedan memnunum 1gb internet 1000sms 500dk her yöne veriyor sadece 19 liraya benim tarife galiba özgür genç bu tarifede özgür komple diye bir paket var onu yapınca böyle oluyor

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Valla ben vodafonedan memnunum 1gb internet 1000sms 500dk her yöne veriyor sadece 19 liraya benim tarife galiba özgür genç bu tarifede özgür komple diye bir paket var onu yapınca böyle oluyor
Bende ona gectim sınırsız internet olan hattım para yüklemediğimden kapancaktı bugun 25 tl yukledim telsiz vergisine 12tl internetede 11 kesdi bu aylık sınırsız internetle idare etcem birdahada kapansada para yüklemiycem ilk cıktığında 7tl idi simdi 11tl oldu simdiki tarifemle aralarında 8tl var gerci 3yıl sonunda 19da 25tl yaparlar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Gençler cep netli hat satan varsa konuşma açabilir. :) Bu arada cep net + Lumia (wp8) + Pardus Linux kullan var mı aranızda? :)))

Üst Alt